RuyaTabirleri.com

Rüyada Kadınının Cinsel Organını Görmek

Rüyada kadının cinsel organını görmek, genellikle cinsel organda görülen kötülük veya iyiliklere göre yorumlanır. Eğer oradan güzel kokular geliyorsa ve kadın tanıdık birisi ise ahlaklı ve iyi huylu olmasına; kötü konular geliyorsa tam tersine yani kötü huya yorumlanmaktadır. Kadının cinsel organı, kişinin sırlarının açığa çıkmasına, söylediği sözler için duyacağı pişmanlığa, bazen de sıkıntıya girmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Eşinin Cinsel Organını Görmek

Rüyasında eşinin cinsel organını gören kişi yeni bir işe başlar. Bu rüya yeni başlangıçlara, rüya sahibinin yeni bir meslek edinmesine, elinize geçecek imkanlara, bazen yeni bir çocuğa, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Eşinde iki tane cinsel organ olduğunu gören kişi aynı anda iki mesleği birlikte yapar. Eşinin cinsel organı olmadığını görenin işleri bozularak iş hayatında zarar eder veya zorluklarla karşılaşır.

Rüyada Cinsel Organının Demirden Olduğunu Görmek

Bir kadın cinsel organının demirden veya başka bir madenden olduğunu görse bu rüya o kimsenin kolaylıkla çocuk sahibi olamayacağına işarettir. Bazı alimlere göre ise böyle bir rüya, iffetli ve ahlaklı olmaya; erkekler içinse güç kazanmaya, işlerinde başarıya veya yükselmeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadının Cinsel Organına Bakmak

Rüyasında bir kadının cinsel organına utanmadan bakan kimse gerçek hayatta da zinaya yaklaşır veya zina işler. Bu rüya utanmadan günah işlemeye, haramla birlikte olmaya, gözlerin yasak olan şeylerden korunmamasına, kişinin bazı zorluklar çekmesine, iffetsiz bir kadına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadın Cinsel Organından Ateş Çıkması

Bir kadın böyle bir rüya görse, doğacak çocuğu veya sahip olduğu evladı ileride büyük bir mevkiye gelir. Bu rüya genellikle rüyayı görenin neslinden gelecek, çok önemli bir kişiye ve bu kimsenin insanlar için çalışıp, toplum içinde saygın bir makama ulaşmasına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kadınının Cinsel Organını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Dila (28 Nisan 2016 saat: 18:02)

    Ruyada halamla babamin sevgilisini goruyodum biz annemlerle odaya kaciyoduk onlar pesimizden geliyodu ama onlar cinsel organlarini bize gosteriyorlardi kapiyi kilitliyoduk ama kapinin altndan gosteriyorlardi… bize cok etkilendin ruyadan ne anlama geliyo yorumlayablir misiniz


  2. Anonim (04 Eylül 2016 saat: 18:44)

    En iyi arkadaşım (erkek) anlattı bana rüyasını. Rüyasında bir kızın duş aldığını ve o kızı izlediğini görmüş ve kıza cinsel ordanını gösterirmisin demiş ve kızda tabiiki demiş, arkadaşım kızın cinsel organını görmüş ve sonrasında uyanmış bana ortaokuldayken anlatmıştı ve aklıma takılmıştı neden olduğunu anlayamadık yardım edermisiniz lütfen?


  3. Sedat KABADAYI (05 Kasım 2016 saat: 19:46)

    Rüyamda eşimde sünnetsiz erkeklik uzvu olduğunu ve ucundan bir kaç damla açık kırmızı renkli sıvı geldiğini, dokunup bu ne hanım diye sorduğumda sen benimle ilgilenmiyosun diye bende de çıktı gibi şeyler söyledi ve uyandım, yorumlarınızı bekliyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,