RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabe’ye Gitmek

Rüyada Kabe’ye gitmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşanan sıkıntılardan ötürü aldığı ve çok uzun bir zaman geçmesine rağmen ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, iş hayatında ortaya çıkan büyük sorunların korkusuzca üzerine gidilerek çözüleceğine alamet eder.

Rüyada Kabe’ye Gittiğini Görmek

Rüyada Kabe’ye gitmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına ve huzur bulacağına delalet eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Hazırlanmak

Uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına ve açların doyacağına işaret eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Yola Çıkmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili olan tüm kayıplarına kavuşacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Kabe’ye Gitmek İçin Dua Etmek

Rüya sahibinin, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine ve çok büyük huzura erileceğine tabir edilir.

Rüyada Kabe’ye Gitmek Tavaf Etmek

İş hayatında ve aile hayatında işlenmiş olan günahlar için edilecek olan tövbelerin kabul edileceğine, rüyayı gören kişinin, sıkıntılarından kurtulacağına, duyduğu üzüntülerin son bulacağına ve aile hayatında çok mutlu olunacağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabe’ye Gitmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. cimen (28 Aralık 2013 saat: 12:12)

    rüyamda sürekli olarak kabe ye gitmek için yola çıktığımı görüyorum genelde havaalanında oluyorum ve o kadar heyecanlı oluyorum ki peygamber efendimizi göreceğimden dolayı anlamı nedir acaba daha önce de kabe deydim ve eski kabenin ilk yapılışında olan halini gördüm ay ikiye bölünmüş elimi gökyüzüne uzatıp ayı birleştirmeye çalışıyordum acayip bir rüyaydı o gün de peygamber efendimiz ile ilgili birşeyler okumuştum ondan olsa gerek dedim ama kabe ye gittiğimi sürekli görüyorum


  2. AHMET ÖZAYDIN (27 Kasım 2014 saat: 09:24)

    rüyamda kabeye gidiyordum ve çok etkilenmiştim kendimi bi türlü tutamıyordum hep ağlıyordum mutluluktan insanlar okadar güzel bir şekilde ibadetlerine odaklanmışlardıki inanılmaz bir duyguydu memleketime döndüğümde bile insanlar beni ziyarete geliyordu onlara anlatığımda bile ağlıyarak anlatıyordum herkes çok etkilenmişti haca gitmemden. uyandığımda rüya olduğuna çok üzülmüştüm :(


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,