RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabir Görmek

Rüyada görülen kabir genel olarak oldukça ürkütücüdür. Bu açıdan rüya yorumcuları tarafından da pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Kabir rüyada hapishane olarak ifade edilir. Kişinin yakın zamanda herhangi bir suç işleyerek hapis yatabileceğini ya da genel olarak hapis hayatı yaşayabileceğini ifade eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada görülen kabir ev olarak ifade edilebilir.

Bu durum tamamen rüyanın içeriği ile alakalı olan bir durumdur. Rüya yorumlarını en doğru şekilde yapabilmek için rüyanın içeriğini en iyi şekilde analiz etmek gerekmektedir.

Rüyada Kabirde Yattığını Görmek

Bir kişi rüyasında sürekli olarak kabirde yatıp kalktığını bu durumda bu bölgenin evi olduğunu görürse eğer rüya sahibi zenginse kısa zaman içerisinde fakirleşerek tüm malını kaybedeceği söylenir. Bu durumda kabirde yatmak rüyası özellikle durumu iyi olanlar için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Dikkatli olunmasında fayda vardır.

Rüyada Kabirde Toprak Kazdığını Görmek

Rüya sahibi rüyasında sürekli olarak toprak kazdığını görürse bu rüya o kişinin ömrünün uzadığına işaret eder. Genel olarak rüyasında bir kabri kazdığını gören bir kimsenin uzun bir hayatı olacağını sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamını sürdüreceğini söyleyen rüya yorumcuları kabirdeki toprağı kazmanın hayırlı bir şekilde yorumlandığını ifade etmişlerdir.

Rüyada Kabirden Ölü Çıkması

Bir kişi rüyasında kabirde yatan ölülerin dışarı çıktığını ve ayaklandığını görüyorsa bu rüya bereketin ve bolluğun bir simgesi olarak ifade edilmektedir. Genel olarak kabirden çıkan ölüleri rüyada görmek eğer o dönemde kendisi ve etrafındakiler büyük bir yoksulluk çekiyorsa kısa bir süre içerisinde büyük bir bolluk ve bereket yaşayarak bu konuda büyük bir rahatlığa kavuşacakları anlamına gelmektedir. Rüya her bakımdan hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabir Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. hatice (06 Ağustos 2014 saat: 03:09)

    selam.rüyamda ölmüş olan babamın kabrini gördüm.yüksek bir yerde ve yüksek mermerle çevrilmişti.mermerlerin üst tarafından aşağıya doğru çok güzel süsler sarkıyordu.aynı çok süslü sarkıtlı avizeler gibiydi.mermerin rengi açık sarı idi ve sıyah ve büyük harflerle babamın ismi soyismi olduğu gibi yazıyordu.ışıklar yanıyordu etrafında..
    ben her aklıma geldiğinde benim ailemin ve anne babamın günahlarımızı bağışlaması için çok dua ederim .acaba duam kabulmü oldu…teşekkür ederim şimdiden.


  2. utku (25 Ekim 2015 saat: 04:06)

    Benim enistem halamin kocası ben öleceğim deyip beni buraya defnedin diyor ve mezarını hazırlıyor ve birde bakıyorum ki eniste mi defnetmisler mezarı yüksekte duruyor yani taput gibi mezar ve dört tarafida beton dileklerin üzerinde mezarda beton bu arada rüyayı tabirinizle yazarsaniz sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,