RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaban Görmek

Rüyada kaban görmek, rüya sahibinin hayatı ile ilgili merdiven atlaması ve aşama kaydetmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin statü değiştireceğine, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, sosyo ekonomik durumunun yükseleceğine delalet eder. Rüyada kaban görmek, hayırlı ve helal kazanç elde etmeye, berekete, bolluğa ve mutluluğa kavuşmaya tabir edilir. Sıkıntıların, sorunların ve geçim probleminin ortadan kalkmasına delalet eder.

Rüyada Kaban Giymek

Rüyada kaban giymek rüya sahibinin hayatında önemli bir değişiklik olacağına, koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına yorulur. Rüyayı gören kişi için rahatlık ve kolaylık yaşanacağı, kötü günlerin biteceği, bereketli günlerin başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaban Almak

Rüyada kaban almak, rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan iyi, güzel ve hayırlı olaylara delalet eder. Kişi, sevdiği insanlarla ilgili çok güzel haberler alacak, onların mutlu ve iyi olduklarını öğrenip, onlarla birlikte kendisi de mutlu olacak demektir.

Rüyada Kaban Denemek

Rüyada kaban denemek, rüya sahibinin özel hayatı ile açıklanır ve kişinin sevdiği konusunda çok şanslı olacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, sevdiği insanla arasındaki duygusal bağın çok sağlam olacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Kaban Görmek

Rüyada yeni kaban görmek, geçmişi arkada bırakıp, yeni bir sayfa açmaya işaret eder. Rüya sahibinin geride kalan tatsızlıkları, kendisine reva görülen haksızlıkları unutacağına, affedici davranıp, yapıcı tutum sergileyeceği anlamına gelir.

Rüyada Kaban Hediye Almak

Rüyada kaban hediye almak fuzuli harcama yapmaya tabir edilir. Rüya sahibi hiç gereği yokken nice zorluk ve zahmetle kazandığı parayı emeğine acımadan har vurup harman savuracak demektir.

Rüyada Kaban Kaybetmek

Rüya sahibinin resmi evraklarla koşturduğu bir işinden yana hayır göreceğine ve kazanç elde edeceğine işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kaban Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. fatma (24 Ocak 2014 saat: 11:51)

    Ruyamda hoslandigim erkek beni ablamla evden aldi ve kendi evine goturdu ve bana bir tane saksida yesil bir salon cicegi aldi ve hic konusmadan bizi tekrar cicekle birlikte eve birakti.ve bir gun sonra yine gece ruyamda beni dudagimin kenarindan optu.obur gunde ben bir erkek cocugu dofurdum cok yanlizdim ailem arkadaslarim hic kimse yoktu yanimda obur gecede ayni hoslandigim cocukla nescafe ictik hep onu foruyorum ruyalarimda belkide onu cok dusundugum icin bilmiyorum ama ona gercekten asigim bu bir isik mi sizce alti aydir hep tirmaniyorum ama birturlu zirveye cikamadigimi goruyorum ruyda ucuyorum umarim bi sonuc elde edersiniz tesekkurler.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,