RuyaTabirleri.com

Rüyada İstifra Etmek

Rüyada istifra etmek, kurtuluş anlamına gelir. Rüya sahibinin başında dönüp duran kara bulutlardan ve uğursuzluktan yakasını kurtaracağına, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine, içinin de rahat edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, işlerinin, borçlarının, sorumluluklarının ve varsa hastalığının hafifleyeceği ve kişinin rahat edeceği anlamına gelir. Rüyada istifra etmek, doğru yola dönmeye, dine ve ahlaka düşkünlüğe, gerçek bir mümin olmaya delalet eder.

Rüyada İstifra Ettiğini Görmek

Rüyada istifra ettiğini gören kişi, başarıya ve mutluluğa yakın durur, yüzünü haktan taraf döner, önüne kendisine hayır getirecek yollar çıkar, kısmetsizliğinden ve şanssızlığından kurtulur demektir. Rüya sahibi, bundan sonra yapacağı güzel işler sayesinde ailesini utandırmayacak bilakis yüzlerini güldürecektir diye yorumlanır.

Rüyada İstifra Eden Birini Görmek

Bir kimse rüyasında istifra eden birini görse ya da birinin istifra ettiğini görse o kişinin kendisini zor durumda bırakacak bazı işler yapacağına işaret eder. Tabir yerindeyse kişi, kendi eliyle kendini ateşe atacak, kendi mutluluğuna yine kendisi mani olacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Kusmak

Rüyada kusmak çok hayırlıdır. Güzelliklerle ve iyiliklerle karşılaşamaya, hidayete ermeye, Allah’ın lütufları ile mükâfatlandırılmaya, ilim öğrenmeye, hak yoluna sıkıca tutunmaya, dertleri arkada bırakmaya ve şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada hasta olan bir kimsenin kustuğunu görmek, o kimse için uğursuzluktur ve hastalığının artık iyi olmayacağı ve kişinin kurtuluşa kavuşamayacağı anlamına gelir. Diğer kimseler için hayırlıdır ve sürpriz gelişmeler, müjdeli haberler, hayırlı uğurlu olacak işler şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kustuğunu Temizlemek

Rüyasında kustuğunu sonrada onu temizlediğini gören kişi ruhunu tüm kötülüklerden ve pisliklerden arındıracak, nefsine uymaktan vazgeçecek ve Allah’ın iyi kullarından olmak için sünnetin gereklerini yerine getirecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada İstifra Etmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. murat (30 Kasım 2014 saat: 11:51)

  Hocam ruyadan once aksam yaşadıklarımı da yazmak istedim. Dun aksam bizim dernekte sohbete gottim (dini) yeni hoca cok guzrl şeyler soyledi bana; sen çok güzel hoca olursun gibi. Gece de gec yattım. Yatmadan önce sabah namazini kaçırmamak icin bir kac sure okuyup dua ettim. Sonra ruyamda bir nehrin kenarinda birkac kisiydik. Oyle bi kusuyorrumki o pis tat aağzımdaydi adeta. Hayvan lesi gibiydi. Nehre boşaliyordu ve onlari topluyordu yanimdaki insanlar. En son bir kusma geldi gozlerimi actim yastik islak ve koku var. Saat namaz vaktinin cikmasina 30 dk kalmis.


 2. Yasemin (15 Aralık 2014 saat: 20:50)

  Rüyamda hasta olan çocuğumun süt kustuğunu gördüm öğretmenin üzerine fışkırıyordu,hemen cevaplarmısınız çok ürktüm,ben onu hemen temizlemek için kazağını çıkardım fakat yıkamadan uyandım.çocuğum şeker hastası normal zamanlarda da kustuğu için Biliç altı Rüyası olabilirmi acaba?


 3. banu (01 Nisan 2015 saat: 17:09)

  Merhabalar rüyamda yattıgım yere okadar cok kuruyorum ki bırkaç Gun once karsı komşumuz mercimek köftesi yapmıştı ama yemedim goya onları kusuyorum ve bezelye goruyorum cıkarttıklarımın içinde kalabalık gıbı bır Odadayım hemen yatagin carsafını kaldırıyorum ağzımı temizleyip gelip ben cok ıyıyım dıyorum ama yıne cok fazla kusuyorum… Lutfen yorumlarmısınız ıyı gunler


 4. nilüfer (28 Mayıs 2015 saat: 14:32)

  Rüyamda bir kız bebeğim olmuş altına işemiş kızları olan bir arkadaşıma rica ediyorum ben altını almayı bilmiyorum yardımcı olurmusun diye oda normalde hamile ohaliyle geliyor o anda bebeğim kusmaya başlıyor altının islaklıgı kusmugu koyu idrar rengi gibi soyayım yıkayayım diyorum altını çıkarırken bakıyorum vefat eden oğlumun pijamaları sözde annem giydirmiş sonra bebeği yıkayıp kundağa sarıyor yatıyorum güzel kız bebek .bebeğin cinsel organınıda gördüm altını çıkarırken şimdiden teşekkür ediyorum


 5. yeliz (25 Eylül 2015 saat: 15:16)

  Surekli kusuyorum ve buna engel olamiyorum.istemsiz olarak agzimi aciyorum kusmaya devam ediyorum.kati yiyecek degil hafif sarimsi su gibi bir sey.engel olamiyorum bir turlu.ambulans cagiriyoruz ama oda bir turlu gelmiyor.sonra bir kac kez kanla karisik kustugumu goruyorum.olecegim diyorum aklima gelen basima geldi diyorum.kan kustuktan sonra birara durdu ve o arada uyandim.hayirlar olur insallah.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,