RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Kesmek

Rüyada insan kesmek, rüyada kesen kişinin kesilen kişiye yardımda bulunacağına alamet eder. Kesilen kişinin bir hastalığı varsa eğer yakın bir zamanda Allah’ın izni ile şifa bulur. Hasret çekiyorsa eğer sevdiği kişiye kavuşur. Büyük bir üzüntüsü varsa sevince ve mutluluğa dönüşür. İş hayatında çok zor zamanlar geçiriyorsa eğer işleri yakın bir zamanda eskisinden bile daha iyi ve kazançlı olur.

Rüyada İnsan Kestiğini Görmek

Kesen kişinin, kestiği kişiye yardımcı olacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına, yaşadığı üzüntülü olayların düzelmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına delalet eder.

Rüyada İnsan Eti Kesmek

Rüyayı gören kişinin, çok iyi kalpli, düzgün ve namuslu birisi olmasına rağmen hakkında birçok dedikodu çıkarılacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına ancak herhangi bir şey yapmasına gerek kalmadan dedikoduyu çıkaran kişilerin ortaya çıkartılacağına ve halk tarafından cezalandırılacaklarına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayata yaşanacağına alamet eder.

Rüyada İnsan Başı Kesmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde etmesi sayesinde çok büyük ve sağlam adımlar atacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada İnsan Boğazı Kesmek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde eden, çok hayırlı ve zekice adımlar atan, büyük sorunların çözümü için sürekli çalışan rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük ve güzel olaylar ile karşılaşacağına ve sevdiği ve değer verdiği insanlardan birine iş hayatında küçük bir haksızlık yapacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İnsan Kesmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Şevval (01 Mayıs 2014 saat: 08:57)

    Ilk once 10 15 kisiye bi kisi hap veriyordu ve bu hapi ictigimizde sanki.üç harflileri goruyorduk.Sürekli duvarlara yazilan kanli yazilar goruyordum.Rüyamda sürekli insan kesen özellikle çocukları lesen bi adam gördüm.Kesilen çocukları gördüm. Çocukları kesip insanlara normal et diye satıyordu. Bu kişi rüyamda babamın arkadasiymis yanına bizi çağırıyor giderken küçükken benim bobregimi aldığını öğreniyorum ve telefonla arayarak sadece beni yanına çağırıyor bende babamla birlikte geleceğmi söylüyorum beni tehtid ediyor ve yanına çağırıyor tam ne yapacağımı düşünürken uyandım.


  2. Eylem (17 Ekim 2014 saat: 05:10)

    Ruyamda agaclikli yesil bir yerde piknikteyiz aileler var kadinlar cocuklar ama ben ve bi kac kiz esir gibiyiz orda cocuklara falan bakiyoruz sonra adamlar ellerinde bicaklar baska insanlari hayvan keser gibi kesiyorlar derileri yuzuluyor etler hazirlaniyor kofte yapiliyor sonra mangallarda pisirip yiyorlar kofteleri ekmek arasi cocuklara yediriyorlar cok normalmis gibi bildiginiz piknik yapiyorlar ben yemiyorum ama sonra bisey oluyor ortalik karisiyor panik basliyor biz kizlari bir odaya koyup ustumuzu degistirtiriyorlar kapali tuluma benzer uzun kollu gri renkli bir kiyafet onunde kirmizi yazilar var onu giyiyoruz sonra bi maske veriyorlar gumus renkli metal bir maske takiyoruz. Sonra uyandim bu ruyayi ikinci kez goruyorum hatta uyanma esnasinda kendimede soyluyorum bu ruyayi ikinci kez gordugumu.. Yorumunuzu bekliyorum simdiden tesekkurler.


  3. Ayşe (14 Aralık 2014 saat: 09:36)

    Ruyam da bakkala gotmis donuyordum sonra birden uzun zamandir gormedigim amcamla karsilastim sonra opustuk falan sonra ben yukajari ciktim evde herkes oturuyordu annem babamdan bosanmak istiyordu birden bi baktim dayimin arkadasi bizim evde icki dolabi var sonra dayim bir tane icki istiyor abi veriyor ama sonra dayim sen anladin diyor o da tek tek bazi sulari ve de icki siselerini dolapyan dusuruyor en sonun da dayimla beraber asagi iniyoruz sonra ben bi bakiyorum eyrafta bayagi bir kalabalik var sonra bir arabaya birilerini bindirmeye calisiyorlar sonra tekrar geri inidiriyorlar iki kiz bunlari yan binanin demirine baglayip iyice herdirip demek sdn bu omuzlarla yaptin degip kizin omzunu ortadan ikiye yariyorlar sonra kiz be ben ciglik atinca herkes korkiuor en sonun da ben kosarak binayi cikiyorum be de bizim kata geliyorum annem beni kapi da karsiliyor ruyam bu ama cok korkunctu devamini goremedim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,