RuyaTabirleri.com

Rüyada İnsan Pisliği Görmek

Rüyada insan pisliği görmek, her ne kadar hoş olmasa da esasen hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin maddi anlamda güç sahibi olacağına, yaşam standartlarının artacağına, gelirinin çoğalacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin hâkim olacağına rivayet edilir. Kişinin kazancının artması ile birlikte bir anda tüm dünyasının ve hayatının değişeceğine, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına alamet eder.

Rüyada İnsan Pisliği Temizlemek

Rüyada insan pisliği temizlemek, variyet sahibi olmaya tabir edilir. Kişinin zengin olacağı anlamına gelir ve rüya sahibinin mal varlığının artacağına, bankadaki hesaplarının da kabaracağına işaret eder.

Rüyada İnsan Pisliği Bulaşması

Rüyada insan pisliği bulaşması da insan pisliği temizlemek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin elinin bollaşması, işlerinin artması ve bu sayede deyim yerindeyse bir elinin yağda bir elinin balda bir hayat yaşaması şeklinde kabul edilir.

Rüyada İnsan Pisliği Yediğini Görmek

Rüyada insan pisliği yediğini görmek iyi değildir. Hak edilmeden, çalışılmadan, emek verilmeden ve ter akıtılmadan sahip olunacak dünya mallarına ve bunların makbul olmayışına rivayet edilir.

Rüyada İnsan Pisliği Toplamak

Rüyada insan pisliği toplamak, rüya sahibinin gelecek için yatırım yapacağına, para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına tabir edilir.

Rüyada İnsan Pisliğine Basmak

Rüyada insan pisliğine basmak kısmet almak anlamına gelir ve rüya sahibinin şansının döneceği, başarılı olması ve geçim derdinden kurtulması için karşısına iyi fırsatlar çıkacağı ve bu sayede hayatının kendi istediği yöne doğru ilerlemeye başlayacağı ile değerlendirilir.

Rüyada İnsan Pisliğine Düşmek

Rüyada insan pisliğine düşmek kazançtan yana mutluluk ve bolluk getirecek güzellikler yaşamaya ve baht açıklığına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İnsan Pisliği Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. elif (23 Aralık 2013 saat: 08:16)

  Öncelikle merhaba cok sık rüya görmem normalde ama gördüğüm zaman kafam cok karisik oluyor kendi evimdeymisim halamlar bize gelmisler balkonda guvercin yavrusu civciv ve bir tanede tavuk vardi civcive kiyafet giydirmisler brbrk gibiydi ayni yemek yedirdim altini temizledim yerine götürdüm yani balkona ama tavuk yok olmuştu aradim ama bulamadım tekrar civcivi bana getirip altini temizlememi soylediler tekrar temizledim güvercin yavrularina sadece baktim hiç dokunmadim bile o sekildede uyandim cevaplarsaniz sevinirim


 2. mehmet (30 Ocak 2014 saat: 19:37)

  Ruyamda eski calistigim sitede oturan birini gordum.sadece yanimdan gecti gitti.sanirim evine konaklamak icin geldi fakat bulundugum yer akvaryum gibiydi yada ben disardan her yeri gorebiliyordum.onun yatagina gectigini gordum.daha sonra ben buyuk bir tuvalet gibi bir yerdeydim.buyuk abdest dedigimiz insan diskisi gordum ama tuhaf olan zemin uzerinde sirali duruyorlardi.kimi kahverengi kimi sari kimide mavi renktelerdi ve her renk kendi grubunda toplanmis ve olabildigince iri normal olmasi gerekenden buyuktuler. Ve onlarca kadar cok fazlaydilar. Artik biseymi tasiyordum bilmiyorum ama dengem bozulmus olacakki ayagimin ucuyla birini kenarindan ezdim ve ayagimi cektim ve ezilen yeri gordum.afedersiniz ama uyandigimda ise aklima gelen ilk sey galiba b.ku yedim idi.saat gece 3 gibi uyumus olabilirim oglen 11 45 gece uyandim ruyayi tam olarak kac gibi gordum bilmiyorum…bide telefonumu 9 45 gecce ye kurmustum ve iki saat boyunca calmis ve bende uyanip saati erteleyip tekrar yatiordum.


 3. eda (27 Haziran 2014 saat: 17:57)

  Mrb

  rüyamda hiç bilmedi biyerde tuvalete girdimm ve tuvalet insan pisligi ii doluydu ve midem bulanarakk o pisligi temizle Digimu gordum temizledikten sonra kendi ihtiyacimi giderdim daha sonrada tuvalette bissürü makyaj malzemelerinin oldumuu gordumm igrenerekk dokundum onlaraa
  Ve hiç birinden kullanmadım çünkü pislerdi ve o sırada uyandimm
  Rüya yi sabah examination yakın gordumm uyandım sankii gerçekten tuvalet pisligi kokusu burnuna geldinii hissediyordum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,