Rüyada İnsan Eti Görmek


Rüyada insan eti görmek, tatsızlık, sorun, münakaşa ve dert anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatta, karşılaşmaktan ve yaşamaktan en çok korktuğu şeyleri yaşamasına tabir edilir. Rüyada insan eti görmek, rüya sahibi için büyük uğursuzluk olarak değerlendirilirken bir yandan da yüz yüze geleceği musibetler, kazalar, belalar ve kötülükler olarak yorumlanır. Bu rüyanın iyi bir tabiri yoktur. Kötü laflar, nahoş haberler ve kuruntu anlamına gelir.

Rüyada İnsan Eti Yemek

Rüyada insan eti yemek, bir kişinin maddi anlamda sömürülmesine ve kendisinden faydalanılmasına işaret eder.  Menfaatçi kişilerin, hiçbir fırsatı kaçırmadığına ve ufacık bir çıkarı dahi kar saymalarına delalet eder.

Rüyada İnsan Eti Pişirmek

Rüyada insan eti pişirmek, dedikodu yapmaya delalet eder. Bir kişinin arkasından yerli, yersiz konuşulduğuna, gerçekliği olduğundan emin olmadan iddiaların ortaya atılarak o kişinin günahına girilmesine tabir edilir.

Rüyada İnsan Eti Kesmek

Rüyada insan eti kestiğini görmek, sıkıntılı ve zor günlere işaret eder. Rüya sahibi, zor durumda kalacağı bir iş yapacak ve başı fena şekilde sıkışacak bu nedenle de çok kötü günler geçirecektir diye ifade edilir.

Rüyada İnsan Etini Yiyen Birini Görmek

Rüya sahibinin Allah tarafından mal, mülk ve bol rızık ile ödüllendirileceğine tabir edilir. Zenginlik, huzur, bereket ve sağlık anlamına gelir.

Rüyada İnsan Eti Isırmak

Rüyasında insan eti ısırdığını gören kişinin rüyası, niyetini bozup, kötü bir işe bulaşacağına işaret eder.

Rüyada Yamyam Görmek

Rüyada yamyam gören kişi, bir kişi hakkında fena halde yanıldığını fark edecek demektir. Rüya sahibi, ön yargı ile ve son derece katı yaklaştığı bir kişiden büyük bir iyilik görecek ve ona karşı tüm tavrı, düşünceleri ve duyguları değişecek demektir. Rüya sahibi, önceden düşündükleri için kendisinden çok utanacaktır.

Etiketler: , , , ,
Rüyada İnsan Eti Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. banu (12 Ocak 2014 saat: 08:27)

  Abim farklı bir evde. Mafya kılıklı düşmanları, bu eve geliyor. Abim o evde uyuyor. Küçük kardeşimi alıp oldürüyorlar ve parcalara ayiriyolar derisi soyuluk bir şekilde. Sonra kavaklık gibi bir mekana bırakıyorlar. Ben kardeşim olduğunu biliyorum ve aglıyorum. . Abime kardesimin etini yediriyorlar .mafya gidince Abime soyluyorum .Ogrendkten sonra kusuyor.herkez aglyor bende hıçkırarak ağlıyorum ama gozumden yaş akmıyor. Ve annemde diyor ki sıcak su yap leğene etrafi temizle . Sağlam olan etleri al…

 2. gül (20 Ocak 2014 saat: 10:05)

  rüyamda daha önce hiç olmadığım bir evdeyim bir adam var hiç tanımadığım o benim babammış ve bu adam insan eti yiyormuş ona engel olunamıyor bir de hiç tanımadığım biri var o da benim sevdiğim adammış onun etini yemeye çalışıyor ve sonunda yiyor ben yerken görmüyorum ama biliyorum yediğini daha sonra bana da saldırdı etimi yemek istedi ama ben bir şekilde kurtuldum çok etkilendim rüyadan.

 3. yorgun (03 Şubat 2014 saat: 09:09)

  Bir derede minik minik balıkları yakalarken. Sevimsiz kopekler geliyor korkutucu kopeğin yüzünden alt kata düşecek gibi oluyorum tutunuyorum. Sonra Bi bayanla mezarın yanındaki yolda yerde yatak üzerinde sevişmeye başlıyorum. Oradan yine mezar yanında Bi eve geçiyoruz orada başka insanlarda var yine sevişiyoruz sonra kalkıp lavaboya küçük abdestimi yapıyorum çok uzun sürüyor, odada tahtalar var onları yakmaya çalışıyorum. Sonra birilerini oldurtüyorum onların kesilmiş etlerini görüyorum. Geride kalan Bi kaç kişiyi öldürmeler için kopeklere emir veriyorum korkup uyanıyorum.

 4. ozlem (09 Şubat 2014 saat: 13:24)

  Merhabalar ruyamda simdi ayrilmis oldugum ve cok sevdigim bir erkek arkadasimi kaza gecirmis oldugunu ogreniyorum kardesiyle beraber. Bi arkadasimizin dukkaninin onunden geciyorum ve bana sesleniyor, erkek arkadasin ve kardesi kaza yapti ama parcalari burda sen bu parcalarla onlari doktora gotur dedi. Aldim parcalari ama parcalari patlicanli borek haline getirmis. Yolda giderken 1 tane yedim cunku bunlar gercekten et parcalarimi yoksa borek mo kavrayamadim. Sonra erkek arkadasimi aldim ve bir adamda surekli bizimle hastaneye gidecegimizden emin olacakmis annemi aradim ordan almam gereken seyler varmis. Ben tek basima yasiyorum ruyamdada annem beni ziyarete gelmis. Gitmis oldugum ev cok farkli. Ama guzel bir ev. Sonra normal kapisinin yaninda bir kapinin daha oldugunu farkediyorum evin. Sonra diyorumki herhalde hirsizlari kandirmak icin 2 kapi yapmislar. Neyse evdekilerden yardim istiyorum o kapiyi aciyoruz. O kapi guzel bir terasa cikiyormus. Ordada kuytu bir kose goruyorum ve yine yardim istiyorum bakmamiz icin bu sefer ordan guvercinler cikiyor. Serbest burakiyoruz guvercinleri. Ama 1 tanesi kaliyor dolaniyor. Sonra bir farkediyorum megersem benim ev denizin ustundeymis. Denize atliyorum filan;)

 5. Anonim (11 Şubat 2014 saat: 21:35)

  Ben babami daha yeni kaybettim 45 filan oldu ve babamdan snra tutunack hic bir dalımin kalmadiqina kanaat getirdim hemen hemen her gun agliyorum alisamiyorum babamın yokluguna ve babam qittikten snra cok karisık ruyalar görmeye basladim vegecen gece yine cok aglamistm o gece rüyamda karanlik bi yerdeyim ve etraf toz duman ve yanik kokusu vardi orta tahtalar vardi aralarindan gecmeye calisiyodum ve yukardan kucuk kucuk toprak taneleri geliyodu üstüme daha sonra bieve qiriyorum cikmak istiyodum evden actiqim her kapi bi oda ve cikamiyorum daha snra duvarda pencere qibi biyer göruyorum tirmanip elimle orayi kirip disariya bagirmak icin bi yer aciyorum yaklasip oraya baqirmaya basliyorum imdat Allah rizasi icin yardim edin diye daha snra kurtulamiyorum orda snra orda bendn bska 3kisi daha var ev bna zorla bi buyuk tencerede insan eti pisirmisler bna zorla yedirdiler ve korkulu bi sekilde uyaniyorum Allah hayırlara vesile etsin inş

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.