RuyaTabirleri.com

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında, doğru ve akıllıca atılımlar yapması ile çok iyi ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve uzun bir zamandan beri muzdarip olunan ve çok büyük ağrılar çekilen bir hastalık varsa tamamen düzeleceğine delalet edilir.

Rüyada Üzerine Kar Yağması

Rüyada üzerine kar yağması, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ya da iş hayatında ortaya çıkan sorunlara çözüm bulmak ya da çözüm bulabilecek birinden akıl almak amacı ile çok uzak bir yere bir seyahatte bulunacağına ve eğer şansı yaver giderse olumlu adımlar atıp geri dönüş yapabileceğine tabir edilir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek, mevsimine bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Rüyada yaz mevsiminde kar yeniliyorsa, iş hayatında çok iyi işler ve projeler yapılacağına ve bu sayede çok iyi yerlere gelineceğine ve aile hayatında çok güzel haberler alınacağına işaret edilir. Eğer kış mevsiminde kar yendiği görülürse, iş hayatında ve aile hayatında çok kötü zamanların yaşanacağına ve eğer dikkat edilmez ve önlemi alınmaz ise çok büyük zararlara uğranacağına alamet edilir.

Rüyada Kar Yağdığını İzlemek

Rüyada kar yağdığını izlemek, rüya sahibinin, yaşadığı tüm sıkıntılardan en iyi ve hızlı şekilde kurtulacağına ancak bu durumun yakın bir zamanda yaşanacak büyük bir hastalığın atlatılmasının ardından olacağına delalet edilir.

Rüyada Kar Yağması Görmek

Rüyada kar yağması görmek, iki şekilde yorumlanır. Eğer mevsiminde kar yağdığı görülüyorsa, her zaman hayırlı işler ve kişiler ile karşılaşılacağına yorumlanır. Eğer görülen rüya kış mevsimi dışında yağan karı barındırıyorsa çok sıkıntılı ve zorlu günlerin yaklaşmakta olduğuna ve dikkat edilmezse eğer çok büyük sorunlar ile burun buruna gelineceğine işaret edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kar Yağdığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,