RuyaTabirleri.com

Rüyada İnşaat Görmek

Rüyada inşaat görmek çok güzel ve hayırlıdır. İşlerin hep hayırlı olarak, güzel şekilde ilerleyeceğine ve olumlu şekillerde noktalanacağına işaret eder. Rüyada inşaat gören kişi kendisine büyük gelir getirecek, iyi bir kar elde edeceği ve ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacağı bir işe girişecek demektir.

Bir kişi eğer rüyasında büyük bir apartman görürse bir gayrimenkul sahibi olacak demektir. Rüya sahibinin birden fazla yüksek katlı bina görmesi hayatında yenilik yapacağına, yeni projelere atılacağına işaret eder. Rüyada metruk ve harap olmuş binalar görmek iyi değildir. Rüya sahibinin sağlık sorunlarına, para ve mal kaybetmesine bunun sonucu olarak da darlık yaşamasına yorulur.

Rüyada İnşaat Yapıldığını Görmek

Rüyada inşaat yapıldığını görmek rüya sahibinin hayatının iyi yönde gelişeceğine, ümidini kestiği işlerin gelişme göstermesine ve olumlu yönde ilerlemesine işaret eder. Rüyada inşaat yapıldığını gören kişinin iç dünyasında da güzel ve olumlu değişiklikler olacak, rüya sahibi uzun zamandır kaybettiği yaşam enerjisini yeniden toplayacak diye ifade edilir.

Rüyada İnşaat Çökmesi

Rüyasından inşaatın çöktüğünü gören kişi, çok umutlu olarak giriştiği bir iş konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada İnşaat Halinde Ev Görmek

Rüyada henüz bitmemiş, inşaat halinde ev görmek, rüya sahibinin büyük bir kısmeti olduğu fakat henüz kendisine ulaşmamış olduğu anlamına gelir.

Rüyada İnşaat Kumu Görmek

Rüyada inşaat kumu görmek bir verilen işten bin kazanarak kar elde etmeye delalet ederken aynı zamanda arka arkaya gelecek olan kısmetler şekline yorumlanır.

Rüyada İnşaat İşçisi Görmek

Rüyada inşaat işçisi gören kişi Allah’ın yarattığı tüm güzelliklerden faydalanma şansına nail olacak demektir. Rüyada inşaat işçisi gören kişinin dünyadaki hiçbir şeyde gözü kalmayacak, gönlünce, dilediğince bir hayat sürecek ve her şeyden bolca faydalanacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İnşaat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. liva (22 Ocak 2014 saat: 17:46)

    Rüyamda kocama ait olan kursta 9ta inek ve bu inekler kesilip 9da ben dogradim ta ki kocam yeter birak diyene kadar tmm dedim 3 parcasinida kücuk dogradim kalkdim kursun kapisina gittim kocam 2 evlilik yapacagini söyledi elimde bi kutu vardi onu attim atinca bozuk paralar firladi ve oturup sessizce aglamaya basladim biri gelip abla aglama artik dedi bende yüzümü sildim rüya icinde tabir sordum 9 kadina bunlar cin dedi susun dedim kulaklarimi kapatip yürüdüm.

  2. melis (04 Şubat 2014 saat: 17:24)

    kendimi cocuklugumun gectigi koyde gordum komsumuzun evi bizim evin arkasında ben komşumuza gitmisim ama evler farklıydı geri donmek istedim ama bahcede boyumca ve sık bugdaylar vardı basakları olgunlasmıstı onları asıp eve gidemedim komsunun evine yoneldim bir adam oturmus dizleri ustune ona evi bulamadıgımı eve ulasamadıgımı soyledim evin 5metre ılerde oldugunu soyledı ve birsey yaptı bugdaylar arasında yol açıldı bızım eve dogru baktım 2 3 katlı bır insaat vardı adama soyledim bizim ev olmadıgını git orası dedi eve dogru dondugumde insaat yerıne cok guzel yeni camları buyuk bır ev vardı adam alim gibi biseydi bırkac bisey soyledi hatırlamiyorum eve gittım dedem zayıflamıs bitkin bir halde dolaniyordu annem de ordaydi ruyamın bi kısmında koyun yolundaydım eski sevgılimi gordum (erkek) hamileydi karnı sisti beni takip etmis sonra annesiyle yanıma geldı o elimı tuttu anneside neden bıraktın ne oldu dıye sordu orasıda bos bır arazi yada bizım bahceydi galiba

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,