RuyaTabirleri.com

Rüyada İmza Atmak

Rüyada imza atmak, deyim yerindeyse her baba yiğidin yapamayacağı bir iş yaparak herkesi şaşırtmaya ve olmaz denileni başarmaya delalet eder. Rüya sahibinin, aslında biraz emek ve biraz cesaret gerektiren fakat tembellik ve sorumsuzluk nedeni ile herkesin imkânsız gözü ile baktığı bir işi, ortaya alın terini ve emeğini koymak sureti ile başaracağına ve o işten nasipleneceğine delalet eder. Rüyada imza atmak yaşanacak güzel olaylara işaret eder. Borçlardan, hastalıklardan, kötü, gereksiz hiç lazım olmayan kişilerden, her türlü musibetten, sorunlardan, şansızlıktan kurtulmak anlamına gelir. Rüya sahibi en sonunda şeytanın bacağını kıracak ve kapalı olan kısmetinin açılmasını sağlayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kâğıda İmza Atmak  

Rüya sahibinin kendisi için hayırlar getireceği ve yüzünü güldüreceği işler yapmasına ve mutluluğa ermesine işaret eder. Beyaz kâğıt yapılan işin rüya sahibine büyük yarar sağlayacağını ifade eder.

Rüyada Nikâh Defterine İmza Atmak

Disiplinli bir hayat sürmeye, sorumlulukların farkına varıp eksiksiz olarak yerine getirmeye, çok çalışıp, sonradan da keyfini sürmeye işaret eder. Rüya sahibi, kendi işini kendi yapar, sorumluluklarından kaçmak için onları başkalarına yüklemez.

Rüyada İmza Görmek

Rüya sahibinin içine sinmeyen bazı işler olduğuna ve bu işleri yeniden yapmak için yollar aradığına tabir edilir. Rüyada imza görmek kişinin gerçekleştirmek istediği düşüncelerine, plan ve projelerine yorulur.

Rüyada İmza Almak

Rüya sahibinin yapacağı bir iş için güvendiği kimselerden görüş alacığı ya da ana babasının rızasını isteyeceği anlamına gelir. Rüya sahibi yapacağı işin kendisine hayır getirmesi için büyüklerinin rızası olmasının uğurlu geleceğine inanır.

Rüyada Evrak İmzalamak

Rüya sahibinin hiç gereksiz yere ve kendisine hayır getirmeyeceğini bile bile bir işe para koyup, ümit etmesine fakat hayal kırıklığı yaşamasına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İmza Atmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. dönüş (31 Ocak 2014 saat: 01:34)

    kısa bir uykuda çok karışık rüya gördüm. konu konu hatırladığım;ablam,ben ve kardeşim birlikte dışarıdayız.rüyamın bir kısmında doktor arıyoruz.gittiğimiz her doktora sorular sorup çıkıyoruz çünkü begenmiyoruz.en son girdiğimiz doktora yine soru yöneltiyoruz yine beğenmiyoruz.ablam ve kardeşim kızımıda alıp ordan ayrılıyorlar ama ben hala görüşüyorum doktorla.bana çok samimi geliyo tam bende ayrılacakken kızımın orda oyuncaklarnı unuttuğunu farkedip yopluyorum.doktor birtanesini bırakırmısınız uğur getirir bana diye rica ediyo .kızıma ait olduğu için bırakmak istemiyorum ama hayırda diyemiyorum.tam çıkarken dönüp doktora ben sizi çok sevdim yolum her düştüğünde gelirim artık diyorum beni duymuyo birazdaha yükseltiyoeum sesimi ama yine anlamıyo beni o yüksek bi yerde dinliyo beni bende espri yapıp yaş gitmiş sende duymuyosun beni diyorum yanıma geliyo sarılıyorum doktora babacan yaklaşıyo doktor ama ben acaba fikri değişirmi diye kasıtlı bişeyler söylüyorum o anda doktor eşim oluyo tamam dini nikah yapalım hemen diyo olmaz diyorum.yokuş biyerde duruyoruz 3 kız çocuğu var ip atlıyolar,eşimin gelmesini beklerken onları seyrediyorum iç çekiyorum bende bu yaşlardaydım bende ip atlıyodum bi zamanr diye. sonra yine ablam ben kardeşim bi arada oluyoruz.imza üzerine konuşuyoruz, hepimiz birbirinin boynuna omzuna falan imza atıyo ablam benim boynuma ben onun omzuna imza atıyorum benim imzam ablamınkine göre biraz kötü ama daha büyük… devamı var ama hatırlamıyorum.birde son günlerde çok garip garip rüyalar görmeye başladım bu yazdığım rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim… teşekkür ederim…


  2. tuba (06 Şubat 2014 saat: 12:40)

    selamlar ben rüyamda sevdiğim adamla evlendiğimi gördüm.Ylanız koşarak gittik ve karanlıktı etraf birilerinden korkuyorduk ama ona rağman hızla koştuk üzerimde gelinlik yoktu yalnız normal kıyafet giymiştim zaten normal bir evlilikte olmadı ama içimde büyük bi mutluluk vardı ve sonunda evlendik ben kendimi imza atarken çok net hatırlıyorum heryer kapkaranlıktı fakat imza attığım kağıdın üstünde beyaz ışık vardı ve bana karıcım diye hitap etti çok mutluydum evliydik artık ve uyandığımdan beri hala aynı heyecanı yaşıyorum çok sevindim gerçekten.uyandığımda saat sabah 4:30 du lütfen bu rüyamı yorumlayabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.


  3. selma (03 Mart 2014 saat: 22:28)

    ilgilendiğim bir adam var. rüyamda onu gördüm: ataması geliyor, dosyasına imza atıp ayrılacak, ancak çalıştığım odaya geldiğimde yüzüme bile bakmıyor, iç ilgilenmiyor benimle. tam evrakı alıp dışarı çıkacakken aniden bana dönüyor ve kalbimin üstünde evraka imza atıyor. ortam birden değişiyor, tüm akrabalarımın olduğu bir alanda kuzenlerime okey oynayalım mı diyorum. bu ilgilendiğim adam da orada ve ailemin ortasında oturuyor. herkesten önce yere oturup hadi oynayalım diyor, rahatlamış bir tavırla.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,