RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek hayırlı şeylere işaret eder. Kişi için şan, şöhret, saygınlık, zenginlik, bolluk, rütbe, zafer, başarı ve şifa anlamına gelir. Rüyada kabak yemeği yediğini gören kişi, zamanında kaybettiği bir şeye yeniden kavuşacak demektir. Ayrıca kişi rüyada ne kadar çok kabak yerse işinde o denli uzmanlaşacak ve o denli rütbe sahibi olacak demektir. Rüyada kabağı çiğ olarak yemek kişinin psikolojisinin bozularak her şeyden kuşku ve endişe duyacağına işaret ederken aynı zamanda birileriyle yaşayacağı münakaşaya ya da kavgaya delalettir. Rüyada bir kabak ağacı gören ve dibinde oturarak dinlenen kişi çevresi, akrabaları, arkadaşları ile çok iyi geçinen kimsedir. Rüyada kendini kabakların olduğu bir tarladan gören kişi sağlık sorunlarından kurtulacak ve şifa bulacak demektir.

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek bir yola ve seyahate çıkmaya işaret eder. Rüyasında bal kabağı gören kişi gemi ya da vapurla deniz aşırı bir yola gidecek demektir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek çok hayırlıdır. Kişinin sağlık sorunlarına karşı deva bulmasına ve kederinden kurtulmasına delalet eder.

Rüyada Kabak Tatlısı Yemek

Rüyada kabak tatlısı yemek kısmettir. Mutluluk, zenginlik, bereket, helal kazanç ve bol nimet anlamına gelirken kişinin istikbalinin de parlak olacağı, hayatının zaferlerle dolu olacağına delalet eder.

Rüyada Yeşil Kabak Görmek

Rüyada yeşil kabak görenin işleri açılacak, kazancı ve geliri artacak demektir.

Rüyada Sakız Kabağı Görmek

Rüyada sakız kabağı görmek otobüs ya da trenle gidilecek bir seyahat anlamına gelir.

Rüyada Kabak Çiçeği Görmek

Rüyada kabak çiçeği görmek esenliğe ulaşmaya, olumlu ve güzel adımlar atmaya, uzun ve sağlıklı bir hayata, mutlu bir evliliğe ve hanede berekete işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. BURCU (29 Nisan 2014 saat: 09:40)

    annemi kabak tatlısı yerken gördüm bayagı buyuk ve boldu kabaklar bende vardım yanında tadını hatırlamıyorum.ama annem hayatta değil vefat etti.birde ayrı bir gün bı teyzenın poşetlerını taşıdım gercek hayatta annem oldu demiştim o gece annemı poşetlerle bı kapıdan gecerken gördüm.kapı osmanlı kapısı yada saray kapısı gıbı kocamandı.teşekkür ederim ilginiz için.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,