RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabeyi Görmek

Rüyada Kâbe’yi görmek kişinin vereceği sadaka, zekât ya da bir düşküne yapacağı yardım olarak tabir edilir. Rüyada Kâbe görmek sözü geçen, adı duyulduğunda kişilerde bazen saygı bazen korku uyandıran bir lidere ya da yöneticiye işaret eder. Bir kişi rüyasında Kâbe içerisinde dua ettiğini ya da alnını secdeye koyduğunu görürse eğer adı geçen liderden ya da yöneticiden bir iyilik ya da hayır görecektir.

Bir kişi eğer rüyasında Kâbe’yi izlediğini görürse kuruntularının ve şüphelerinin boşa olmadığını öğrenir. Rüyada Kâbe içinde yanlış bir hareket yaptığını görmek o ülkenin ileri gelen siyasi isimlerinden birine bir zarar geleceğine işaret eder.

Rüyada Kâbe’yi Ziyaret Etmek

Rüyada Kâbe ziyareti yaptığını gören kişi dinin bütün emirlerine ve buyruklarına sıkı sıkıya bağlı olan, dini bütün kimsedir.

Rüyada Kâbe Hurması Görmek

Rüyada Kâbe hurması görmek kutsal kitabı okuyan bir ilim adamına delalet eder.

Rüyada Kâbe Kapısını Görmek

Rüyada Kâbe kapısını görmek umre ziyareti yapma şerefine nail olmaya ve güzel haberler almaya delalet eder.

Rüyada Kâbe’yi Uzaktan Görmek

Bir kişi rüyasında Kâbe’yi uzaktan görürse bu kişinin kafasında kurduğu bazı komplo teorileri olduğu tabiri yapılır ve bu rüya sayesinde, kişinin kurmaca olan komplo teorilerine inanmakta aslında hiç de haksız olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Kâbe’yi Yıkık Görmek

Rüyada Kâbe’nin yıkılmış ya da çökmüş olduğunu görmek ibadeti ihmal etmeye ya da tamamen vazgeçmeye delalet eder.

Rüyada Kâbe’yi Tavaf Edenleri Görmek

Kişinin rüyasında kendisinin Kâbe’yi tavaf ettiğini ya da başkalarının Kâbe’yi tavaf ettiğini görmesi rüya sahibinin dinde güzelliğine tabir olunur.

Rüyada Kâbe’ye Girdiğini Görmek

Rüyasında Kâbe’ye girdiğini gören kişi devletin resmi makamlarında en üst yetkili kişi ile bir görüşme yapmak için onun makamına çıkacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabeyi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. oguzhan (05 Ocak 2014 saat: 21:31)

  Ruyamda arabayla Dar sokaklardan gecerek kabeye gitmistim. Siniftan 2 arkadasim da oradaydi kabenin kapisini gordum iceri gircektim. Yanda duran bi haci henuz vakti gelmedi gibi bisi dedi bu neye alamettir ? Cevaplariniz ivedilikle bekliyorum Ruyamda arabayla Dar sokaklardan gecerek kabeye gitmistim. Siniftan 2 arkadasim da oradaydi kabenin kapisini gordum iceri gircektim. Yanda duran bi haci henuz vakti gelmedi gibi bisi dedi bu neye alamettir ? Cevaplariniz ivedilikle bekliyorumRuyamda arabayla Dar sokaklardan gecerek kabeye gitmistim. Siniftan 2 arkadasim da oradaydi kabenin kapisini gordum iceri gircektim. Yanda duran bi haci henuz vakti gelmedi gibi bisi dedi bu neye alamettir ? Cevaplariniz ivedilikle bekliyorum


 2. selahattın demirci (27 Ocak 2014 saat: 06:34)

  rüyada kendimi ve kardeşimi umreye gittiğimizi gördüm zaman okadar çabuk geçmişte hediyeler ve hurma almayı unutmuşuz bunun için fatıhe gidip hediye alavarken birden kendimizi ışte insaatta demir ölçüsü alıyoruz kalıp ustası metre ile olcerken metresi hem geri sarmıyor hemde kırılıyor bu ara takvime bakiyorum ayın karşısında düşünün varmış gecmı kalmışım diye endıselendım neyseki daha varmış işi bırakıp yemeğe giderken uyandım.


 3. ismet kara (15 Şubat 2014 saat: 10:51)

  iyi gunler ,bu gece ben ruyamda kabeyi gordum .bir tepeden kabeye bakiyordum ,yanimda annemde vardi ,onunla konusarak kabeye bakiyordum ,kabede binlerce insan vardi ,ben hepsini gorebiliyordum ,sonra kabenin icinde oldum bir anda ve kabenin icinde elimi uzatip bir seye dokunuyordum am ne oldugunu hatirlamiyorum ,kabenin ici tam aydinlik degildi hatta biraz karanlikti ama gorebiliyordum. sizce hikmeti nedir.Allaha ve peygamberime inancim vardir,kotu insan sayilmam ,bekarim ve tam bir ibadet yaptigimda söylenemez..


 4. necmettin solhan (12 Nisan 2014 saat: 14:11)

  bismillahirrahmanirrahim.rüyamda kabenin yarıdan aşağısını gördüm.ve kabenin etrafı çok hareketli bir su ile çevriliydi.temiz bir deniz suyu gibiydi.ve suda olduğumu hatırlamadığım halde sanki sular göğsüm hizasında idi.kabe ye bakış açım aşağıdan yukarıya doğru idi.yani çok aşağıda kalıyordum.kabenin hiçbir taşı sularda kaybolmuyordu hepsini net görüyordum. aynı anda sadece 500 tl kağıt para nın bana verildiğini gördüm ve çok sevinmiştim.kimin verdiğini bilmiyorum. yorumlasanız çok sevinirim.şimdiden tşkler.allah razı olsun.saygılar


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,