RuyaTabirleri.com

Rüyada Islak Mendil Görmek

Rüyada ıslak mendil görmek, kişinin tarafsızlığını sorgulamak zorunda kalacağı olaylar yaşayacağını ve yakın çevresinde birbirleri ile husumet içinde olan arkadaşlarının ortasında kalıp, bir seçim yapmaya zorlanacağını bildirir. Başkaları yüzünden zor durumda kalmak, beklenmedik tartışmalarda nesnelliği yitirmek anlamına gelen rüya, aile içinde nicedir çözüm bekleyen bir sorunu gündeme taşıyarak her bir aile bireyiyle konuşup, bu problemi tamamen ortadan kaldırmak için uğraş verileceğini de bildirir. Rüya sahibinin ailesi dışında, içinde bulunduğu sosyal çevreden de baskılar görmesine, fikirlerini ifade ederken engellemelerle karşılaşacağına delalet olduğu gibi, zor da olsa prensipler doğrultusunda hareket edileceğini ve ruhani açıdan huzurlu biri haline gelineceğini bildirir.

Rüyada Islak Mendil Satın Almak

Alınacak güzel haberler sonrasında kişinin kendisini geliştirmek konusunda daha azimli ve istekli olacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına ve özellikle iş alanında yeni keşifler, olaylara farklı perspektiflerden bakma yeteneği sayesinde amirlerin de dikkatini çekip terfi alınacağına yorumlanır. Rüya sahibinin mantığını ön plana çıkardığını ancak ikili ilişkilerde de duygusallığı asla elden bırakmayacağını tabir eder. Geçmişte boşa harcanan zamanlar için duyulan pişmanlığa ve kişinin geleceğe yönelik planlarına bir an önce başlayacağına, somut adımlar atacağı gibi, aynı zamanda para biriktirmeye de başlayacağını ifade eder.

Rüyada Islak Mendille Ellerini Silmek

Az miktarlarda ama uzun süre ele geçecek paraya, maddi anlamda adım adım rahatlamaya alamettir. Alınan dersler neticesinde daha akıllıca davranmaya ve kişinin başarısızlıkları karşısında gülen kişileri utandıracak işlere imza atmayı, baht açıklığını ve helal lokma yemeyi bildirir. Kişinin her işten alnının akıyla çıktığını, asla harama göz dikmediği gibi, ahlaki olarak da örnek bir kimse olduğunu tabir eder.

Rüyada Islak Mendil Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçici heveslerin kişinin gözünü kör ettiğini ve gerçekleri görmemekte ısrarcı olduğunu, boş hayallerin peşinde koşarak zaman kaybettiğini ve kendisini anlamsız işlere adadığını bildirir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Islak Mendil Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Cansu (25 Aralık 2015 saat: 08:45)

  Rüyamda odamda ben ablam ve iki yakın arkadaşım vardı. Ben yatağımda oturuyordum ve o sırada bir tavuk yemeğini köpük tabağa koyuyordum ama koyarken yemek bir parça yatağıma bulaştı. Yemek de tavuk soteydi. Düşen tavuk parçasını aldım tabağa geri koydum ama sosu çarşafa bulaşmıştı. O esnafa arkadaşlarımdan biriyle tartıştım ve odadan çıktım. Odaya döndüğümde hiç kimse yoktu ve ben de bir ıslak mendil alıp yatağımı temizledim. Ayrıca odaya dönerken elimde de o köpük tabaktaki yemek hala duruyordu.


 2. pınar (02 Ocak 2016 saat: 10:56)

  Rüyada eski sevgilimin ayrıldığımızı annessıne solemıyordu bnde annemlerle bir yere gidiyordum yolda toprak bir yolda karşılaştık dağ gibi bir yerdi annesini bn normalde hiç gormedim ama ruyada kızım diyordu annesini bana gulumseherek bana sarılıp sarıldıktan sora yuzunun kanlar için de bana bn iyi degilim bni cok uzuyolar bn iyii degilim çok kıtuyum dedi ruyamı yorumlar mısınız ?


 3. Dilara (03 Mart 2016 saat: 10:11)

  Ben rüyamda ailecek oturmusuk sehbadaki ıslak mendili alıyor ve annem onu saymaya başlıyorr 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11 de bitiyorr ondan sonra annem ıslak mendili tek tek sokuyor. Acaba rüyamda ıslak medil saymak ve sonra teker teker geri koymak ne dedmek arkadaşlar yorumunuzu bekliyorum sızce ne
  ben bulamadım da?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,