RuyaTabirleri.com

Rüyada İltihap Görmek

Rüyada iltihap görmek, pek de iyi şekillerde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının kaçmasına neden olacak bir takım sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin meslek hayatındaki verimliliğin düşmesine bu durumun özel hayatını da etkileyerek kişiyi mutsuz etmesine yorulur. Kişi, emeklerinin karşılığını istediği gibi alamayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada İltihap Sıkmak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sıktığı iltihabın patlayarak akması, dileklerinin ve dualarının kabul olması sayesinde rahatlığının da yerine geleceğine tabir edilir. Fakat rüya sahibinin sıktığı iltihabın patlamaması durumunda çektiği sıkıntı ve zahmetin uzayacağına işaret eder.

Rüyada İltihap Akması

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı kötü günlerin artık son bulacağına, şansının döneceğine, kısmetinin açılacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, işlerinin bollaşacağına, ticaretinin genişleyeceğine ve kazancının da çoğalacağına rivayet edilir.

Rüyada İltihap Kusmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı bir hatanın farkına varacağı ve el açıp Allah’tan af dileyeceği ve tövbekâr olacağı şeklinde kabul edilir. Rüya sahibinin doğru yolu bularak içine düştüğü yanlışı bir daha tekrar etmeyeceğine ve bunun kendisine iyi bir ders olacağına alamet eder.

Rüyada İltihap Akıtmak

Rüya sahibinin içine düştüğü çıkmazdan kurtulmaya çalıştığına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntılardan bunaldığına ve tüm enerjisini kurtuluşu bulmak için kullandığına işaret eder. Kişi yakın zamanda feraha erecek ve düze çıkacak demektir.

Rüyada İltihap Temizlemek

Rüyayı gören kişinin şansının yaver gitmesi sayesinde hayatının yoluna girmeye başlayacağı, başarılarının artacağı, kısmetinin çoğalacağı yaşamına bolluğun, bereketin ve mutluluğun hakim olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı kötü günleri arkasında bırakacağına ve unutacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İltihap Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Banu demir (04 Ocak 2015 saat: 09:36)

    Rüyamda iş yeri dışarısındayız ama patronumla konuşuyoruz. İş yerinde bulunan bir tabloyu parçalzmışlar ve birileri çalıyor. Anlatmaya çalışıyorum ilgilenmiyor sonrasında iş yerini almaya çalışan bir grup adam var ve biz onlarla mücadele ediyoruz adamlar silah sıkıyorlar bize merminin bir tanesi benim bacağıma isabet ediyor ama ne kan var nede birşey sonra mermiyi bacağımdan çıkarıyorlar uzun bir dikiş atılmış bacağıma. Aynı gece bu rüyanın devamı olup olmadığını hatırlayamadım ama şunlarıda gördüm birşeylerle uğraşırken sağ kolumda küçük yaranın kenarında iltihap oluyor ben onu sıkıyorum sarı iltihap çıkıyor ama sonra kolumda oyulma gibimkme oluyor ve kaslarıma kadar içini görüyorum. Bir başka şeyde bir villada otururken kavuncu geliyor ev sahibine kavun getiriyor içeride annem ve rahmetli babam var sizde alın kavun diyorum önce annem bir dilim yiyor sonrada babama bir dişim yiyor ve babamda kavunu yiyor. Sonra uyandım değişik bir rüyaydı uyandıktan sonra sznki gerçekten vurulmuşum gibi bacağım ağrıyordu tabirini yaparsanız sevinirim


  2. Mustafa Güler (04 Ocak 2015 saat: 21:24)

    Merhaba Hayırlı Günler.
    Rüyamda Sağ elimin içinden iltihap sıktım ve aktı hemde cok cok aktı bende cok şaşırdım bi ufak yaradan bukadar iltihap çıkarmı diye?
    Tam olarak Yorumlarsanız Çok sevinirim Teşekkür ederim iyi Günler dilerim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,