RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabristan Görmek

Rüyada kabristan görmek, gam, keder, üzüntü ve gözyaşı anlamına gelir. Rüya sahibinin büyük bir buhran yaşayacağına, mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitireceğine işaret eder. Umutsuz olmaya ve hayal kırıklığı yaşamaya tabir edilir. Bu rüya, bazen de cephede gönüllü olarak vatanı ve milleti için savaşan cesur kimselere tabir edilir.

Rüyada Kabristan Ziyareti Görmek

Rüyada kabristan ziyareti görmek, rüya sahibinin başının dertte olduğuna, belalı kişilerin ağına düştüğüne, bu nedenle kanun karşısında bir suçlu olduğuna, Allah katında da artık kötü ve kirlenmiş bir kimse durumuna geldiğine delalet eder.

Rüyada Mezar Görmek

Rüyasında mezar gören kişinin borç ve hastalık içinde çok üzgün ve kötü günler yaşayacağına, bu nedenle hem maddi hem de manevi anlamda güçlüğe düşeceğine ve kendini çok mutsuz hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Mezar Kazmak

Bir kişi eğer rüyasında mezar kazdığını görürse, bu rüya uğursuzluk olarak kabul edilir. Felaketlere uğramaya ve acılar içinde kalıp azap çekmeye tabir edilir. Bazen de mal sahibi olmak şeklinde yorumlanabilmektedir.

Rüyada Mezardan Çıktığını Görmek

Rüyada mezardan çıkmak, rüyayı gören kişinin düze çıkacağına, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Mezar Taşı Okumak

Rüyada mezar taşı okumak, tatmin olmayı bir türlü bilmeyen, önüne dünyalar serilse yine de mutlu olmayan, kendisi için yapılan fedakârlıkları göremeyen ve kadir kıymet bilmeyen bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Mezarda Birini Görmek

Rüyada mezarda birini görmek, anlaşmazlığa, kavgaya, gürültü ve patırtıya bu nedenle yolları ayırmaya ve bu konuda geri adım atmamaya işaret eder. Rüya sahibi bu konuda son derece kararlı olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabristan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yeşim (16 Aralık 2014 saat: 07:41)

    Rüyamda kumlu,kumsal gibi bir yerde deniz kenarında uyuyordum,kalktım.Sağ tarafımda ise büyük bir taş duvar vardı.Arkasını da kabristan olarak düşünüyorum.Ve bir ölü geldi.Bana evlenme teklifi etti.Elinde de bir yüzük vardı.Kabul etmedim ve yüzüğü yere attım sonra yine eline aldı yine teklif etti.Bu sefer onu denize ittim.Ben daha ne olduğunu anlamadan yüzdü yüzdü ve tekrar yanıma geldi.Bu sefer ben denize atladım ama beni kurtararak denizden çıkardı.Aramızda konuşma geçti mi bilmiyorum ya sadece başımla reddettim ya da hayır istemiyorum falan dedim ama etkisinde kaldığım bir rüya ve merak ediyorum.Lütfen yorumlarsanız sevinirim.Allah rızası için biri yorumlasın.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,