RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaçırılmak

Rüyada kaçırılmak, rüya sahibi ile ilgilenen, onu göz hapsinde tutan ve adım adım izleyen bir kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin gittiği her yeri ve görüştüğü her kişiyi bilmek isteyen, onu gözünün önünden kaybetmek istemeyen biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi, rüya sahibinden her an haber alabilmek için, rüya sahibinin çevresindeki herkese, kendini haberdar etmeleri için tembihlerde bulunmuştur. Çünkü amacı rüya sahibini, her an denetlemektir.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulmak

Rüya sahibinin baskıcı ve dayatmacı tavrı nedeni ile kendisini çok bunaltan ve rahatsız eden bir kişiden, onu hayatından tamamen çıkarması sureti ile kurtulmasına delalet eder. Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu gören kişi, bu baskılar karşısında susup her şeyi içine atmaktan patlama noktasına gelecek, en sonunda tepkisini göstererek bu kişiyi hayatından kalıcı olarak çıkaracak ve büyük bir dertten kurtulacaktır.

Rüyada Kaçmak

Rüya sahibinin huy ve tavır değiştirmesine, kişiliğinin olumsuz yönde değişmesine delalet eder. Bu büyük değişim rüya sahibinin çevresi için de şok edici etki yaratacak, herkes rüya sahibinin eski haline geri dönmesini dileyecektir.

Rüyada Birinden Kaçmak

Rüya sahibinin bir şey üzerinde, uykularını kaçıracağı kadar duyduğu kaygıların yersiz olduğunu fark edip, nihayet eski huzuruna ve mutluluğuna geri kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kovalanmak

Rüya sahibinin bildiği bir gerçeği bir türlü kabullenmediği, bunu dillendiren kişilere ters tepki gösterdiği ve durumu inatla inkâr ettiği anlamına gelir. Rüya sahibi bu gerçeği ört bas etme fikrini o kadar benimsemiştir ki başkalarına o konu üzerinde konuşma hakkı dahi tanımamaktadır.

Rüyada Saklanmak

Rüya sahibinin bir sırrı olduğuna ve bunu hiç kimseyle paylaşmaya cesaret edemediğine işaret eder. Rüyada saklanmak rüya sahibinin ısrarla gizlediği şeylere yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kaçırılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. burcu (20 Ocak 2014 saat: 14:02)

  rüyamda beni kacırıldıgmı gördüm , benı bayıltıp bıyete götürüp yatırmıslardı , annem ve babam gelmıstı bana yandıs hareket etmicemi söyledi bir adam , kapıyı actımda icerıye girdiler annemle babam bana nasılsın dıye sordular ıyım dedım ama sesısce nolur yardım edin dedim , annemgil zaten olayı anamıslar ama beni kurtaramadılar , birden bire türkıyedeydim halama seslendim bagırdım yardım edin beni kurtarin dıye nekadar seslendiyseö nafile .. beni kimse görmedi sanki beni hıc bir insan duyamadi .. agladım cok korktum , sabah kalktımda anneme rüyamı anatim ve ötesı günü annemde benım kacırıldıgmı görmüs , bunun bir anlamı olabilir mı ??

 2. özlem (03 Şubat 2014 saat: 17:49)

  Bir arkadaşım rüyasında benim bir adam tarafından araba ile kaçırıldığımı görmüş. Çok esmer, çok zayıf bir adam bir arabayla beni kaçırıyormuş. Rüyayı gören arkadaşım da beni kaçırdıklarını görünce bağırmaya çalışmış ama bağıramamış.Söylediğine göre karabasan çökmüş bu rüyadan ötürü. Lütfen bana bunun ne anlama geldiğini açıklar mısınız? Teşekkür ederim şimdiden…

 3. gamze (12 Şubat 2014 saat: 14:21)

  rüyamda en yakın arkadaşımla beni kaçırıyolardı biz onla kaçıyoduk onlar peşimizden geliyordu ben bi apartmana girdim kapıyı kapattım arkasından tutuyodum girmesinler diye arkadaşım kaçarken onu yakaladılar benide yakaladılar ben ağlıyodum arkadaşım ellerinden kurtulmak için çırpınıyodu adam elinde bıçakla arkadaşımı bıcaklıcakken ben adamın elinden kurtulup bıçağı alıyodum sonra ordaki adamın karnına saplıyodum sonra arkadaşımla beraber kaçıyoduk lütfen bana bunun ne anlama geldiğini açıklarmısınız? Şimdiden Teşekkür Ederim …

 4. hilal (18 Şubat 2014 saat: 06:39)

  rüyamda eski eşimin yanına gittmişim oğlumla birlikte eski mah. geziyorum eski eşim benle barışmak için elin geleni yapıyor ama ne oluyorsa tartışıyoruz.eskiciye girip dolap buzdolabı bakıyoruz sonra ben sinirleniyorum çıkıyorum oradan büssürü dolmuş geçiyor koltuk sayısı az olan bir dolmus duruyor surucusu pas bıyıklı içerisi tuhaf sonra yol sapıyor başka yerlere hemen anlıyorum musait bir yer diyorum inmeye çalışıyorum iniyorum tam tabanvay kaçıyorum adam beni yakalıyor depo gibi yere sokuyor meyerse uğuşturucu götürecekmişiz asla diyorum tekrar kaçmaya yelteniyorum kaçarken ayakkabım çıkıyor giymek için durunca yakalanıyorum.
  neydi şimdi bu?

 5. Tuğçe (10 Mart 2014 saat: 17:32)

  Rüyam da bir kadının beni annemi kız kardeşimi ve kuzenimi kaçırdığını görüyorum kadının derdini anlamak istiyorum ama hiç bir şey söylemiyor. Bizi öldürmeye çalışıyordu bende karşı koyarak kadını dövmeye başlıyorum ama nedense hızlı vuramıyorum sonra kadının elinde oklava gibi bir şey ile bana vurmaya çalışırken onu tutuyorum ve elime bir sopa alıp kadına vurmaya başlıyorum bu böyle sürekli devam etti. Kadının kıyafetleri hepimizin üstündeydi. Ağlamaya başladım neden böyle bir şey yapıyorsun dedim kadın birşeyler anlatmaya çalışıyordu kıyafetler gösteriyordu. sonra tekrar vurmaya başladı kadını bayıltmayı başarmıştımm ama nedense evden çıkmadık planlar yapıyorduk öldürsek mi diye. sonra kadın kendisine geldi ve bende şaçlarından tutarak kafasını vurmaya başladım. bana dedi ki beni öldürürsen polisler sizi hapse atar dedi bende bizi kaçırdın bizde kendimizi koruyoruz dedim ve uyandım. Bu ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 6. mert (01 Nisan 2014 saat: 02:07)

  Ben rüyamda beyaz maskeli siyah carsaflarla kapalı bir adam gördüm ben ve yanımda iki tane yaşları 25 ile 30 olan iki kişiyi kaçırıyordu. çok yüksek bi binanın üst katlarındaydık bizi bi odaya kilitledi 30 yaşında olan camdan atladı bende camdan baktım aşağısı kapkaranlıktı sonra 20 yasındakı olan genç hadı sende atla dedı sonra bızı kaçıran adam tam kapıyı acıcagı anda bende atladım zaten o sıradada aşağıdan atla atla dıye sesler gelıyodu yere dustum ayağa tam kalkarken kendımı yerın altında kapalı bı odada buldum kapıda kılıtlıydı benden once atlayan adamda yanımdaydı burdan da kurtulcaz dedı ama kurtulcak bı yol yoktu o anda cıglık atarken uyandım ben bu arada 15 yaşındayım bazı sıtelerde o içine düştüğüm odanın ölüme işaret olduğunu soyluyolar :/

 7. esra (23 Nisan 2014 saat: 07:19)

  Ben rüyamda çok yorulmuş bir akşam vaktınde kardeşimle birlikte ewe donerken ıkı genc oğlan ellerinde biralar ile bana bakıyorlardııı bende şüphelendim hızlı hızlı yurumeye basladım ardından onlar kosmaya baslarken bnde kostum we onume pıdecı cıktı pıde salonun ıcıne gırdım ve yardım ıstedım sonra arkadan kacmamıı soyledıler bndee kactım ama tekrar yakalandım benıı zorlaa götürmeye çalısırken yıne ellerınden kurtuldumm kaçtım okulun ıcıne gırdım kardesım ıle bnı tehdıt ettıler gerı donmek zorunda kaldım. Bu sefer cok karısık bırsey olduu arkadaşlarım çıktılar. Yine kaçtım tabi ellerinden bu sefer yıne aynı pıdecının yanına gıttım bu sefer araba ılee benı ewıme kdr goturduler ordan yıne cok acayıp bısey oldu arabanın ıcınde annem we dedemde vardı bnm okudugum lıseye goturduler orda ben ruyamı feln arkadslarıma anlattım çok korkmuştum…

 8. kcr (13 Mayıs 2014 saat: 13:08)

  Anaokukunda ogrencilerime yemek saatinde servis yapiyorum fakat bir tanesine iki kasik asura koyuyorum corba yerine sonra velisi geliyor bana bakislarindan korkuyorum elimfrn telwfonumu alip kapatiyor ve beni bayiltiyor kaciriyor daha sonra bende kendimi annemlerle aramaya basliyorum ama aslinda eve yokum. Sonra adamin karisi benimle konusmak istiyor o arada annenler polisler geluyor oarada ben yokum sonra beni kaciran vurulugor oluyor ve beni kurtariyorlar

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,