RuyaTabirleri.com

Rüyada Islatılmak

Rüyada ıslatılmak görmek, rüyayı gören kişinin şifa bulacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine delalet eder. Rüya sahibinin geniş rızık elde edeceğine, mal edineceğine, iş sahibi olacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına işaret eder. Rüya sahibi ticarete atılacak, başarılı olacak ve helal lokma kazanacak demektir.

Rüyada Hortumla Islatılmak

Rüyayı gören kişinin bolluk, bereket, zenginlik bulacağına, mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, bedeninin ve ruhunun da iyileşeceğine tabir edilir.

Rüyada Suyla Islatılmak

Rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını daha kolay karşılama fırsatı elde edeceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına rivayet edilir.

Rüyada Biri Tarafından Islatılmak

Rüya sahibinin yardım ve iyilik göreceğine, onu başarıya, çıkış yoluna ve kurtuluşa götürecek yardımsever, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına alamet eder.

Rüyada Islatılmış Pirinç Görmek

Rüyayı gören kişinin küçük bir sermaye ile gireceği işlerden yana artan ve hızla çoğalan bir kazanç elde edeceğine, az maliyetle ticarete atılacağına ve artıya geçerek büyük oranda kar sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Islatılmış Nohut Görmek

Rüyayı gören kişinin malının ve parasının çoğalmasına vesile olacak yatırımlara gireceğine, rızkının genişleyeceğine, kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, maddi sorunlarının çözüleceğine, bütçesinin genişleyeceğine işaret eder. Ekonomik olarak güçlenmeye yorulur.

Rüyada Islatılmış Bulgur Görmek

Rüyayı gören kişinin bitmeyecek bir servete sahip olacağı ve rahat yaşayacağı anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Islatılmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. elif (20 Ekim 2014 saat: 23:43)

    ruyamda makyaj yaptirdik yanimda ablamda vardı makyajmalzemeleri aldik sonsa oglumla el ele yûrurken bir erkek dukkaninin önunu yikiyordu elindeki hortumla bizi islatti ben cok kizdim ve ondan 200 tl para aldim yaptirdigim bakimi maffettigi icin sonra annemle bir arkadasimin evindeyiz ve evcok pis evi süpürüyoruz misafir gelecekmiş ve koldukta ve perdede siyah lekeler göruyoruz annemle babama kiziyiruz bulekeleri kim yapti diye


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,