RuyaTabirleri.com

Rüyada Kalem Görmek

Rüyada kalem görmek okur yazar ve alim olan birine, bir coğrafyaya, bir kişi yerine onun adına bir çeke veya senede imza atarak, o kişiden sonra ikinci borçlu olmaya işaret eder. Rüyada kişinin elinde bir kalem olduğunu gören kişi inandığı bir şey için ya da görevi için ant verecek, yada aile yakınlarından biriyle kavuşup özlem giderecek demektir.

Eğer henüz evlenmemiş ve kısmetini arayan bir erkek rüyasında kalem görürse bu, aradığı o güzel ve iyi kalpli kadını bulmasına işaret eder. Bazı rüya tabirlerine göre rüyada görülen kalem kişinin mert olmasına, hayatında her zaman başarılı olacağına ve her işten alnının akıyla çıkacağına işaret eder.

Rüyada Kalem Almak

Rüyada kalem almak da birinin kalem vermesi de aynı şekilde tabir edilir. Rüyasında kalem alan kişi alim olacak, her işi rast gidecek dolayısıyla kazancı yerinde olacak ve hayatta yapmak istediği her şeyi yapma şansına nail olacak demektir.

Rüyada Kalem Hediye Almak

Rüyasında hediye olarak bir kalem alan kişi kendisi için hayırlı olacak ve şans getirecek bir adım atacak ve bu girişimden kazançlı çıkacak demektir.

Rüyada Kalem Kırmak

Rüyada kalem kırmak iyi değildir, hayırlı olacağını düşünerek ve umutlar besleyerek girilecek bir işin hayır getirmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kalem Kutusu Görmek

Rüyada kalem kutusu görmek rüya sahibinin meslek ve ticaret hayatına işaret eder. Rüya sahibi yeni iş görüşmeleri yaparak yeni işlere girişecek ve yeni atılımlar gerçekleştirecek demektir.

Rüyada Kalemle Yazı Yazmak

Rüyasında elinde kalemle yazı yazdığını gören kişinin geleceği aydınlık, kısmeti de açık demektir. Rüya sahibi hayattaki her emeline kavuşacak ve keyfince, ağız tadı kaçmadan bir hayat sürecek demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kalem Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. aysegul (18 Mayıs 2014 saat: 11:09)

    Merhaba. Karanlik bir gece veya aksam ustu araba bekliyorum ve neden bilmiyorum telasliyim, o sirada ustuu acik bir faytona benziyen ama daha buyuk tast arabasi geciyor onumden, atli olup olmadgni tam hatrlayamiyorum ama cok ilgimi cekiyor ve ona binmek istiyorum, o sirada gercek hayatimda belimden rahatsizim ve o an ruyamda ben buna binersem tangur tungur belimi agritirmi acaba diye dusunuyorum vesonra cevredeki insanlarda ona binmek icin pesinden kosuyor, bende kosuyorum yetisemiyorum ve vazgeciyoru. Sonra otobus geliyor otobuse
    biniyorum ve akbilimi basyorum bos bir bayan tekrar dene diyor deniyorum olmuyor. Sonra cantamda bska bir akbil var onu aliyorum yine olmuyo bos. Bukez cantamda bozuk para ariyorum birinden parayla akbil basmak icin. Ve bir yeduyuz elli lira sayiorum sonra bayana akbilin nekadar oldgnu soruyorum bilmem diyor genc bir erkek iki olmasi gerek diyor veya bir dokuzyuz tam hatrlayamiyorum. Sonra cantada para aramaya calisirken cantamda acik renglik katlanmis badi veyya tsort ust uste katli reng reng aralarindada rengli boya kalemleri vardi kalemlerde hep acik renk. Aa benim kalemlerim diyorum acaba bnlar benim kaliteli kalemlerimmi diye bakiyorum ve kendi kendime bunlari veremem bunlar benim ensevdgim kalemlerim diyorum ve uyandim:)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,