RuyaTabirleri.com


Rüyada Kağıt Para Almak


Rüyada kâğıt para almak, uğur olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, başarılarının artacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve neşenin hâkim olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin rızıktan ve maldan yana kısmetlerinin çoğalacağı anlamına gelir. Sıkıntılı ve zor günlerin biteceği, rüyayı gören kişinin yaşamını çok daha kolay şekilde idame ettirebileceği olanaklara sahip olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kâğıt Para Aldığını Görmek

Rüyayı göre kişinin eline geçecek toplu bir para sayesinde borçlarının azalacağına, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına alamet eder. Rüya sahibinin rahata kavuşacağına ve esenlik bulacağına yorulur.

Rüyada Toplu Kâğıt Para Almak

Rüya sahibinin büyük bir şans elde edeceği anlamına gelir. Kişi, bu şansı en iyi şekilde değerlendirecek, akıllı adımlar atıp, kendisi için yeni ve hayırlı girişimlerde bulunacak daha sonra da bunun keyfini ve rahatlığını yaşayacak demektir.

Rüyada Kâğıt Para Almak ve Vermek

Rüyasında hem kâğıt para aldığını hem de verdiğini gören kişinin maddi olanaklarının artması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına ve böylece başta kendisi olmak üzere çevresindekiler için güzel işler yapacağına delalet eder. Rüya sahibi ilk iş olarak borçlarından kurtulacak sonra da yakınlarına maddi anlamda destek olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ölüden Kâğıt Para Almak

İşlerin hayırlı şekilde devam edeceğine böylece rüyayı gören kişini de kazancının verimli olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaptığı yatırımların karşılığını fazlasıyla alacağına ve alın teri ile ekmek yiyeceğine tabir edilir. Umut kesilen ticaretin açılacağına ve her geçen gün de çok daha iyiye gideceğine alamet eder.

Rüyada Para Almak

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında çok başarılı olacağına ve lüks bir hayat süreceğine tabir edilir.


Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+Rüyada Kağıt Para Almak Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,