RuyaTabirleri.com

Rüyada İkiz Doğurmak

Rüyada ikiz doğurmak, kişinin hayata dair istediği her şeye misli ile sahip olacağına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına işarettir. Rüya sahibinin ikiz bebek doğurduğunu görmesi, bütün dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulmasına yorumlanır. Rüyasında ikiz doğururken ağladığını gören kişi ise büyük bir mutluluğa erişecektir. İkiz doğururken kişinin sancı çektiğini görmesi ise, sıkıntılardan sonra elde edilecek mutluluğa ve güzel günlere ermeye işaret etmektedir.

Rüyada Doğum Yapmak

Bir bayanın rüyasında doğum yaptığını görmesi her zaman hayra ve güzelliğe alamet eder. Çünkü doğum yapmak sıkıntılardan kurtulmaya delalet edildiği gibi aynı zamanda kişinin kalan ömründe tüm istediklerini elde edeceğine ve hayatı boyunca mutlu olacağına işarettir. Bekar bir kadının rüyasında doğum yaptığını görmesi, hayırlı kısmet, Allah yolunda yapılacak olan ibadet ve mutlu bir izdivaç olarak yorumlanırken, evli bir bayanın doğum yaptığını görmesi ise sağlıklı bebek sahibi olmaya ya da büyük bir mirasa konmaya delalet eder.

Rüyada Hamile Olmak

Kişinin rüyasında hamile olduğunu görmesi, bereketinin, kazancının ve hayatının düzeleceğine, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına delalet eder. Rüyasında kişinin hamile bir kadın görmesi, farkında olmadan yaptığı hatalar nedeni ile günaha girdiğine işarettir. Bir tanıdığınızın rüyanızda hamile olduğunu görmeniz tanıdığınızın günaha girdiğine, tövbe etmesi gerektiğine ve günahları nedeni ile Allah’a dua etmesi gerektiğine tabir edilmektedir.

Rüyada Evde Doğum Yapmak

Rüyada evde doğum yaptığını gören kişinin evinin bereketi artarak evine yeni eşyalar ve yüklü bir miktar para girecek demektir. Rüyada evde doğum yapmak her zaman hayırlara delalet etmektedir. İşinde mutlu olmayan kişinin daha iyi şartlarda bir işe sahip olacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İkiz Doğurmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. dilo (18 Mart 2015 saat: 10:48)

  Rüyamda ikiz bebek doğurmuşum ama cinsiyetlerini görmedim . doğumdan sonra yanlarına gitmek için yavaşça ayaklandığımı görüyorum.bide etrafımda akrabaları görüyorum ama bu akrabalar küs olduklarım.bebeklerin bi battaniye gibi bir şeye sarıldığını götürülüyordu.bir erkek kucağında


 2. nurcan (25 Temmuz 2015 saat: 12:05)

  Rüyamda evde yere uzanmış sancı çekiyorum. Yanımda annem ve abim var. Abim bilgisayar ile ilgileniyor annem ise benimle. İlk bebek doğuyor ve erkek ikinci bebeğin cinsiyetini bilmiyorum ama sanki kız idi. Doğum kolay ama sancılı oluyordu. Ve benim şu anda elli günlük bebeğim var. Rüyamda oda vardı. İkizlerden elli gün büyük olarak. Şimdiki hali ile gördüm. Yorumunuz merakla bekliyorum.


 3. Betül (26 Ağustos 2015 saat: 10:29)

  Rüyamda çok sancı çekiyordum ve ikiz erkek bebek doğruruyordum evde bebekleri hiç görmedim okuyorum üniversite terc. bi yer çıkmadı evdeyim o yüzden ayrıca evli değilim ve evlenmeyide düşünmüyorum ama isteyen bi kaç kişi var rüya beni korkuttu iyi günler


 4. Ceylan (14 Şubat 2016 saat: 11:03)

  Rüyamdan çok etkilendim dogum yaparken jiç sancı çekmeden ikiz bebeklerim oldu 1 kız 1 erkek bebek dünyaya getirdim bebeklerimi görenler sancısız dogum yaptıgım için çok mutluydular etrafım kalabalıktı çünkü oglum kızımdan biraz daha iriydi ama çok güzellerdi birbirlerine çok benziyorlardı gözleri ikisininde buz mavisiydi çok mutluydum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,