RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabe Görmek

Rüyada Kâbe görmek, şerden korunmaya, hayra yaklaşmaya, evliliğe, hacca gitmeye, kendisinin iyi ve hayırlı bir olacağına, toplum için faydalı işler yapacağına işaret eder. Rüyada Kâbe görmek hayra yorumlanır.

Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak

Rüyada Kâbe’de namaz kılmak, düşmanlarınızdan gelebilecek olan her türlü kötülükten korunmaya, iş hayatınızda yükselmeye veya sizi yöneten kişilerden alacağınız güzel haberlere işaret eder. Rüyada Kâbe’yi izlemek, Kâbe’ye bakmak, huzura, mutluluğa, sevince yorumlanır. Rüyada Kâbe’nin yıkıldığını görmek, dini manada bir liderin vefat edeceğine işaret eder.

Rüyada Kâbe’ye Yönelmek

Rüyada Kâbe’ye yönelmek, dini ve dünyevi olarak şer ve sıkıntılardan kurtulup, hayır ve esenliğe ereceğinizin işaretçisidir. Rüyada Kâbe’ye sırtınızı dönmek, Kâbe’ye sırt çevirmek de hayır ve esenlik dolu günlerinizin geride kaldığı, karanlık zamanların başladığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Etmek

Rüyada Kâbe’yi tavaf ettiğini gören kimse, farz olan ibadetleri hayatı boyunca yılmadan yerine getirmiş, hiçbir zaman sözünde durmadığı olmamış şeklinde yorumlanır. Rüyada eğer Kâbe adabına uygun olarak tavaf edilmediyse, bunun tam tersi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kâbe’nin Kapısını Görmek

Rüyada Kâbe’nin kapısını görmek, dini manada bir büyüğün ya da bir devlet liderinin huzuruna gideceğinize işaret eder. Burada yapacağınız görüşmelerden siz ve halk için hayırlı sonuçlar doğacak, tüm sıkıntılarınızdan kurtulacaksınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kâbe’yi Ziyaret Etmek

Rüyada Kâbe’yi ziyaret etmek hayra yorumlanır. Bir ya da birkaç kişiye yardımınız dokunacağına veya büyük, saygın ve itibarlı kişi ve kişiler tarafından yardım alacağınıza işaret eder. Bu yardımlar maddi ya da manevi açıdan gelebilir. Sonunda herkes için hayırlı olacaktır.

Rüyada Kâbe İmamını Görmek

Rüyada Kâbe imamını gören kimsenin haramdan ve haram yoldan uzaklaşarak helale yakınlaşacağı, bundan sonraki hayatında dini gereklerinin hepsini eksiksiz olarak yerine getireceği, Allah katında yükseleceği ve kemale ereceği şeklinde yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabe Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mesut dişli (22 Şubat 2014 saat: 09:37)

    ruyamda once bı rehber eslıgınde bı dağa tırmanıyorum ama düşmekten cok korkuyorum onumde kı kısı burası arafat daği dıyor ve benı takıp et dıyor. daha sonra arafat dagından kabe yı goruyorumm asaği ınıyorum ve ıcerı gırmeye calısıorum ama kapalı dıyorlar . daha sonra dolu kısı var ve safta duruo ve dolu atlı gelıyor askerler felan baslarında bı komutan var ve bıze bırseyler soyluyor. daha sonra ayrılıyorum kabeden kımse bana ınanmaz dıye fotoğraf cekıyorumm ve kabenın nurundan cekemıorumm sonra uyandım … tesekkur ederımm


  2. EZGİ (09 Mayıs 2014 saat: 20:44)

    Annem kız kardeşim ve ben tarlaların olduğu bir yerdeydik. Yanımızda bize yol gösteren bir adam vardı . İlk fasulye tarlasından geçtik . Çeşmeden su içmek istedim ama yanımızdaki adam izin vermedi. Daha sonra çiçeklerin olduğu yere geldik. Çok çiçek vardı ama hepsi birbirinden ayrılmıştı. İlerlerken Kâbe’yi gördüm . İçeri girdik . Oda gibiydi. Tam ortasında bir ceylan yatıyordu . Diğer tarafa geçtik bu sefer bir kız ağlayarak dua ediyordu . İlerledik . Kardeşim ve ben 3. Odaya kadar gidebildik. Annem ve adam son yere girdiler . Annem dua etti Kâbe’nin duvarları yıkılmaya başladı


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,