RuyaTabirleri.com

Rüyada Kar Görmek

Rüyada kar görmek, genellikle iyiye yorulur. İyi bir olay olacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına veya sevinçli bir haber alınacağına yorumlanır. Karın nasıl görüldüğüne ve görüldüğü mevsime bağlı olarak bu rüya değişik şekillerde yorumlanabilir.

Kış mevsiminde görülmesi, sevinileceğine ve iyi şeylerin olacağına, eğer rüyayı gören kişinin bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine yorumlanır.Ancak normalde kar yağmayan bir mevsimde, yani yaz veya bahar mevsiminde görülmesi, pek iyiye yorulmaz.

Rüyayı gören kişinin veya bir yakınının hasta olabileceğine, önceden planlanmış proje veya yolculukların iptal olabileceğine ya da para beklenen bir yerden para gelmeyeceğine yorumlanır. Yağan karın kimseye bir zararı dokunmaması, çabuk erimesi, sıkıntılı dönemlerin çabuk atlatılacağının habercisidir.

 Rüyada Kar Yağması

Rüyada başının üzerine karlar yağdığını görmek, çevrenizde gerginlik oluşturacak bir olay yaşayacağınıza, sizin de bu olaya kötü bir tepki vermeyip sadece sinirlerinizin bozulup güleceğinize işaret eder. Rüyada kar yağıyor, ancak şemsiye ile kendinizi koruyorsanız, bundan sonra yapacağınız işlerde daha dikkatli olacaksınız, bu yüzden de işin sonuçlarından korkmayacaksınız demektir.

Rüyada Kar Küremek

Rüyada kar kürediğini görmek, son zamanlarda yaşantınızda yenilenmenizi ve kötülüklerden arınmanızı sağlayacak bir değişiklik olduğunu, sizin de hayatınıza devam edebilmek için bir telaş içinde olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda bir şeyden, belki de değiştirmeye çalıştığınız eski yaşantınızdan uzaklaşmak için acele ettiğinize de yorumlanır.

Rüyada kar küreme aracı görmek ise, bir arkadaşınızdan ciddi ve gerçekten ihtiyacınız olan bir iş için maddi ve manevi bir yardım alacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek, eğer gerçek hayatta mevsim yaz ise rüyayı gören kişinin bazı sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Eğer kış mevsimi, yani kar yağabilecek bir zamanda ise rüyayı gören kişinin sevineceği bir olay olacağına işarettir.

Rüyada Kar Erimesi

Rüyada yerlerdeki karların eridiğini görmek, yakın zamanda maddi veya manevi bir zarara uğrayabileceğinize ya da bir kaza geçirebileceğinize işarettir.

Rüyada Kar Fırtınası

Rüyada kar fırtınası ya da tipi şeklinde kar yağdığını görmek kötü bir durumu temsil eder. Bu kötü durum, içinde bulunduğunuz ve başarıya ulaşmak için kullanacağınız tüm gücü elinizden alan veya gerekli kaynaklara ulaşmanızı engelleyen şartları kapsayabilir. Bunun dışında kar fırtınası, özel hayatınızda bir kişiyle olan ilişkinizdeki bir probleme veya ilişkideki soğukluğa işaret ediyor olabilir.

Rüyada Kar Süpürmek

Rüyada kar süpürdüğünüzü görmek, şu an geçirdiğiniz sıkıntılı dönemden kurtulmak için çaba gösterdiğinizi gösterir. Bu kötü durumdan kurtulmak için daha çok gayret göstermeniz gerektiğine, ancak eninde sonunda gösterdiğiniz bu gayretle bu dönemi atlatacağınıza yorumlanır.

Rüyada Karda Kayak Yapmak

Rüyada kendinizi veya bir başkasını karda kayak yaparken görmek, korkularınızın üstesinden yavaş yavaş gelmeye başladığınızı gösterir. Ayrıca bir konudaki yeteneğinizi geliştireceksiniz demektir.

Rüyada Kardan Adam Görmek

Rüyada kardan adam görmek, iş yaşantınızda bir konuda veya biri hakkında değerlendirme yaparken yalan söyleyeceğinizin, belki de yalan söylemeye mecbur kalacağınızın habercisidir.

Rüyada Yaz Mevsiminde Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yaz mevsiminde veya sıcak bir havada kar yağdığını görmek, iş hayatınızda ya da özel yaşantınızda bazen yanlış, hatta saçma sayılabilecek adımlar attığınıza işarettir. Yaptığınız bu yanlışlıklara dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Kar Yığıntısı Görmek

Rüyada büyük kar yığınları görmek, iş yerinizde sizi bazı zorlukların ve engellerin beklediğine yorumlanır. Görülen kar yığınının büyüklüğü ile doğru orantılı olarak bu zorlukların derecesi anlaşılabilir. İş arkadaşlarınızdan biri sizin ilerlemenizi engelleyecek planlar yapıyor olabilir.

Rüyada Çığ Görmek

Rüyada çığ görmek, bir akrabanız, iş arkadaşınız veya yakın bir dostunuz gibi çevrenizdeki kişilerden biri yüzünden sıkıntıya düşeceğinize yorumlanır. Rüyada çığın düştüğünü görmek, hiç beklemediğiniz, aklınızdan geçmeyen bir zamanda, hiç ummadığınız birinden şaşırtıcı bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada Kar Topu Oynamak

Rüyada kar topu oynadığınızı görmek, biraz rahatlamak ve sosyalleşmek için arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler yapmaya ihtiyacınız olduğunu gösterir.. Aynı zamanda bu rüya, yakın çevrenizde arkadaşlarınızla aranızda bir rekabet ortamı oluşabileceğine de yorumlanır.

Rüyada Karın Altında Yürümek

Rüyada karın altında yürüdüğünüzü görmek, özel hayatınızda veya iş çevrenizde bir sorun yaşayabileceğinize yorumlanır.

Aynı zamanda bu rüya bir yerden kazanç elde edileceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Karda Uyumak

Rüyada karda uyuduğunuzu görmek ya da rüyanızda açık bir alanda uyurken üzerinize kar yağdığını görmek, çevrenizle bağlarınızı neredeyse tamamen kopardığınızı gösterir. Yeni arkadaşlıklara ihtiyacınız olduğuna yorumlanır.

Karda uyumak, aynı zamanda, rüyayı gören kişi bir suç işlemişse, hapse girebileceğine işaret eder. 

Rüyada Kar Üstünde Yürümek

Hayal edilen şeylere ulaşmak için aşılması gereken engellerin yakın bir zaman içinde aşılacağına, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına ve rahata erileceğine yorulur.

Rüyada Kar Altında Kalmak

Çok hayırlı bir işin içinde büyük bir başarı sağlandığı bir zamanda yaşanacak kötü bir durumdan ötürü istenmeyen olaylar yaşanacağına, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine ve atılacak adımlar sayesinde güzel bir hayata sahip olunacağına delalet eder. Kişi, kendi kalıplarını kıracak demektir.

Rüyada Mevsimsiz Yağan Kar Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş konusunda çok iyi bir çalışma ortaya koyduğu ve bu çalışma ile büyük başarılar kazandığı bir dönemde rakiplerin bazı oyunlar oynayacağına, bu yüzden işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına işaret eder.

Rüyada Kar Ve Köpek Görmek

Aile hayatı ile ilgili hayırlı bir adım atılacağına, sevilen kişilerle çok başarılı bir ortaklık kurulacağına, rahatsızlık veren bir durumla karşı karşıya kalınacağına, şansın kaçacağına ve alınacak bazı kararlar sayesinde düzelecek durumun zaman zaman yine kötü olaylara yol açacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, rakiplerin yapacağı ayak oyunları yüzünden manevi olarak da çok sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine yorumlanır.

Rüyada Kar İzlemek

Hayır getirecek bir konuyla ilgili olarak çok önemli kararlar verileceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Temmuz Ayında Kar Yağdığını Görmek

İş hayatı ve aile hayatı içinde yaşanacak çok güzel ve çok hayırlı bir olayın hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkacak bir durum yüzünden kötüye gideceğine, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve iş konusunda zarar getirecek bir kişi ile tartışılacağına yorumlanır.

Rüyada Kar Ve Buz Görmek

İş konusunda aile büyüklerinin büyük bir destek vereceğine, bu destek sayesinde rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, kazancının katbekat artacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına ve tartışmaların yakın bir zaman içinde tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada Kar Ve Yağmur Görmek

Zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Kirli Kar Görmek

Rüyayı gören kişinin, pek sevimli ve güzel olmayan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine, bu iş yüzünden bir sağlık sorunu yaşanacağına ve sorunlu bir kişi yüzünden maddi olarak zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada Kar Ve Fırtına Görmek

Zor bir durumun geride kalacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, bazı sırların açığa çıkacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına ve bu sorunların ardından hayırlı bir adım atılması sayesinde mutlu olunacağına rivayet edilir. Aynı zamanda, aydınlık bir geleceğe ulaşılacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, rahata erileceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine ve istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına tabir edilir.

Rüyada Eve Kar Yağması

Hem aile hayatı hem iş hayatı konusunda çok hayırlı bir rüyadır. Yağan karın şiddetine bağlı olarak farklı şekilde yorumlanır. Eğer kar şiddetli ise sıkıntılı ve üzüntülü bir durumla karşı karşıya kalınacağına, işlerin aksayacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine ve hane halkının arasına nifak tohumu sokacak birisi olduğuna delalet eder. Eğer kar şiddetli değilse, haneye bolluk ve bereket geleceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına ve mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada Kar Atmak

Kişinin, kendisinden yardım isteyen yakın bir arkadaşına iş ile ilgili olarak büyük bir yardımda bulunacağına, bu yardımın ardından arkadaşlığın daha da pekişeceğine, hayırlı bir işte bir ortaklık kurulacağına, çok büyük bir kazanca sahip olunacağına ve kısa süre içinde verilen emeklerin karşılığının alınacağına yorumlanır.

Rüyada Yolda Kar Görmek

Zor zamanların geride kalacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, karanlıkların aydınlanacağına, ana baba duası alınacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına ve parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Kar Süpürdüğünü Görmek

İşle ilgili olarak sorun yaratan durumların kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine işaret eder.

Rüyada Denizin Üstüne Kar Yağdığını Görmek

Anne baba duası alınması sayesinde işlerin kısa süre içinde açılacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına alamet eder.

Rüyada Kar Toplamak

Rüyayı gören kişinin, yaptığı ve yapacağı işler sayesinde kısa süre içinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, mutlu ve huzurlu bir evliliğe sahip olacağına ve hayırlı bir evlada sahip olacağına delalet eder.

Rüyada İlkbaharda Kar Görmek

Beklenmeyen bir anda sorunlarla boğuşulmaya başlanacağına, dertlerin günden güne artacağına, yapılan hataların gittikçe artacağına, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına rivayet edilir. Kişi, kendisini sorunlarla dolu bir dönemin içinde bulacak demektir. Arkadaşlarının vereceği moral ve destekle uzun süre ayakta kalacağına yorulur.

Rüyada Dağ Başında Kar Görmek

Çok güzel bir işle ilgili olarak yapılan toplantıda en fazla oyu alarak başkanlığa seçilmeye, çok iyi ve başarılı bir iş hayatına sahip olmaya, bol kazanç elde etmeye, yeni bir haneye kavuşmaya, sıkıntılardan kurtulmaya, herkesin sevdiği ve değer verdiği bir kişi olmaya ve zor durumların üstesinden gelmeye alamet eder.

Rüyada Çatının Üstünde Kar Görmek

Çok sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, mutlu olunacağına ve parasal ve ruhsal olarak iyi bir duruma gelineceğine işaret eder. Yapılan çalışmaların getirisi olarak çok iyi bir kazanç elde edileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına delalettir.

RÜYADA KAR GÖRMEK PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyada görülen su, rüyayı gören kişinin duygusal yönünü temsil eder. Kar da suyun donmuş hali olduğundan, rüyada kar görmek, rüyayı gören kişinin duygularının katılaştığını veya duygularını ifade etmekte zorlandığını gösterir.

Rüyada görülen su, aynı zamanda rüyayı gören kişinin sezgilerinin de bir sembolüdür. Su rüyada kar şeklinde görülüyorsa, bu  rüyayı gören kişinin sezgilerinin de kaybolmaya başladığına, donuklaştığına yorumlanır.

Ayrıca, kar gören kişi sosyal yaşamında kendisini dışlanmış ya da terk edilmiş hissediyor olabilir. İlişkilerinde duygularını ifade edemediği için soğukluk ve samimiyetsizlik yaşayabilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kar Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. mutsuz (24 Aralık 2013 saat: 08:17)

  Kis mevsiminde ewime giderken hava gayet normalsi sonra once hafif bi yagmur tipi sonrada lapa lapa kar yagmaya basladi bu na çok sevindim fakat baska bi apartmandan uzerime bisey döktüler sadece basima geldi doktukleri dokenlerle atistim onlarda doktukleri seyin kutusunu asaya attilar o anki kizginlikla o kutuya bi tekme attim futb topu gibi firladi ewime gittim ew bi turlu bnm ewim olmaadi annemlerin ew oldu ew kalabalik meyve yiyorlar baska bi ew oluyo orrdada oda arkadasimi basi biriyle dertte onu tutup baglamislar en son bagirdihimi hatirliyorum …
  Yorum alirsam sevinirim şimdiden teşekkür ederim


 2. Emine (25 Ocak 2014 saat: 21:37)

  Noele yakın bir kış günü akşam üzeri, kendimi dışarıda gördüm. Çook şiddetli kar yağıyordu, bununla birlikte sanırım yağmur da yağıyordu çünkü yerden seller geçiyordu. Bir yerden yüksek sesle noel şarkıları geliyordu. Ben yürümeye başladım ve yolda yeğenlerimi gördüm- anaokuldan dönüyorlardı. Nasılsınız diye sorunca “çok üşüyoruz deyip” hızlıca gittiler. Az ileride annemi gördüm, birisini bekliyormuş galiba. Sonra o da gitti. Başımı çevirdim ve ailemin daha önce kavgalı olduğu koyun çobanını gördüm, önünde de koyunları vardı. Karanlıktı ama sanki bana baktığını gördüm. Ve uyandım. Bunun yorumu ne olabilir? Teşekkürler…


 3. sevcan (25 Şubat 2014 saat: 01:45)

  Merhaba Ruyami yorumluyabilirseniz cok sevinirim .Rüyamda kar görüyorum kayak merkezi gibi ama hava sisli gibi tam gündüz değil kayıyorum normalde kayak bilmiyorum elimde kayak aletleri var kendimi durdurmaya çalışıyorum duramiyorum tepe biryer en sonunda durur gibi oluyorum ama okadar dik dağ ki gitsem ölüme gidicem gibi hissediyorum ama ileriyi görmüyorum ben arkam dönük durmaya çalışıyorum en sonunda duruyorum kırmızı kablo mu yeşillik mi biseylere tutunuyorum yardım bekliyorum bagriyorum benden başka kimse yok orada bir tane çocuk 16 yaşlarında o kurtarıyor beni benden yaşça küçük sonra bi cafede buluyorum kendimi öyle bitiyor ruyam tam sonunu hatırlamıyorum çok korkuyorum rüyamda.


 4. mustafa (21 Mart 2014 saat: 13:26)

  merhaba rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.rüyamda dışar da başı boş olarak dolaşıyorum.her yer kar altındaydı.ve sokakta dolaşırken iki kopek çıkıyor karşıma kovalıyor beni ve kaçmaya başlıyorum. kaçarak bir bahçede yere yatarak saklanıyorum.köpeklerden birinden saklanıyorum ama Diğer köpek geliyor ve üstüme atlıyor.daha sonra korkarak rüyamdan uyanıyorum.kar görmek iyi bir şey ama köpekle görülen kar ne anlama geliyor…


 5. bilgenur (31 Mart 2014 saat: 13:09)

  Rüyamda hava karanlıktı.harika birckar manzarası vardı.ben önde ablam arkamda seviñçle bir duvarın arkasıñdan o manzarayı izliyoduk.ablam benim çok mutlu olduğumu görünce istersen (ismini hatırlamıyorum) bişey yıldızlarınıda buraya getireyim diyodu.sonra yokuş aşağı kaydık oturarak. Benim öğrencim ablamın elini tuttu beraber kaydılar. Ben biraz kıskandım ve aşağı kadar yalnız kaydım. Ama hiç takılmadan güzel bir şekilde.kaydığımız yol uzun ve dönemeçliydi.bu rüyadan 3_4 saat öncede ufuğu gördüm. beyaz bulutlar sanki üzerimize gelecek kadar yakındı ve çok parlaktı.bu manzarayıda izliyodum mutlu bir şekilde ve karda düz yerde kayıyordum. Yorumunuzu bekliyorum merakla. Sevgiler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , , ,