RuyaTabirleri.com

Rüyada İntihar Eden Birini Görmek

Rüyada intihar eden birini görmek, rüya sahibi için iyi değildir. Üzülmeye ve kederlenmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin düşünceli ve zor günler geçireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ve işlerinin bozulacağına rivayet edilir. Şanssızlık anlamına gelir. Rüya sahibinin bazı aksiliklerle karşılaşacağına bu nedenle de ne yapacağını bilemeyeceğine ve içinden çıkamayacağı durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada İntihar Eden Birini Kurtarmak

Rüyayı gören kişinin emeklerinin, alın terinin ve umutlarının boşa çıkmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin karşılaşacağı badireleri atlatmayı başaracağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sıkıntılı günlerini kolay atlatacağına alamet eder.

Rüyada İntihar Eden Birini Duymak

Rüya sahibinin kötü sözler işiteceğine bu nedenle moralinin bozulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı bazı sorunlar nedeniyle gergin olacağına, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine bu durumun da yüzünün asılmasına neden olacağına rivayet edilir.

Rüyada İntihar Eden Adam Görmek

Rüyayı gören kişinin çok kısmetsiz olacağı bir dönem yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin başarısının azalacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına ve bu sıkıntılar nedeniyle hastalanacağına alamet eder.

Rüyada İntihar Eden Kadın Görmek

Rüya sahibinin uykusunda intihar ederken gördüğü kadın tanıdığı biriyse, o kadının başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına, geçim derdine düşeceğine ve kötü şeyler yaşayacağına işaret eder. Eğer kadın tanıdığı biri değilse o halde rüya kendisi üzerinden açıklanır ve rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuzluklara yorulur.

Rüyada İntihar Eden Arkadaşını Görmek

Eğer rüya sahibinin gerçek hayatta intihar eden ve ölen bir arkadaşı varsa ve uykusunda o kişiyi görürse bu rüya, onun arkadaşının kabrini mezar etmesi gerektiği ile açıklanır fakat eğer o arkadaşı yaşıyorsa ondan kötü bir haber alacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada İntihar Eden Birini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. asdfg (08 Mart 2014 saat: 10:20)

  benim babam 9 yıl önce öldü ve ben onu rüyamda ağaçta asılı intihar etmiş bir şekilde gördüm bana bu gösterilir mi diye haykırdım bunun dışında başka hatırladığım bir şey yok ve babam kaç yıldır rüyalarıma gelmiyordu 7 yıldır ilk defa bu rüyayı gördüm ve başka bir şey hatırlamıyorum ve dün otururken sanki başımı küçücük okşandığı hisetttim acaba babam benim yanıma gelip basımı okşamış olabilir mi

 2. Aristo (20 Eylül 2014 saat: 10:14)

  Gerçek hayatta akıl hastalığı bulunan ve intihar etmiş birini rüyamda yüzü sararmış ve solgun halde evde bir odaya hapis edilmiş (kendi evinde) halde iken kurtarmaya çalışırken gördüm. Yalnız yanımda bir kaç kişi daha var yüzlerini hatırlamıyorum. Sonra tam kurtarmak üzere iken bu kişinin ailesi ile karşı karşıya geliyorum ama benim kurtarmak istediğimi bilmiyorlar ama nedense ben hemen savunma yapmaya başlıyorum
  Not: bu kişinin yeğeninin düğünü olduğu gece gördüm bu rüyayı.
  Hemen Sonra kasaba meydanında banklarda uzatmaya yer arıyorum orada bağlı köpekler gördüm tam uzandığım sırada uyuz bir köpek sırtımdan tırmalıyor.
  Not:2 aydır nedeni henüz teşhis edilmiş bir fiziksel rahatsızlığım var.

 3. hatice camalan (26 Eylül 2014 saat: 05:35)

  Boş bi arazi de yuruyorm.uzak da bi büyük salıncak gördüm.. uzun zincirleri vardı..içinde bi kaç kişi..yanlarına yaklaştım biraz ip ve zincirleri boyunlarına geçirip salincakdan boşluğa kendilerini atmayı planliyorlardi..sonra bırakıyorlar ayaklarını vazgeciyorla rdi sanki..Rüyamda salincakda bikackisinin intihar ettiğini gördüm ama intiharı tam yapamıyorlar olmuyorlar.uzak dan onları izliyordum..bu kişiler saçları renkli salaş giyim tarzı sapık gibi kimselerdi..urperticilerdi..beni hiç görmediler sadece izledim uzak dan..

 4. Gizem gizem (25 Ekim 2014 saat: 07:06)

  Ruyamda aksam vaktiydi. Otoban gibi bir yol var ama karanlikti hersey. Bi kirmizi bmw oluyor biniyorum 3-5 tur atip geliyorum. Sonra sitede oturuyorum birden bi bagrisma bi korku cocuklarin gozleri kapaniyo gormesinler diye. Otoban yolu tarafnda boynun iple kendini asmis bir adam siyah kefenin icinde ama hala can cekisiyor. Sonra sitenin on tarafinda 3-4 tane cocuk balkona cikmis boyunlarindan kendini halatla baglamislar atlamaya hazirlaniyorlardi. Tam cocuk atlamaya adimini atti korku halinde uykudan icimde bir atesle uyandim ama hala etkisindeyim bu ne demek anlamina geliyor ne anlama geliyor.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,