RuyaTabirleri.com

Rüyada İş Arkadaşını Görmek

Rüyada iş arkadaşını görmek, çekilen sıkıntılı günlerden sonra ferah bir döneme girileceğini ve itibarlı, saygın bir kişinin yardımı ile tüm sorunların üstesinden gelineceğini işaret eder. Rüyayı gören kişi erkek ise güç kazanacağı ve söz sahibi olacağı bir mevkiye gelir. Rüyayı gören bekar bayan ise evlenir, evli bir bayan iş arkadaşını görürse, ailesinden birinin hamile olduğu haberini alır.

Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada arkadaş görmek genellikle kişinin iş hayatıyla ilgili yorumlara vesile olur. Rüyada eski bir arkadaş gören kişi, mevcut işinde çok büyük yenilikler yapar ve eline yüklü miktarda para geçer. Aynı zamanda rüyada arkadaş görmek kişinin sağlıklı ve uzun ömürlü bir yaşam süreceğine de yorumlanır. Rüyasında kalabalık arkadaş topluluğu gören kişi bir sevdiğine kavuşur ve aynı zamanda kazancın da o denli çok olacağına yorumlanır. Rüyada hasta bir arkadaş gören kişi bir vefat haberi alır, vefat etmiş bir arkadaşı görmek ise kişinin maddi açıdan büyük paralar kazanacağına delalettir. Ölmüş bir arkadaş görmek aynı zamanda kişinin sağlıklı ve uzun bir hayat süreceğine de işarettir. Rüyada huzurlu ve mutlu bir arkadaş görmek ise sevdiğiniz bir yakınınız veya arkadaşınızdan size de mutluluk verecek bir haber alacağınız anlamına gelir.

Rüyada Kötü Arkadaş Görmek

Rüyada kötü arkadaş görmek can sıkıcı olaylar yaşanacağına ve rüya sahibinin bu gibi durumlarda kontrolünü kaybetmemesi gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Rüyada kötü arkadaş görmek aynı zamanda kötü haber almak şeklinde de yorumlanabilir. Kötü arkadaş, talihsizlik, şanssızlık ve uğursuzluk gibi durumlara da tabir olur.

Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek

Rüyada bir arkadaşla yapılan kavga kişinin sakladığı önemli bir sırrı ağzından kaçırıp çok zor durumlara neden olacağına tabir olunur. Bazı rüya alimleri ise tersine kişinin arkadaşına verdiği bir sır nedeni ile büyük sıkıntılar yaşayacağına ve pişmanlık duyacağına da yorumlarlar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İş Arkadaşını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ismail (17 Şubat 2015 saat: 18:25)

  Ruyamda bir ucak icinde oldugum arabayi kovaliyordu birsure kactiktan sonra arabadan indim ucaga bisey firlattim (ayakkabi yada elma)
  ucak otobus terminaline dustu baktim patlamadi ama kanatlari yoktu yan yatmis ucak ucaktan bir iş arkadasi cikti topalliyordu beni gormedi diger yolcularda inip otobuse bindiler ben aradan gecip ust kata ciktim orada sofra vardi yerde yabanci 3 kisi ile yemek yemeye basladik kazadan kurtulan birkac kisi daha geldi onlarada ikram ettik yemekten sonra uyandim


 2. yılmaz güler (26 Mart 2015 saat: 02:09)

  Rüyamda masmabi parlak temiZ bir denizin içinden kovayla bereaber çalıştıgım iş arkadaşımıb üzerine demizden su atıyorum yalnız görfğgğm kişi mutfakda çalıluyor mesafemiz çok uzakfı ama denizden attıgım su sevmedigim iş arkadaşımı ıslatıyordu..


 3. oğuz abdullah (28 Haziran 2015 saat: 09:57)

  rüyamda 2-3 iş arkadaşım patronumuz ve normal bir arakdaşım (çocukluk arkadaşım halende görüşürüz ve şuan işsiz çalışmıyor.) ofiste oturup sanırım iş hakkında konuşuyorduk. ve ortamızdada bir ufo vardı ısıtıcı bir yandan patronumuz konuşuyopdu birşeyler anlatıyordu biryandan da ısınıyorduk ama soğuk değildi hava. sonra uyandım. ek bilgi: (özel bir firmada insan kaynakları asistanı olarak çalışıyorm)


 4. Gizem Gizemli (25 Ağustos 2015 saat: 17:21)

  Rüyamda, bana her konuda bana yardımcı olan şu anki işime girmeme vesile olan erkek işarkadaşımı gördüm.Biz kızkardeşimle işyerinin içinde yemek yerken o cam kapıyı açmam için sürekli cama vuruyor ama ben oralı bile olmuyorum,cam kapının anahtarıda bende nihayetinde kapıyı açıyorum ve o hiç kızmıyor bile.Sonra onunla dolaşmaya başlıyoruz benimle flört ediyor.Ben ona sağlık sorunlarımı anlatıyorum oda bana Eşinden boşanmak iştediğini söylüyor.Onunla bir park içindeki kapelleye gidiyoruz,bir kendiyle karşılaşıyoruz sonra kedi rahibe oluyor ,bize yardım ediyor(işarkadaşım Alman) .Bi ara başıma beyaz bir başörtüsü takıyor ölen kızımı düşünüyorum,birlikte yemek yiyoruz benimle evlenmek istediğini söylüyor.Tüm gün onunla böyle dertleşe konuşa geziyoruz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,