RuyaTabirleri.com

Rüyada Isırılmak

Rüyada ısırılmak, mağlup edilmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin rakipleri karşısında güç kaybedeceğine, başarısız olacağına ve bu nedenle de onlara dayanamayarak tabir yerindeyse yıkılacağına alamet eder. Rüya sahibinin düşmanları tarafında kötü oyunların ve pis işlerin içine çekilmeye çalışılacağı şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çevresinde kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğu anlamına gelir.

Rüyada Isırıldığını Görmek

Rüya sahibinin kendilerine karşı son derece iyi niyetli, ılımlı, sevecen ve barışçıl duygularla yaklaşacağı kimselerden aynı karşılığı alamayacağına bilakis onlar tarafından mutsuz ve başarısız olması adına hamleler göreceğine rivayet edilir.

Rüyada İnsan Tarafından Isırılmak

Rüyayı gören kişinin uykusunda kendisini ısırdığını gördüğü kişiden nankörlük ve de vefasızlık göreceğine bu nedenle de yine yıkılan kişinin kendisi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin emek verdiği ve üzerinde çok hakkı olan bir kişiden yiyeceği darbe olarak kabul edilir.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüya sahibinin ticarette geriye gideceğine ve rakiplerine karşı yenileceğine tabir edilir. Kişi, gerek maddi gücü gerekse işteki bilgisi nedeniyle çok kıskanılan kişi olacak diye açıklanır. Bu durum, bazı kişilerin kendisinin kuyusunu kazarak, ayağını kaydırmaya çalışmalarına neden olacaktır çünkü rüya sahibi başarıları nedeni ile bazı çevrelerce çekilmiyor demektir.

Rüyada Kedi Tarafından Isırılmak

Rüyayı gören kişinin hep iyi, mutlu ve başarılı olmasını dilediği ve bu yönde de kendisinden maddi, manevi hiçbir desteğini esirgemediği bir insandan zarar göreceğine ve uğradığı zarardan çok o kimseden gelecek haksızlığa yanacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Örümcek Tarafından Isırılmak

Rüyasında bir örümcek tarafından ısırıldığını gören kişiye şans isabet edecek demektir. Rüyayı gören kişinin Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bunu da kendisi için mucize kabul edeceğine rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Isırılmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Damla Yilmaz (28 Ekim 2014 saat: 13:26)

    Rüyamda arkadaşlarımla bir restorantta yemek yiyorduk. O sırada dilenci bir kadın masamıza geldi. Yemek yedigimiz restorant tanıdığım bir kişiye aitti ve ona iyilik yapmak için dilenci kadını kolundan tutup zorla dışarı çıkardım. O da benden kurtulmak için elimi ısırmaya başladı ama ben yine de onu bırakmadım ve en sonunda onu dışarı atmayı başardım. Sonra tekrar içeri girdim ve gidip hemen ellerimi yıkadım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,