RuyaTabirleri.com

Rüyada Kahve Yapmak

Rüyada kahve yapmak, şansın açılacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hem kazançtan hem de aşktan yana bahtının açık olacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine rivayet edilir. Sıkıntıların bitmesi, bolluğun, verimin, dünya nimetlerinin ve kazancın artması anlamına gelirken kişinin hayallerinin gerçek olacağına, rüya sahibinin muradına ereceğine, sevdiği insana kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Kahve Yaptığını Görmek

Rüyada kahve yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin kendisine sevinç ve heyecan verecek bazı haberler alacağı ya da hayatının dönüm noktası sayılacak kadar olumlu gelişmeler yaşayacağı ve şansının yaver gideceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Türk Kahvesi Görmek

Rüyada Türk kahvesi görmek, rüya sahibinin duygularının yoğunlaşacağı bir dönemin yaklaştığına işaret eder. Kişi, duygularına karşılık bulacak, çok hayırlı bir beraberliğe adım atacak ve bu beraberlikten yana hayır görecek demektir.

Rüyada Kahve İkram Etmek

Rüyada kahve ikram etmek, huzur bulmaya, keyif içinde olmaya, eğlenmeye ve ağız tadı içinde yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin sevildiği kadar sevileceğine, değer göreceğine, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına yorulur.

Rüyada Sütlü Kahve Yapmak

Rüyada sütlü kahve yapmak, rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir olayın kendisini maziye götüreceğine ve unutamadığı bazı şeyleri yeniden aklına getireceğine alamet eder. Eski defterleri açmaya rivayet edilir.

Rüyada Köpüklü Kahve Yapmak

Rüyada köpüklü kahve yapmak, hiç beklenmedik bir anda aşka düşmeye ve ayakları yere basmaz olmaya delalet eder. Rüya sahibinin birisinden çok etkileneceği anlamına gelir.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek

Rüyada kahve fincanı görmek, hayatın koşuşturmasında yaşananlara yani yaşam gailesine ve telaşına işaret eder. Gülmeye, ağlamaya, başarılı olmaya, başarısızlığa düşmeye, hayırlı haberlere, şerli haberlere, olumlu olaylara, olumsuz olaylara, kazanmaya ve kaybetmeye rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kahve Yapmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. derya sanlı (03 Nisan 2014 saat: 13:56)

    Rüyamda türk kahvesi yapiyordum bol köpüklü oluyordu ama her fincana dökmemde kahve fincanda durmuyordu.bi bakiyordum fincan catlamis ve kahve alttan sizmis gitmis.tekrar tekrar kahve yaptim ama fincanlara bir türlü dolduramadim..iki kisilik yapiyordum kahveyi misafir gelmis oluyor.bu arada da kahveyi yaparken yanimda cok samimi bir arkadasim var.o oluyordu lütfen yorumlarsaniz sevinirim teskürlr..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,