RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaçırılma

Rüyada kaçırılma, büyük emek verilerek ve çok çaba gösterilerek ortaya konulan projelerin iş hayatında çok başarı kazanması, rüyayı gören kişiye büyük kazanç sağlaması, büyük bir saygınlık kazandırması ve daha iyi projeler ortaya koyması için cesaretlendirmesi ile rakiplere kapatılamaz bir fark atılacağına ve herkesin sahip olamayacağı kadar büyük başarılar ortaya koymaya işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin çevresindeki bazı kişiler tarafından iş hayatında sürekli olarak yönlendirilmeye çalışıldığına ve eğer bu durumun önüne geçmezse rahatsızlık verici boyutlara ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada Kaçırıldığını Görmek

Rüyada kaçırılma ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, çevresinde yer alan bazı insanlar tarafından çok büyük bir etki altına alındığına, bu sebeple neredeyse kendi kararlarını veremez duruma geldiğine ve kısa zaman içinde silkelenip bu durumdan kurtulması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Kızının Kaçırıldığını Görmek

Sevdiği kişileri kaybetme korkusu yaşayan rüya sahibinin, çok sıkıntılı zamanlar geçirdiğine, neredeyse ruhsal olarak hasta bir hale geleceğine ancak aile büyüklerinin ve sevdiği kişilerin müdahale etmesi ile kendisini toparlayacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine alamet eder.

Rüyada Kaçırılan Birini Görmek

Aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak beklenen ve yaşanan sorunların ve sıkıntıların çözülmesi, aksiliklerin düzeltilmesi ve uğranan zararların telafi edilmesi için gerekli hayırlı bir haberin beklenmedik bir anda geleceğine işaret eder.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Baskılara dayanamayan rüya sahibinin, ipleri eline almak, yaşanan durumlar karşısında kendi kararlarını vermek ve hayatını kendi istediği şekilde yönlendirmek için baskı yapan kişilere karşı çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Kaçırılmak ve Kurtulmak

Bir süre insanların kendisini yönlendirmelerine karşı gelmeyen rüya sahibinin, daha sonra kendi kararlarını vereceğine alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kaçırılma Hakkındaki Rüyalar;

 1. Abdussamet (24 Haziran 2014 saat: 05:21)

  Merhaba. Rüyamda bir grup tanımadığım insan tarafından eski bir evde gerçekte tanımadığım ama rüyamda arkadaş bildiğim kişiler ile birlikte alıkonuğumuzu gördüm. Daha sonra bizi kaçıran insanlardan birinin arabası bozulmuştu bizde yardım etme amaçlı arabaya bindik ve çalıştırmaya uğrastık ve çalıştırdık. Arabayı ben kullanıyodum ve kaçarken yanlış bir yola saptık. Pesimizden geliyorlardı ve sonra aniden tekrar bizi rehin tuttukları evde buldum kendimi. Evde beraber kaçtığımız kimse yoktu sadece ben ve ailemin en küçüğü olan 12 yaşındaki kız kardeşim vardı. Bu sefer kaçamazdım çünkü kardeşime birşey yaparlar diye korkuyordum. Sonra telefondan jandarmayı aramak aklıma geldi. Tam aramaya karar verdim ve o sırada uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.


 2. harun bayar (21 Ekim 2014 saat: 02:13)

  Öncelikle rüyam hayır olur inşallah bir gece saat 3 4 suları balkondayım rüyamda o saatte sokakta amcalar dayılar var bende öyle saga sola bakiniorum yolun karşısından 3 4 yaşında bi kız çocugu belirdi hemen onun 20metre arkasında uzun siyah sakallı bi adam boyu var rahat 2metre üstünde siyah bi palto kıza hızla ysklaştı ve kızı paltosunun içine alarak kaçırmak istedi 3 snyeye 30 adım falan attı sonra yoldaki dayilardan biri adama vurarak cocugu aldı rüyadan bi kaç saat sonra 40 45 kişilik bi yolcu otobüsü beyaz renk yabancı plaka camları filmli adamın kızı kaçırdığı yerde 30sn durdu ve gitti. Sonra uyandım işte rüyam bu kadar yardımcıolusanız sevinirim çünkü böyle bi şeyi ilk defa yapiorum geri dönüşünüzü bekliyorum şimdiden teşekkürler


 3. buket çiçek (11 Aralık 2014 saat: 08:56)

  İyi günler inşallah Rüyam hayra çıkar. Ben bekar bir bayan olmama rağmen rüyamda kendi ailemden bir kaç kişiyi sanki evliymisim de eşimin ailesiymis gibi gordum. Tastan doğu kültürlü bir evdeydim kilimler falan vardı. Oglum varmış ve oglumu benden almışlar gostermiyorlardi. Bende hıçkıra hıçkıra ağlıyorum . Ailemden bazi kişiler de sanki eşimin ailesi gibi konumundalardi ve onlar oğlumun yerini biluyorlardi bana soylemiyorlardi. Bende yana yakına oğlumu soruyordum ruyarimda onu görüp uyanıp tekrar aglamaya basliyordum. Evde oynayan bir kaç çocuk yanıma gelip neden agliyorsun diyolardi ve çocuklara onun oğlu kacirildi kayıp ondan ağlıyor deniliyordu kimse oglumun yerini söylemedi bu olay daha önce tarifini ettiğim o tastan evde geçti ve ben hep ağladım sonuç olarak da oğlumu göremedim bana vermediler. Lütfen bu ruyami yorumlar misiniz daha önce ben beni bu derece uzen bir rüya görmedim


 4. alara (03 Ocak 2015 saat: 02:12)

  İki haftada yaklaşık 3 kere gördüğüm için korkmaya başladım. Üç rüyamda da bir kadın bana “O daha bir yaşında!” diye ağlıyordu. Ve bir kız çocuğundan bahsediyordu. Sürekli “Bir yaşında daha ne yapabilir?” diyip duruyordu. Cidden ne anlama geldiğini merak ediyorum. Dikkate alırsanız sevinirim :)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,