RuyaTabirleri.com

Rüyada Işık Görmek

Rüyada ışık görmek, rüya sahibi için aydınlık, ferah, mutlu ve güzel günlerin yaklaştığına delalet eder. Rüya sahibi gelecek günlerde kurtuluşa erecek ve çektiği tüm zahmetten ve çileden kurtulacaktır. Rüyada ışık görmek, her türlü acının dinmesi ve her türlü yaranın iyileşip kapanması anlamına gelir. Rüya sahibi, geçmişte yaşadığı tüm kötü tecrübelerden, acılardan ve sıkıntılardan, onları kafasından atmak suretiyle tamamen uzaklaşacak, yaşadığı günlerin tadını çıkarmaya başlayacak demektir. Rüyasında ışık göre kişiye Allah sabır, kolaylık ve sakinlik verecektir. Rüya sahibi doğru yoldan ayrılmadığı sürece Allah kendisinden yana olacak ve işlerin en çıkmaza girdiği anda bile kendisine el uzatarak onu yaşadığı cehennemden ve karanlıktan çekip kurtaracaktır.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyasında ışık yaktığını gören kişi, istediği her şeye kavuşur. Kendisi için hayırlı olan işlere girer, hayırlı kimselerle tanışır, helal mal elde eder ve mutluluğu yerinde olur. Rüyada ışık yakmak aydınlığa kavuşmak, güzel ve mutlu günler yaşamak anlamına gelir.

Rüyada Işık Kapamak

Rüya sahibinin umutsuz, karamsar ve mutsuz olması anlamına gelir. Rüyasında ışık kapadığını gören kişi, istediklerini gerçekleştirme konusunda başarısız olur ve derin bir üzüntüye düşer. Rüya sahibi için hayal kırıklıkları içinde geçecek günlere delalettir.

Rüyada Işık Topu Görmek

Allah’ın lütuflarını bulmaya, huzura kavuşmaya ve rahata ermeye işaret eder. Rüya sahibinin şefaat ve rahmet görmesine tabir edilir. Hayırlı kimselerle tanışmaya, hayır işleri yapmaya yorulur.

Rüyada Gece Işık Görmek

Rüyasında gecenin ortasında ışık gören kişi içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan çabucak kurtulur. Hastaysa şifa bulur, suçluysa aklanır, kısırsa evlat sahibi olur. Bu rüyada herkese yarar bir hayır mutlaka bulunur çünkü kerametli rüyalar arasındadır ve herkese nasip olmayacağı şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Işık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Sezgin (18 Nisan 2014 saat: 20:46)

  Öncelikle merhaba. Ben rüyamda disarida kiz ve erkek arkadaşlarımla gezip eğlenirken yuzune baktigim kişinin yüzü canavara dönüşüyordu. Onlardan kaçmaya calisiyordum. En sonunda kaçarken rahmetli anneannemin köydeki evinin kapisini açiyorum ve annem, babam, babaannem ve dedem namaz kiliyorlardi. Arkalarından da kocaman bir ışık yüzüme vuruyordu. Bunun çok etkisinde kaldim yorumlarsaniz sevinirim.


 2. seyda (22 Nisan 2014 saat: 02:31)

  selamün aleyküm arkadaslar

  Bugün rüyamda nefesim daraldi sanki, gözlerim kapali acamiyorum, acilmiyor sanki etrafimdaki herseyi ve herkezi duyuyorum ve rüya gördügümü biliyorum, ama aci cekiyorum nefesim daraliyor gözlerimi acamiyorum bagriyorum sesleniyorum sesim kisiliyor hata hic cikmiyor! sonra beyaz isiktan bir kol gördüm elini uzatti bana bende kelimeye sahadet getirdim ama sonra kayboldu. bu böyle sanki saatlerce devam etti ve sonra uyandim. Bu arada simdiye kadar en cok korktugum rüyaydi ama ilk kez bu tip rüyalar görmüyorum diyerlerindede haykirarak dua ediyorum kalkmak icin sesimi duyurmak icin veya gözlerimi acmak icin.

  Net bir cvp verebilirseniz cok sevinirim, türkcem icin kusura bakmayin isvicreden yaziyorum.

  Simdiden tesekürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,