RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaka Görmek

Rüyada kaka görülmesi genel olarak iyi tabir edilir. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelirken bazı yorumcular rüyada kaka görmek ya da onunla uğraşmak helal olmayan kazanca delalettir diye yorum yapar. Rüyasında kaka gören kişi doğru olmayan yollarla kazanç elde edecek ve haram mal yiyecek şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada görülen kaka sağlık olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hastaysa şifa bulacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına delalet eder. Eğer kaka rüya sahibinin eline, koluna ya da giysisine sürülürse, rüya sahibinin kendisine ne kadar da uğraşsa hayrı dokunmayacak bir işin peşinde uzun süre koşacağına işaret eder.

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada kaka yapmak iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüyada kaka yaptığını gören kişi, bir takım şansızlıklar ve aksilikler yaşayacak ve bu nedenle de gerek maddi gerekse manevi olarak sıkıntılı günlerden geçerek bir takım badireler atlatacak demektir. Kaka yapmak aynı zamanda sağlık sorunlarına da delalet eder.

Rüyada Kendi Kakasını Ellemek

Rüyada kendi kakasını elleyerek onu kurcaladığını ve ağzına götürdüğünü gören kişi toplumda kolay yer edinemez, çünkü bu kişi dünyanın evrenine kendini oturtmuş, başkalarını küçük gören ve aşağılayan, burnu havada kimsedir.

Rüyada Bebek Kakası Görmek

Rüyada bebek kakası görmek sağlık ile tabir edilir. Rüya sahibinin hiçbir sağlık sorunu yaşamayacağına her zaman afiyette olacağına delalet eder.

Rüyada At Pisliği Görmek

Rüyada at pisliği görmek rüya sahibi için yol anlamına gelir. Rüya sahibi bir yola çıkacak ama yol uzun sürmeyecek demektir.

Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyada kuş pisliği görmek güzel ve sevindirici olaylar yaşanacağına delalet eder. Bir kişinin kafasına, omzuna ya da her hangi bir yerine kuş pislerse bu şans çakralarının o gün açık olduğuna işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kaka Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ayşenur (03 Mart 2014 saat: 08:28)

    Ruyamda dedemlerde kaliyorduk arrik onlarla birlikte yasiyacaktik ki bizi pek sevmex dedem onlarin evinde tuvalete giriyordum sonra kakami yapiyordum sifonu cekiyordum gitmiyordu sonra elime aliyordum atiyordum sonrasini kesik kesik hatirliyorum Gülsüm diye zihinsel engelli öğrencim var ona dedemlerde kalicak oluyordu onu banyo yaptirmak icin sitenin icinde kirik dokuk bir yere goturuyordum kardesimle birlikte gece olmustu hava karanlikti baya ben dedim gulsum yarin yap banyonu ickiciler var disarda eve gidelim dedim tam binanin onune geldik bize dogru kosan kucuk bir cocuk vardi geldi kardesimle kosturarak gittiler ve kayboldu kardesim. Hayatta en deger verdigim insan kardesim cok etkilendim ruyadan bulamadik sonra

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , , ,