RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek

Rüyada kaplumbağa yavrusu görmek, yakın zamanda alınacak güzel haberlerdir. Bu rüya güzel bir kadına da işaret eder. Bilgili insan, sizi anlayan güvenilir dost, saygın bir adam, insanlar içinde takdir edilen bir kişi olma, dikkatli davranmaya ve servet sahibi olan bir kişiye de delalet edebilir. Bu rüya evli olanlar için bebek sahibi olmaya bekârlar için evlenmeye yorulur. Yine yeni bir eve, işte kazanca, para elde etmeye de işarettir. Pis ve kötü bir yerde görülen kaplumbağa cahil âlime, kötü insanlara yorulmaktadır.

Rüyada Kaplumbağa Ezdiğini Görmek

Rüyada bir kaplumbağayı ezerek öldüren kişi birtakım yanlışlar yaparak günah işler. Kaplumbağa öldüren kişi doğru istikametten çıkar, kötü yollara sapar. Bu rüya sizi kıskanan ve çekemeyen kişilerin varlığını gösterir.

Rüyada Kaplumbağa Avladığını Görmek 

Rüyada kaplumbağa avlamak kişinin eşi ile geçireceği hoş zamandır. Bu rüyayı görenin tüm hayalleri gerçekleşir, işinde yükselir, maddi sorunlarına çözüm bulu, mal biriktirir, mevki ve mertebesi yükselir.

Rüyada Kaplumbağa Beslemek

Bu rüya, gören kişinin işindeki başarısıdır. Rüyayı gören kişi yaptığı planlarda ve çalışmalarda başarılı olur. İtibarı ve saygınlığı artar. Rüya, başkalarına iyilik etmeye, ihsana, nimetler içinde hayra erişmesine, sadaka ve zekâta, rüyayı görenin iyi kalpli bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada Suda Kaplumbağa Görmek

Rüyada bir suyun içinde görülen kaplumbağa hayırdır. Su temiz ve berraksa yaşamın da güzel ve nimetlerle dolu olacağına işarettir. Suyun içinde yüzen kaplumbağa zenginliğe ve kazanca erişecek kişidir.

Rüyada Evde Kaplumbağa Görmek

Rüyada evde görülen kaplumbağa güzel bir gelecektir. Yine beklemediğiniz yerden ulaşacak hayır ve kazanç olarak da yorumlanır. Bu rüya size destek olan güvenilir bir dosttur. Bu rüyayaı gören kişi kısa bir zorluktan sonra hayra erişir, mutlu olur ve başarıyla mutlu olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kaplumbağa Yavrusu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ares (09 Haziran 2014 saat: 06:14)

  Ruyamda eski evimizin aprtmaninin girisinde yavru kaplumbaga gorduyorum.kurumus ayakta dikilir halde olu gibi duruyor. Yaklasip baktigimda hala canli oldugunu farkediyorum. Alip kapinin onune cikariyorum ve hemen yanimda pet siseyle apartmanin girisinde cesme farkediyorum. Hemen doldurup su veriyorum ve canlaniyor, hhayata donuyor.
  Benimle konusmaya basliyor. Sonra elime beyaz kagitlar getiriyor biri ve isim oldugunu beni beklemesini soyluyorum kaplumbagaya.


 2. elmas (11 Aralık 2014 saat: 09:58)

  rüyamda hem evimdeyim hemde evim olduğunu düşündüğüm yüksek bir yerden etrafı izliyorum ve bir adam yumurtaları fırlatarak kırıyor içindende kaplumbaga yavruları çıkıyor sayısını bilemiyorum çoktu su kaplumbası yavrularıydı daha sonra balkona çıktım elimde hoş büyük bir şapka hasırdan kafama büyük geliyor gerçekte ablamla küsüz ama rüyamda bana gelmiş oturuyor birkaç kişiyle bende arkasındayım birşeyleri satmaktan bahsediyoruz


 3. gozde (26 Mayıs 2015 saat: 07:08)

  Rüyamda gün batımında ablamlarla denize giriyoruz deniz dupduru ve çok berrak yüzerken denizde bir sürü yavru kaplumbağalar olduğunu görüyorum korkuyorum ama zararsız olduklarını görünce kaçmıyorum sonra 1tane biraz daha büyük bi kaplumbağa görüyorum su yutmuş ölücekmis kabuğuna vuruyorum suyu çıkarsın diye plajdaki insanlar gülüyor bana ama öyle yapınca yuttuğu suyu çıkarıyor hareket etmeye başlıyordu bende seviniyordum


 4. Aysemin (07 Haziran 2015 saat: 16:49)

  Rüyamda okulun mutfak kısmındayım ondan sonra bakıyorum ayağıma bir kaplumbağa gelmiş diyorumki kendi kendime ben kaplumbağaları çok seviyorum neden eve götürmüyorum ki diyorum sonra eve götürmeye karar veriyorum ondan sonra okul arkadaślarım geliyor onlara gösteriyorum bir anda kaplumbağanın kuyruğu 15 ila 20 santim kadar uzuyo ondan sonra cama bakıyorum fıstık gibi bi abla geli bana diyo ki o kaplumbağayı bana ver diyo ben vermek istemiyorum ondan sonrada uyandım bu arada gerçek hayatta 10 yaşındayım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,