Rüyada İstemeye Gelmek Görmek


Rüyada istemeye gelmek, rüyayı gören kişinin, şu anda birlikte olduğu ya da yakın bir zaman içinde tanışacağı hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, çok güzel günler görüleceğine, ilerleyen zamanlar içinde de bir bebek sahibi olacaklarına işaret eder.

Rüyada İstemeye Geldiklerini Görmek

Rüya sahibinin, epey bir zamandan beri birlikte olduğu ya da yakın bir zaman içinde tanışacağı hayırlı bir kısmet ile çok hayırlı ve güzel bir birliktelik yaşayacaklarına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat süreceklerine ve daha sonraki bir dönemde de bir bebek sahibi olacaklarına alamet eder.

Rüyada Kız İstemeye Geldiğini Görmek

Güzel bir hayat sürmekte olan rüya sahibinin, çok daha güzel bir hayata kavuşmak için hayırlı bir kısmet ile yakın bir zaman içinde dünyaevine gireceğine, çok büyük ve güzel olaylar yaşayacağına ve bolluk ve bereket geleceğine işaret eder.

Rüyada Kız İstemeye Gelmek

Rüyayı gören kişi eğer bekâr bir kadınsa, yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile çok büyük ve hayırlı bir evlilik hayatına adım atacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, çok sevinçli olaylar yaşayacağına ve bir bebek sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Birini İstemeye Gelmek

Rüyayı gören kişinin, evlenmek için bir kişiyi beklediğine, bu kişi sayesinde çok mutlu, huzurlu ve sağlıklı olacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, evlilik yapılacağına ve bir bebek sahibi olacağına tabir edilir.

Etiketler: , , ,
Rüyada İstemeye Gelmek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. kezban (20 Ocak 2014 saat: 16:15)

  Merhabadun aksam ki ruyamda sevdigim erkegin ailesi ve kendisi beni istemeye gelmislerdi ben oturdugum yerdr bir turlu hareket etmiyordun kiyafetlerim ve saclarim
  Cok daginikti.babam ise delirmis gibi hareketler yapiyordu sevgilimin babasi babasi geldigimize pisman olduk dedi.bende kiyafetlerim ve sacim daginik oldugu icin utaniyordum.sonra babam telefonla gulerek konusuyordu ve sevgilimin babasina gulmeye basladi.bense anneme yalvariyordum anne neolur babami disariya cikart diye. Ruyamda tezemlerin koydeki evindeydik ve teyzemib kizi bana mavi etek ve basortu verdi ustun cok daginik bunlari giy diye sonra korkuyla uyandim.

  Sevgilimle kavga ettik ve ben ondan ayrilmak istedigimi evlenecegim erkegin o olmadigini soyledim o da bana beddualar etti ve ayrildik.sonra bu ruyayi gordum.
  Sevgiler

 2. büşra (02 Mart 2014 saat: 10:59)

  Rüyamda beni istemeye geliyorlardı. Gelen kişiyi net hatırlamıyorum ama sevinçliydim ve bende istiyordum. Babam başta biraz karşı gibiydi ama sonra baban olumlu bakıyor dediler bende çok sevindim. Sonra beni istemeye gelenlerin evinde yaşamaya başlıyorum. Sofrada yanlarında oturmaya utanıyorum heyecanlanıyorum sonra babam gelip beni alıyor ve ben babamın beni almasına seviniyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.