RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek, rüyayı gören kişinin, çok uzun zamandan beri yaptığı işte kazandığı para ile daha sonra değerlendirmek için aldığı mal ve mülk ile çok istediği bir işe gireceğine, bu sayede çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına delalet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili çok önemli bir karar vermek zorunda kalacağına, bu karar için epey uzun bir süre oturup düşüneceğine, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine alamet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Yediğini Görmek

İş hayatı ya da eğitim hayatı ile ilgili çok önemli bir dönem geçiren rüya sahibinin, hayatının bundan sonrasını çok büyük bir şekilde etkileyecek bir karar vermesi gerektiğine, bu karar için çok büyük araştırmalar yapacağına ve en doğru kararı vermek için çok çaba sarfedecğine işaret eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Dikmek

Çok uzun zamandan beri iş hayatı ile ilgili olarak çok yeni çalışmalar yapmak isteyen rüya sahibinin, yapacağı çeşitli araştırmalar ve gerçekleştireceği planlamalar sonunda çok iyi işler yapmak için yeni adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Kabak Çekirdeği Çitlemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazanacağı başarılar, ortaya koyacağı işler ve gerçekleştireceği projeler yüzünden kendisini çok kıskanan bir kişinin ortaya atacağı dedikoduya malzeme olacağına, bu durumdan ötürü çok üzüleceğine ve kendi kendini yıpratacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nuran (21 Ekim 2014 saat: 23:40)

    Rüyanda kapım çalınıyor evime tanımadığım iki kadın geliyor zorla evime giriyorlar ben bağırıyorum. Ama sesim çıkmıyor kadınlar beni bağlayıp zorla koluna şırıngayla kan veriyorlar…hayır olsun inşaallah.. Anlamı nedir korkuyla uyandım tekrar uyudum ve okulda yerli malı haftası varmış eşim oğluma büyük bir torba kuruyemiş almış odaya saklamış sabah işe giderken gizlice odadan çıkarır ben elinden alıp bu çok fazla diye eve yarısını bölüyorum böldükçe çoğal8yor kuruyemişler. Siyah çekirdek kabak çekirdeği leblebi fındık fıstık vb vardı.anlamı nedir çok etkilendim


  2. neval21. (26 Ekim 2014 saat: 08:56)

    Annemi 14.01.2014 tarhinde kaybettim.bu geceki gördüğüm rüyanın diğerlerinden farkı uzun olmasaydı.sürekli konuştuğumuz yerler değişikti.kendisine beni neden terk ettiğini,kendisinin rahmetli olduğunu,şimdi neden karşıma çıktığını bu anlayamadığımı söyledim.cvb olarak hayırlısının böyle olması gerektiğini söyledi.bende hıçkırıklar içinde bağırarak bana bu kötülüğü eziyeti neden yaptığını beni emanet ettiği teyzemin ne halde olduğunu bilip bilmediğini sordum.rüyamın şimdiye kadar ki olanlardan farkı sorduğum sorulara cvb vermesi oldu,ama bana sarılmadı,öpmedi kokumu için eçekmedi.Bir an aklımı yitireceğimi zannettim.


  3. neval21. (26 Ekim 2014 saat: 08:56)

    Ruyamda okula gidiyormusum annemde vana diyorki ben de gelicem seninle okula benide gotur diyo tmm hazirlan hadi gidelim diyorum yemek yiyoruz tv izliyoruz ben kalkiyorum saate bakip gec kalmisiz annem gelmejten vaz geciyo sen git ben gelmiycem diyor bende soylene siylene ayakkabimi giyiyorum okula diye cikiyirum kendi oglumu goruyorum onun yanina gitmisim o da acik bi arazide coluk cocuk karisik bayanlar var diger cocuklarin annesiymisler kakasini yapiyodu gordum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,