RuyaTabirleri.com

Rüyada Kablo Görmek

Rüyada kablo görmek, rüya sahibinin aldığı karardan dönmeyen, her zaman sözünün arkasında olan, bazen sonunda ağlamak, üzülmek ya da kaybetmek olan işlere hiç çekinmeden atılan, kesin kararlı ve tutarlı bir kimse olduğuna işaret eder. Rüya sahibi kararsızlıktan nefret eden, hedeflerine korkusuzca ve her türlü dezavantajı göze alarak ilerleme cesaretini gösteren kişidir diye tabir edilir.

Rüyada Kablo Bağlamak

Rüyada kablo bağlamak, rüya sahibinin geçim sıkıntısı içinde olduğuna, parasız ve zor günler geçirdiğine fakat kurtuluşa çok yaklaştığına, bir süre daha sebat etmesi durumunda elinin bolluğa, berekete ve kazanca kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kablo Döşemek

Rüyasında kablo döşediğini gören kişi sürekli kaos içinde yaşıyor demektir. Rüya sahibinin etrafındaki insanlar arasında sürekli anlaşmazlık, fikir çatışmaları ve gerginlikler yaşanıyor ve rüya sahibi bu durumun ortasında kalıyor ve ortalığı sakinleştirmek de her zaman kendisine düşüyor diye tabir edilir.

Rüyada Kablo Çekmek

Rüya sahibinin çalışkanlığı ve başarıları ile daima ön planda olduğuna fakat bunun bazı kimseleri rahatsız ettiğine işaret eder. Rüya sahibinin başarılarını çekemediği için kendisinden hoşlanmayan bir takım kimselerin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kablo Koparmak

Rüyada kablo koparmak rüya sahibinin derdine ortak olan, gönlünü ona açan, yanında rahatlıkla ve sıkılmadan gözyaşı döken bir kimsenin varlığına delalet eder. Rüya sahibine varlığı ile güç veren bir kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kablo Yanması

Rüya sahibinin kendisine ihtiyacı olan ve kapısına gelen bazı kişileri geri çevirmeyeceğine, yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Kablo Sökmek

Rüyada kablo sökmek, rüya sahibinin borçlarından ve geçim sıkıntısından kurtulacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kablo Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. halime (15 Ocak 2014 saat: 00:42)

    rüyamda eşim elektrik kablosu döşüyor ancak kablo ateşten bir hortum şeklinde, içinden su geçiyor fakat ateş gibi kırmızı, neden bu kabloları döşüyosun? diye soruyorum; babamla görüşecez diyor, mezarlıktan eve bağlantı yapıyor. (babası üç ay önce vefat etti)
    önce oğlum konuşuyor dedesiyle çok ağlıyor hıçkırarak, dede biliyomusun ben kur’an okuyorum diyor, sıra bana geliyor ben insanların içinde konuşamam diyorum, gözlerimi kapatsam o beni duyar diyorum ve öylece uyanıyorum…


  2. faruk (24 Mart 2014 saat: 08:32)

    Rüyamda önce inşaat halinde bir kiptaş evinin ikinci katına çıkıyorum bu evin dışı yapılmış ama içi bitmemiş sonra bir adamla tanışıyorum derme çatma bir evde oturuyor böyle öğretici nitelikte bir adam gıbı. Sonra bu adam bana kuklalik kablolarını kopartıp bağlamayı öğretiyor bende o yaptıktan sonra tekrardan bağlanan yerden kopartıp takıyorum. Sonra o evden çıkıyorum bir daha geliyorum kapıyı açıyorum kilitli bir kapı değil. Işıklar sönük sesleniyorum öğretici adama ses yok tam kapıyı kapatıp çıkıyorken öğretici ve yanında başka biri daha biraz konuşuyoruz ben o yanındakini kıskanıyorum sonra uyanıyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,