RuyaTabirleri.com

Rüyada Irmak Görmek

Rüyada ırmak görmek, rüya sahibinin mutlu bir hayatı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi geçim sıkıntısına düşmeden, büyük, ağır ve altından kalkılmaz borçlara girmeden, bolluk ve zenginlik içinde yaşayacak, malından ve parasından başkalarına da hayır yapacak demektir. Rüyada ırmak görmek, gönlü zengin, eli bol kişi ile tabir edilir. Rüya sahibi, kimseye muhtaç olmayacağı gibi bilakis muhtaç durumda olan kişilerin imdadına koşacak ve yaralarını saracaktır. Rüyada ırmak görmek, bereketin, bolluğun ve rızkın taşacak kadar çok olmasına, rüya sahibinin de engin duygulara sahip olup, kendisine Allah tarafından lütuf edilen dünya mallarını paylaşmayı bileceği kadar yüce gönüllü olmasına tabir edilir.

Rüyada Irmak Kenarında Yürümek

Rahata ermeye, gönülde huzur sahibi olmaya, eline eşya ve para geçmesine işaret eder. Rüyasında ırmak kenarında yürüdüğünü gören kişi yakında dertlerinden, sıkıntılarından, hastalığından ve borçlarından kurtulacak demektir. Bekârlar için evlilik, mahpus olanlar için de özgürlük demektir.

Rüyada Irmak Kenarında Ev Görmek

Rüya sahibinin çalışkanlığına, başarıya giden yolda verdiği mücadeleci ruhuna, hırsına ve gözü karalığına delalet eder. Rüyasında ırmak kenarında ev gören kişinin hiçbir çabası ve emeği boşa gitmez, rüya sahibi özverili çalışmasının karşılığını mutlaka alır.

 Rüyada Irmak Üzerinde Yürümek

Rüyasında ırmak üzerinde yürüdüğünü gören kişinin, hayatta başaramayacağı hiçbir şey yok demektir. Rüya sahibi hem hayallerine kavuşur hem de hak ettiği başarıyı ve mutluluğu yakalar.

Rüyada Irmakta Yüzmek

Rüyada ırmakta yüzdüğünü gören kişinin her işi rast gider, kazancında bereket olur ve rüya sahibi maddi, manevi her türlü sorundan bir daha sirayet etmemesi koşuluyla tamamen kurtulur. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin zengin olacağına ve büyük kısmetler alacağına yorulur. Çünkü ırmakta yüzmek dünyalık elde etmek anlamına da gelmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Irmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatma (11 Ocak 2014 saat: 17:21)

    ruyamda oturdugumuz binanin yaninda disarida yesillik yenen otlardan topluyorum birkismi solpumus onari suya koymak istiyorum sonra biraz asagi iniyorom orda irmak var onlari yikamak istiyorum ama belki ileride camasir yikayan vardir diye ileriye bakiyorum kimse yok sonra peygamber efendimizin akipiden suyun temiz oldugo hadisi aklima geliyor yikamak icin biraz eyilecektim ruzgar cikti aknti kuvvetbli idi bende daha sakin yerde yikamak icin duldalik yere dogru ilerledim kayalikarin orda yikarken arkami dondum kayaliklarin yaninda bir magra var iceriden horlama sesi geliyordu


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,