RuyaTabirleri.com

Rüyada Kabus Görmek

Rüyada kâbus görmek, rüya sahibini sevmeyen, istemeyen ve çekemeyen, kendisine kin güden kişilerin varlığı ile tabir edilir. Bu kişiler, kötü kalplilikleri ve başarısızlıkları nedeni ile rüya sahibinin ilerlemesini hazmedemeyen kişilerdir, kişi bugüne kadar bu insanları dostu sanmakla büyük bir hata ettiğini anlayacak, onların arkadan konuşan, kem gözlü, art niyetli kişiler olduğunu fark edecek ve bu kimselerle bütün bağını, iletişimini koparacak, selamı sabahı kesecek demektir.

Rüyada Korkuyla Uyanmak

Bir kimse rüyasında kâbus görüp korkuyla uyanırsa rüyası,büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya önemli ölçüde maddi zarara girmeye ve sonrasında da fakirleşip, darlık çekmeye işaret eder. Rüya sahibi için maddi bir felaket sayılabilir çünkü kişi varını yoğunu kaybedecek demektir.

Rüyada Ağlayarak Uyanmak

Rüyada çok korktuğu ve üzüldüğü için ağlayarak uyandığını gören kişi büyük bir sürprizle karşılaşacak, çok sevinecek ve mutluluktan ayakları yerden kesilecektir diye yorumlanır. Rüyanın aksine ferahlık, esenlik ve huzur anlamına gelir.

Rüyada Bağırarak Uyanmak

Rüyada bağırarak uyanmak, ortak bir soruna ve bu sorunun çözümü için diğerleri ile iş birliği yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin bağırarak yardım istemesi de emniyette olmadığı, kazalara ve belalara yakın durduğu anlamına gelir.

Rüyada Çığlık Atmak

Rüyada çığlık atmak iyi değildir, rüya sahibinin başarılarının ve mutluluğunun önüne engeller koymak isteyen bazı kıskanç kimselerin olduğuna ve bunların inceden inceye planlar yapıp, planlarını gerçekleştirmek için üzerinde çalıştıklarına işaret eder.

Rüyada Üzüldüğünü Görmek

Rüyasında bir şeye çok üzüldüğünü, kederlendiğini ya da içerlendiğini gören kişinin rüyası bunun tam tersini söyler. Rüya sahibinin selamete ve hidayete ereceği, hayallerinin, isteklerinin ve dileklerinin gerçek, tövbesinin de kabul olacağı, müjdeli haberler alıp mutluluk gözyaşları dökeceği şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kabus Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. cevriye (08 Mart 2015 saat: 08:05)

    Ben bir haftadan fazladir surekli cesitli kabus gorup gece yarisi uyaniyorum ve uyandigimda cok korkmus oluyorum uyandigimda saat bir bucuk , iki , iki bucuk gibi civarlarda oluyo ve her gun yasiyorum her kabus gorusumde farkli farkli olaylar goruyorum bunun nedeni ne olabilir sizce ?


  2. Ayhan yumru (07 Mayıs 2015 saat: 18:45)

    rüyamda mahalledeki genç insanlarla bağrışmaya başlıyorum sonra birden bir sürü insan jilet bıçak ve yuvarlak kesici aletlerle bana ssldırıyor ve beni m vucudumun her yerini jiletle doğramaya başlıyorlar babacım diye ağlayarak sürünüyorum sonra ağlayarak ve korku içinde uyandım bu ne snlama geliyor


  3. fatma (22 Mayıs 2015 saat: 22:57)

    Rüyamda komşumla otururken kardeşimin gelini ona hiç yardımcı olmadığı halde onu savunmasını söyledi bense yardıma ihtiyacı olduğu için yardım ettiğim halde gelin sana yardımcı olmuyor ben el kızıyım o kardeşinin gelini deyince bana birden bire bağırıp defol diyerek beni kovdu,Allah belanı versin dedi ben de ona hakkımı helal etmiyorum,cehennem yerin yurdun olsun dedim.Bide baktım ki yaşlı kadın maymun olmuş tavanda maymun gibi havlamaya başladı.Bende maymun maymun diyerek bağırdığımı duyan eşim beni uyandırdı.ağlayarak uyanmıştım.:d


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,