RuyaTabirleri.com

Rüyada Jeep Görmek

Rüyada jeep görmek, rüyayı gören kişinin lüks, rahat ve konforlu bir yaşamı olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatında keyfini, huzurunu ve neşesini yerine getirecek olaylar meydana gelecek, şansı ve kısmeti artacak, işleri açılacak dolayısıyla da kazancı çoğalacak, bu sayede hayatı çok güzel duruma gelecek demektir. Rüyayı gören kişinin kendisi için sürpriz olacak gelişmelerle karşılaşacağı ile tabir edilir.

Rüyada Jeep Araba Görmek

Rüyada jeep araba görmek de jeep görmek gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yapacağı hayırlı işler sayesinde tüm sıkıntılarını atlatacağına ve yaşam standartlarının iyileşeceğine delalet eder.

Rüyada Jeep Kullanmak

Rüyayı gören kişinin yaşamının kontrolünü eline alacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine hem de iş öğreteceğine delalet eder. Rüya sahibinin ticaret ehli kişi olacağına ve patron koltuğunda oturacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Jeep Görmek

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında başarılarının ve alacağı zaferlerin artacağına böylece terfi ederek daha yüksek bir noktaya geleceğine, makam edineceğine, itibar kazanacağına ve çevresinin her zaman kalabalık olacağına alamet eder. Rüya sahibinin herkesin itibar ettiği ve saygı gösterdiği kimse olacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Jeep Görmek

Rüyayı gören kişinin temiz hayallerinin ve iyi niyetli hedeflerinin gerçekleşeceğine, işlerinin hafifleyeceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına ve keyfinin de yerine geleceğine işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin ayrı kaldığı kişilerle bir araya gelerek hasret gidereceği ve büyük mutluluk yaşayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Jeepe Binmek

Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısından, yokluktan, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine bu sayede bolluğa, berekete ve rahata kavuşacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Jeep Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. şerife (02 Nisan 2014 saat: 14:58)

    yaklaşık 40 gün önce görücü usulüyle biriyle tanıştım. Bu ilişkide umduğumu bulamadığım için tam beni istemeye karar vermişlerdi ki ben ayrılmaya karar verdim. bunu o kişiye bir mesajla açıklayıp ayrıldım. bana bu durumu anlayışla karşıladığını saygı duyduğunu söyleyip oda benden ayrıldı. ayrılalı 4 gün oldu henüz. dün rüyamda bu kişiyi gördüm. beyaz bir jeep ile beni evimden almaya gelmişti. arabada bide fazladan çok sevdiğim bir arkadaşım vardı. ama bu arkadaşım bizi hiç yakıştırmayan ayrıl ondan şerife diyen arkadaşımdı. bende biniyorum jeep e ve hep beraber yola çıkıyoruz.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,