RuyaTabirleri.com

Rüyada Ispanak Görmek

Rüyada ıspanak görmek hem iyi hem de kötü şeylere işaret eder. Çürümüş ıspanak görmek sıkıntıya ve üzüntüye işaret ederken, yemeği yapılmış ıspanak görmek sağlık sorunları için deva bulacakları anlamına gelir. Eğer ıspanak taze ve canlıysa, bol kazanca, yüklü miktarda paraya, değerli eşyaya, malın ve mülkün çokluğuna işaret eder. Rüyada ıspanak almak da dert ya da hastalık almak anlamına gelir. Bir yandan da ıspanak kısmete işaret eder. Rüyasında ıspanak gören kişinin kısmeti açılır, cebi parayla dolar, işleri yolunda gider, malına mal eklenir. Hasta kişiler rüyada ıspanak görürlerse sağlıklarına geri kavuşurlar. Eğer rüyasında ıspanak gören kişi büyük bir sıkıntının içindeyse sıkıntılarından kurtulur ve mutluluğa kavuşur.

Rüyada Ispanak Yemek

Rüyada ıspanak yemek tüm hayırlı işlere işaret eder. Rüyasında ıspanak yediğini gören kişi dardaysa feraha erişir, üzgünse müjdeli haber alır sevinir, eğer sıhhati bozulmuşsa eski sıhhatli ve güzel günlerine geri döner. Ispanak rüyada şifa anlamına da gelir. Çocuğu olmayan bir kişi rüyasında yemyeşil, parlak ve canlı ıspanak görüyorsa şifa bulup, çocuk sahibi olacaktır. Solmamış diri ve canlı ıspanak da dünya nimetlerinden yararlanmaya, bol kazanca ve bol rızka işarettir.

Rüyada Ispanak Almak

Rüyada ıspanak görmek ya da yemek şifaya işaret ederken, ıspanak almak tam aksine sıkıntı anlamına gelir. Rüyasında ıspanak aldığını gören kişi bir sıkıntı alacaktır. Kötü haber alabilir, kötü bir olayla karşılaşabilir, kötü bir şeyin içine düşebilir. Bütün bunlar rüyasında ıspanak aldığını gören kişiye sıkıntı, keder ve üzüntü verir. Başka bir rüya yorumuna göreyse ıspanak almak kişinin gerçekleşeceği dileğini, arzusunu ifade eder.

Rüyada Ispanak Yemeği Görmek

Rüyada ıspanak yemeği görmek, hastalıktan muzdarip olan ya da şifa bekleyen hastalar için umut anlamına gelir. Hasta kişi rüyasında ıspanak yemeği görürse yakın zamanda iyileşecek ve ayağa kalkacaktır.

Rüyada Pişmiş Ispanak Görmek

Rüyada pişmiş ıspanak görmek ya da yemek kişinin cebinden çıkacak paraya işaret eder.

Rüyada Pazardan Ispanak Almak

Rüyada pazardan alınan ıspanak taze ve canlıysa, yaprakları yeşil ve parlaksa bu rüya sahibinin kısmetine işaret eder. Pazardan alınan körpe ıspanak kişinin olmasını çok istediği ve gönülden dilediği bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Taze Ispanak Görmek

Rüyada körpe ıspanak görmek hayırlara yorumlanır. Rüyasında körpe ıspanak gören kişinin şansı ve bahtı açık olur. İşlerinde bol kazanç ve bol rızık elde eder. Büyük bir variyete kavuşur. Rüyada taze ıspanak görmek ne denli iyiyse çürümüş ıspanak görmek o denli kötüdür. Rüyasında çürümüş ıspanak gören kişinin başı derde girer, kötü olaylarla karşılaşır, yıkılıp, üzüleceğine dair haberler alır.

Rüyada Ispanak Görmenin Psikolojik Anlamı

Bitkilerin, meyvelerin ve sebzelerin hayatımızdaki önemi büyüktür. Bitkiler yıllar boyunca bizlere ilaç olmaya ve şifa dağıtmaya devam etmiştir. Bir kişinin rüyasına ıspanak görmesi, o kişinin hastalığı için bir çıkar yol bulmak adına kafasının ve bilinçaltının bu konuyla ne kadar meşgul olduğunu ifade eder. Ispanak kadının bilinçaltında güzellik ve şifa anlamına gelirken, erkek içinde ünlü çizgi film kahramanı Temel Reis gibi güç anlamına gelir. Rüyalarına sebze ya da meyve giren kişiler ya çiftçi, ya manav ya da kalpazan olabilirler. Çünkü insanların meşgul oldukları işler sık sık rüyalarına girebilir. Özellikle de işler yolunda ve istendiği gibi gitmiyorsa kişinin iç dünyasını baya bir meşgul edebilir, bu da insanların rüyalarını etkileyebilir. Bağ, bahçeyle uğraşan kişilerin bu tarz rüyaları sıklıkla görmesi son derece normaldir.

Rüyasında ıspanak gören kişiler kafası karışık kişiler olabilirler. Tıpkı ıspanak yapraklarının ve köklerinin birbirine dolanması gibi, bu kişiler belki özel hayatlarında belki de iş yaşantılarında karmaşık psikolojide olup, kararsızlık yaşıyor olabilirler. Düşünceleri ıspanak kökleri gibi bir birine geçmiş olabilir. Dolayısıyla rüyalarında ruh hallerinin yansımaları bu tarz objelerle kendini belli edebilir. Yeşil ıspanak kişinin istek ve dileklerini ifade eder. Ispanağın yeşil olması aslında kişinin taşıdığı umudun bir göstergesidir. Çürümüş ıspanak ise karamsar ve umutsuz olan kişilerin ruh halini yansıtır. Ispanak almak, hedefleri ve umutları olan kişilerin ruh halini ifade eder. Ayrıca kişinin gönlünden dilediklerinin de bir göstergesidir demek yanlış değildir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ispanak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Dilek (26 Aralık 2014 saat: 23:23)

    Pazardayım karnabahar bakıyorum,biraz lekelenmiş pazarcı bunu yıka tertemiz olur ve çoğalır diyor alıyorum eve gelip yıkıyorum karnabahar bembeyaz oluyor pişirmek için soğan ve salça koymuşum fakat onları görmüyorum arkadaşım bütün karnabaharı tencerenin içine salıyor kazan dolusu karnabahar oluyor.karnabaharları bölüp salcaktım diyorum ben saldım diyor neyse diyorum lezzetli olsun diye iki üç küp şeker salacağıma bir kutu kesme şekeri pişen yemeğin üzerine döküyorum.


  2. ersin danis (08 Şubat 2015 saat: 05:36)

    Ilk once ablami ve yegenlerimi goruyorum koyden gelmisler sonra kiz yegenimi opuyorum erkek olan benden kaciyor sonra ablamlardan ayrilip alt sokaga giryorum. Orada uc tane kesilmis agac varmis onlarin icine giriyorum altlarindan gecmeye calisirken dallarin birinde kucuk kirmizi domates goruyorum. Domatesi kopartiyorum. Daha sonra bi adim atiyorum ikinci agac limon agaciymis. Aa liminda varmis diyirum. Tam domatesi isirmisken yan tarftan tanimadigim cirkin saclari uzun orgulu birbirine dolanmis yasli bir kadin bana bagriyo. Bende teyzecim ben ordan gecerken yerde domates buldum onu yiyodum dedim teyze hee dedi iceri gitti. Sinraben isirdigim domatesi agzimdan geri atiyorum. Teyze bi torbayla yanima geliyor. torbayi zorla acip icinden ispanak cikartiyor. Sonrada onlari kesmeye basliyor. Bende ona bunlari pazarda mi satiyosun,organik pazarami gidiyosun sadece yoksa her pazara gidiyomusun diyorum oda sadece organik diyor. Sonra uyandigimi hatirliyorum. Acil cevap bekliyorum.cok merak ediyorum. Simdiden tesekkurler.


  3. yasemin (19 Nisan 2015 saat: 11:01)

    Ruyamda dometes,salatalik,taze sarimsak, yesil sogan, marul, kuru soganla salata yapip iki komsuya ve babama servis yapip mutfakta yediriyorum ardindan yeniden salata yapmaya basliyorum ve babam kavrulmus ispanak yemegini salata yaptigim tabaga dokuyor sonra ocagi yakiyor ve ispanak yemegi yaniyor. Bir de ruyamda bir magazada ayakkabi modeli begeniyorum ancak fiyati ucuz diye kalitesiz bir ayakkabi oldugunu dusunuyorum ve almiyorum.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,