RuyaTabirleri.com

Rüyada Jip Görmek

Rüyada jip görmek, rüyayı gören kişinin başarısının, mutluluğunun, zenginliğinin ve huzurunun artacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin meslek hayatında kendisine merdiven atlatacak ve aşama kaydetmesine vesile olacak güzel, olumlu ve sürpriz gelişmeler yaşanacağına rivayet edilir.

Geçim derdinin bitmesine, rüyayı gören kişinin rahatının yerine gelmesine, hayatının kolaylaşmasına, işlerinin açılmasına, kısmetlerinin de çoğalmasına delalet eder. Rüya sahibinin toplumda herkesin saygı duyduğu biri haline geleceğine yorulur.

Rüyada Jipe Binmek

Rüyayı gören kişinin kendi işini kuracağına, mesleğinde uzmanlaşacağına, ticaret yaptığı sektörde bir numara olacağına ve adını başarıları ile duyuracağına alamet eder. Rüya sahibinin geleceği ile ilgili isabetli kararlar alacağına ve karlı yatırımlara gireceğine bu sayede yarınlarını garanti altına almış olacağına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Jip Görmek

Rüyayı gören kişinin kalıcı olacak rızka, kazanca, mutluluğa ve huzura kavuşacağına yorulur. Rüya sahibinin kendisine hayır getirecek yollara gireceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına işaret eder.

Rüyada Jip Satın Almak

Rüyayı gören kişinin dertlerinden, sıkıntılarından, sorunlarından ve başındaki belalardan kurtulacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına delalet eder.

Rüyada Jip Kullanmak

Rüyayı gören kişinin kıvrak zekâsı, yeteneği ve çalışmaları ile ön plana çıkacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve layık olduğu takdiri alacağına rivayet edilir.

Rüyada Kırmızı Jip Görmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceli ve güzel günler geçireceğine, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, güleceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına delalet eder. Rüya sahibinin aşk ile çok güzel bir dönem geçireceği anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Jip Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Neslihan (09 Kasım 2014 saat: 12:17)

  Rüyamda tanıdığım birisi tarafından alıkonulmuştum. Bana işkence yapıp öldürmeyi planlıyordu. Derken iki kadın daha var oldu. Bir de bu adamın bir arkadaşı var oldu. Bu adam kadınlardan sarışın olanın saatini tutup yüzüne yumruklar attı, kadının yüzü kan revan icinde kalmıştı. “Bakın size de iste bunları yapıp sonra da öldüreceğim” dedi. Beni yeni gelen erkek olan kişi evin üst katına çıkardı. Bu kişi daha iyi niyetliydi. Sanki bana merhamet duymuş, beni öldürmelerden vazgeçmişti. Ama öldürmek zorundaydi. Ben de ona beni öbür adama bırakmamasi ve kendinin öldürmesi icin yalvariyordum.
  Bir ara aşağıdaki adam bizi çağırdı, az önce dövdüğü kadını degil de öbürünü öldürmüş, kesmiş ve etlerini kocaman bir kazanda pişiriyordu. “Size de birazdan bunu yapacagım” diye keyifle gülüyor, elindeki kocaman satırı sallıyordu. Bir ara pişen etin dumanı cok fazla arttı, ben de fırsattan yararlanarak yüksek zemin seklinde olan p balkondan aşağıdaki koruluk alana atlayıp kaçtım. Kostüm kostüm, kaçtım. Aşağısı deniz kenarında uzanan bir sahil yoluydu. Derken arkadaslarıma ulaşmıştım güya beni koruyorlar. Insanların cok oldugu bir mekana gitmeye karar veriyoruz ve bir macın tribünlerine giriyoruz. Arkadaslarım beni aralarına alarak görünmemi engellemeye çalışıyorlar. Bu arada iki eli silahlı adamı beni yakalamaları cin göndermiş o adam. Beni buluyorlar ama arkadaslarımın yardımıyla onlardan kurtuluyoruz. Sonra arkadaslar adamları oyaların biri beni oradan uzaklastiriyor(bu kişi halaymiş. Kendisine gala diyorum ama benim öyle bir halam yok aslında). Halaylar kaçıyoruz, hala bir anda markete giriyor ve ilaç alıyor. “Hala me yapıyorsun sen?” Diyorum. “Kaçtığın yerde ya başın ağrırsa, hasta olursan diye aldım” diyor. Sonra ilerlerken yine gözden kayboluyor ve bir eczaneye giriyor. Bir ilaç eksilmiş onu alıyor.”hala saçmalama, öncelikli amacımız adamlardan kaçmak, ölsem bu ilaçların bir anlamı kalmaz!” diyorum. Hala biraz safça birisi.. Arabaya gideceğiz, araba nerde, diyorum. Otoparktaymis, az önce kaçtığımız binanın önünde..!”ben hayatta oraya gelmem, beni yakalarlar, sen arabayı al, ben saklanırım burada. Sen gelince cikar yola” diyorum. Yol da tam plajın yanında uzanan guzel bir yol. Deniz cok sakın ve guzel. Hava ikindi zamanı gibi. Halayı beklerken bir minibüs yanaşıyor, üzerinde bir ilacın adı yazıyor, meger bir gezi duSenlemisler, dönüyorlarmış. Beni görünce “hocam sizi de alalım gideceğiniz yere bırakalım” diyorlar. Bakıyorum haladan hayır yok, biniyorum. “Beni cumhuriyett savcılığı olan bir yere götürenilir misiniz?” Diyorum. Olur, diyorlar. Minibüsün icinde bizim hocalardan ikisi barmış. Beni büyük hocanın bir arkadasinın köyündeki dağ evine götürüyor, “seni burada kimse bulamaz” diyor. Sonra bahçeye çıkıyoruz. Bana yetiştirdikleri karanfilleri gösteriyor ama tuhaf karanfiller.. Sarmaşık gibi kökleri var, mor renkli, birbirine bağlı hepsi. Çiçekleri ise sarı, ama sekli karanfil gibi degil. “Biz değişik birşey ürettik. Istersen sana da verelim, sen de balkonunda büyüt” diyor.
  Sonra uyanıyorum…
  Hayirdir insallah diyor ve sizden mümkünse bir yorum bekliyorum..


 2. ege (15 Aralık 2014 saat: 07:13)

  Merhaba ben ege 15 yaşındayım geçen gün rüyamda bir turkua jip gördüm onu satın aldım sonrada sürmeye başladım ve bi tane petrol ofisin vardi orayı sanırım yeni acmistik arabada sıfır kocaman turluaz renginde bir jipti onu surdum sonra bisiklet surmeyemi ne başladım hatırlamıyorum inmiste olabilirim hatirlamiyrlum bugunde rüyamda okulu evmi ne ole bi yerdeydim bi yerden tertemiz çok ama çok su geliyordu boyle su basıyordu o evi yada okulu neyse biz sınıfta saklnaioduk kapıları su gelmesin diye kapatiyoduk boyle bariyer yapioduk sonra dışarı su şey yapioduk icersi dolmason diye sonra ben ordan gidip icerdekileri kurtarıyordum çok karışıktı ? Sizce


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,