RuyaTabirleri.com

Rüyada İlahi Dinlemek

Rüyada ilahi dinlemek, bulunulan yere göre değişik anlamlar içermektedir. Eğer bir camide bulunuyorsanız ve ilahi dinliyorsanız kısa bir zaman içinde çok büyük ve rahatlatıcı bir nimet sizi bekliyor demektir. Aynı zamanda manevi olarak da Allah katında dualarınızın kabul olacağına yorulur. Olumsuz açıdan ise rüyanızda ilahi dinlerseniz, ıstırap içine düşeceğiniz acı bir haber alabilir ya da bir olay yaşayabilirsiniz.

Rüyada İlahi Söylemek

Rüyanızda ilahi söylüyorsanız hayatınızda genel anlamda iyi ve güzel gelişmeler olur. Özellikle iş alanında bol gelir elde eder, manevi olarak da son derece pozitif bir dönem geçirirsiniz. Her açıdan kişiye olumlu katkıları olan rüyanın anlamlarından biri de, Allah katında ilahi söyleyen kişinin çok makbul bir duruma geleceğidir. İslami açıdan kişinin dini vecibelerini doğru biçimde ve Allahın hoşuna gideceği şekilde yaptığını gösterir. Hasta kişinin rüyasında ilahi söylemesi ise çok kısa sürede şifa bulacağına delalettir.

Rüyada Mevlit Görmek

Rüyanızda mevlite gittiğinizi ve mevlit dinlediğinizi görürseniz, yakın çevrenizde size ihtiyaç duyan bir arkadaş ya da tanıdığınıza ciddi bir yardımda bulunacaksınız demektir. Eğer mevlidi okuyan kişi sizseniz bu durumda da saygıdeğer, sözüne güvenilir bir kişi olarak toplumda değer kazanırsınız. Rüyasında mevlite giden kişi, güç durumda ve ihtiyaç sahibi kişilere gizli hayırlarda bulunarak sevap işleyen biridir.

Rüyada İlahi Söyleyen Birini Görmek

Rüyada ilahi söyleyen birini görmek genel olarak kişi için hayırlara yorulur ve mevcut bir derdi var ise, en kısa sürede kurtulacağına da işaret eder. Rüyanızda birinin söylediği ilahiyi dinliyorsanız, yakın arkadaşlarınızdan birinin sunduğu bir fırsat ile sorunlarınızı çözer, hayatınız boyunca minnettarlık duyacağınız bir iyilikle karşılaşırsınız. Aynı zamanda kişinin yaşamında önemli bir dönemece geldiğini ve büyük kararlar alması gerektiğine de delalet eder. Böyle bir rüyayı gören kişi işsiz ise, hayatını garanti altına alacağı kadar büyük bir iş sahibi olurken, öğrenci ise önemli bir sınavdan yüksek dereceler elde eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İlahi Dinlemek Hakkındaki Rüyalar;

 1. zekiye çantav (29 Kasım 2014 saat: 09:31)

  Selamun aleyküm.ruyamda camiye gitmek 2 rekat namaz kılmak istiyorum eve geliyorum öjelerimi temizleyip başıma kırmızı bir turban takıyorum bu arada ben turbanımı takarken bir gurup genc kız var evimde televizyonu açmış ilahi dinliyorlar bende onlara diyorumki aferin size ben bu ilahiyi cok seviyorum deyip eşlik ediyorum televizyonun rengide başıma taktıgım turbanın rengindendi kıpkırmızı idi ilehide Gururlanma insan oğlu ölmemeye çaremi var idi hazırlandm ama namaz kaldığımı göremeden uyandm.lutfen yorumlarmısınız.


 2. canan (23 Aralık 2014 saat: 07:23)

  Ruyamda yemeklerle dolu masanın basindayiz arkadaşlarım annem zeytin ve sarma yiyorum vede ikram ediyorum sarmanin üzerine zeytin yagi dokuyorum sonra annem ilâhî söylemeye başlıyor daha hatırlayamadıgim birsürü şey az once gördüm kalktım yazdım hayırlar olsun inşallah


 3. selma (10 Mayıs 2015 saat: 10:04)

  Merhaba biz yeni bir ev aldık. Babam 7 yil once vefat etti ruyamda bizim evdeki salonda perde dahil hic bir esya yokmuş Oda boşmuş. odanın ortasinda sandalyeler varmiş babam ben ve 4 hoca babam ile bana bülbülüm ilahisi okuyorlardı. Yorumlarsaniz sevinirim. Simdiden tesekkurler


 4. aleyna (04 Ekim 2015 saat: 14:15)

  merhaba rüyamda hiç bişey görmedim her yer karanlıktı ama daha önce hiç dinlemediğim bi ilahi çalıyodu söz yoktu sadece neyle çalınıyordu içim kıpır kıpır oluyodu ama hiç bişey göremedim yapamadım uyandım sonra çok aradım rüyamdaki o ilahiyi sonunda buldum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,