RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplıca Görmek

Rüyada kaplıca görmek, rüya sahibinin kafasızlığı nedeniyle başının derde gireceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin tüm iyi huylarını terk edeceğine, kötü yollara gireceğine, pis işlere bulaşıp, insanların kafasındaki iyi izlenimini kaybedeceğine delalet eder. Belalı kimselerle karşılaşmaya ve onlar nedeni ile gelecek zarara işaret eder.

Rüyada Kaplıcaya Gitmek

Rüyada kaplıcaya gitmek, rüya sahibinin hayatını güzelleştirmek ve şartlarını iyileştirmek için verdiği mücadeleye, yaşam kavgasına, geleceği için iyi adımlar atma isteğine ve çocuklarına yaşanılır bir hayat bırakma hayallerine delalet eder.

Rüyada Kaplıcada Yıkanmak

Rüyada kaplıcada yıkandığını gören kişi, şifa bulur, şansı döner, keyfi yerine gelir, korkularını yener, parasızlığından ve işsizliğinde kurtulur, başarısına mani olan engelleri yolundan kaldırır yani kısacası her türlü mutluluğu yaşamaya başlar demektir.

Rüyada Sıcak Kaplıca Görmek

Rüyada sıcak kaplıca görmek, rüyayı gören kişinin hayatında hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına delalet eder.

Rüyada Ilıca Görmek

Rüyada ılıca görmek de kaplıca görmek gibi hayırlı olan şeylere tabir edilir. Rüya sahibinin isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına yorulur.

Rüyada Ilıcaya Gitmek

Rüyada ılıcaya gitmek, rüya sahibinin hak yolunda güzel işler başaracağına, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Şifalı Sular Görmek

Rüyada şifalı sular görmek, canlanmaya, yenilenmeye, tazelenmeye ve yaşam sevincine kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin bambaşka bir kişi olacağına ve hayatını yeniden kuracağına yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kaplıca Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ela güneş (23 Nisan 2015 saat: 11:26)

    Rüyada ablam ve ailemle birlikte bir kaplıcaya gittiğimizi görüyordum. Tam kaplıcaya girmek için hazırlık yapiyorduk sonra bi deprem gibi bişey oluyordu. Herkeste bi kaçişma bağırma toprak yer değiştirir gibi kakıyordu. Bizde kaćiyorduk. Yengemin elinde bi vidon su vardı oda kaciyordu ben suyu dökme diye bağiriyordum ona bu durumda lazim olacak diyordum… Öyle karma karisik bi ruyaydi ama çok merak ediyorum yorumlarsaniz sevinirim…


  2. Merve celik (11 Ekim 2015 saat: 11:27)

    Ruyamda Kaplıca gittim havuz suyu çok sıcakta sonra ayarlanır girdik arkadaşım vardı yanımda bayan tanımıyorum ama havuz çakıl taşlar ve kum var biz gottimi zde kimseler yoktu son çok kalabalık oldu herkez kıyafetleriyle havuzda yatıyordu ama benim bacaklarda kil var görmesine diye hep çakıldı kumla kapatıyorum bide etrafında ki erkekler genç yaşlı iltifat ediyorlar sonra havuzda şu bitiyor ama hepimiz içinde yatmaya devam ediyoruz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,