RuyaTabirleri.com

Rüyada İşemek

Rüyada işemek iyi şeylere delalet etmez, sağlık sorunu ve can sıkıcı şeylerin baş göstereceğine ve kavgaya giden sonuçlara varacağına işaret eder. Rüyada işemek bilhassa özel hayatta meydana gelecek olan moral bozucu ve can sıkıcı şeyler yaşanacağına delalet eder. Evli kişi aile içinde, bekâr kişi de sevgilisi ile bazı sorunlar yaşayacak demektir.

Bazı rüya tabirleri bunun tam tersine işaret eder. Rüyasında işediğini gören kişinin tüm sıkıntı ve dertlerden kurtularak, tüm sorunları çözerek rahat ve esenliğe kavuşacağına dair yorumlanır. Rüyada işemek bazen hayırlı olmayan bir yola girerek tüm imkânlarını seferber etmeye fakat o işten hayır görmemeye dolayısıyla da kişinin kazancının ziyan olmasına işaret eder.

Rüyada İşeyen Birini Görmek

Rüyada bir kişinin kendi evindeki bir tuvalete işemesi, kendi hayrı için harcayacağı ve sonunda da kendisine gerçekten hayır olarak geri dönecek olan paraya işaret eder.

Rüyada Çişini İçmek

Rüyada çişini içtiğini gören kişi bazı sorunlarla ve zorluklarla karşılaşacak demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin dünya malında kuşkuya kapılmasına delalet eder.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyasında altına işediğini gören kişinin şansı ve bahtı açık, istikbali de parlak olacak demektir. Rüya sahibinin çok rahat bir hayat süreceğine, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Yatağa İşeme

Rüyada yatağa işediğini ve yatağı ıslattığını gören kişi radikal bir karar alarak kendine rağmen, muhafazakar biri olmaya ve dinin emirlerini yerine getirmeye karar verecek demektir.

Rüyada Denize Çiş Yapmak

Rüyada denize çiş yaptığını gören kişi resmi kurumlara vatandaş olarak yükümlü olduğu parayı ödeyecek demektir. Rüyada denize çiş yapan kişi sadaka verir ve malından bir kısmını hayır için devlet kurumlarına ya da özel kurumlara bağışlar.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İşemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ilhan (10 Mart 2014 saat: 11:58)

    ölmüş olan dedem siyah yorgan örtülmüş yatakta uyurken idrar yapmış ve sonra aglamaya başlamış ne oldu baba diyince ıslatabildim altımı demiş . saygılar. sonraki rüyam beyaz koyun otlatıyordum . ve bir rüyamda parlayan gelinlik ve ben damatlık giyiyordum. ve sonraki rüya teyzem elime iri büyük beyaz tavuk verdi kendi yigenim koc besliyor diye oda koc beslicekmiş bu ruyalara cevap alırsam sevinirim .


  2. ali (23 Mart 2014 saat: 20:15)

    ruyamda bir ay once vefat etmis babami gordum.ruyamda bir hastanenin buyuk bir odasinda bulunuyorum once cisimi tutamayip odanin her bir tarafina isiyorum.sonra temizlik gorevlisi geliyor.temizlige baslyor supururken cok miktarda toz ve eski gazete kagitlari cikiyor.sonra hastane muduru cikiyor yapacak birsey olmadigini odayi bosaltmamiz gerektigini soyluyor bu arada odadaki bos yataklara yeni hastalar geliyor oksijen baglaniyordu.eve gelmisiz babam annem ve ben variz.babam odalari tek tek dolasiyor.annem bana donerek babam icin butun odalari gezdi fakat bir yatak odasina girmedigini soyledi .babam bu arada yatak odasinada girdi yatagin kenarina oturdu eli yuzu duzgun saglikli yeni tras olmustu.elbiselerde duzgundu annemle konusuyorlar ben anlamiyordum bir eliyle babama birseyler ve cikolata yediriyordu.ben babama baba nasilsin oralarda rahatin iyimi diye sordum.bana bakarak cok iyiyim ben buralarda yildizlara hukmediyorum burada 82 hafta var dedi.birseyler daha soyledi ben anlamadim ruya burada bitti gunlerden cumaydi hayir olsun insallah.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,