RuyaTabirleri.com

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüyada kara yılan görmek, güç ve kudret sahibi olmaya, kendi işini kurmaya, küçük yatırımlarla büyük kazançlar sağlamaya, başarıya, kararlılığa, mücadeleci ruh taşımaya ve itibar kazanmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin, toplum içinde çok önemli ve saygın bir yer edineceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına alamet eder.

Rüyada Kara Yılan Sokması

Rüyada kara yılan sokması, iyi değildir ve hayırlara tabir edilmez. Rüya sahibinin kendisini maddi ve manevi anlamda çökertip, zarara uğratacak olaylar yaşayacağına, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına delalet eder.

Rüyada Kara Yılan Isırması

Rüyada kara yılan ısırmasıyla, kara yılan sokması hemen hemen aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin şanssız olacağı bir dönem yaşayacağı anlamına gelir. Kişi, çevresindeki art niyetli bazı kimseler nedeniyle sahip olduklarını yitirecek, yokluğa düşecek, üzüntüden yataklara düşecek demektir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, büyük uğursuzluktur ve tehlike olarak kabul edilir. Rüya sahibinin başından derdin, musibetin ve belanın hiç eksik olmayacağı günler yaşanacağına, bu durumun kendisini bir hayli etkileyeceğine ve sıkıntıya düşüreceğine alamet eder.

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, düşman olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında kendisini başarısızlığa uğratacak kişilerle karşılaşacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek de düşman olarak kabul edilir fakat büyük yılan dişli ve baş edilmesi çok zor olan kimse olarak açıklanır. Rüya sahibinin rakiplerine karşı mağlup olacağına, ticarette zarar edeceğine, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kara Yılan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Ahmet (07 Temmuz 2014 saat: 23:25)

    rüyamda ortak iş yaptığım yerde baş edilmesi güç kalın büyük kara bir yılan gördüm elime kürek aldım ortak iş yaptığım kişinin annesi de hemen arkamda durup bana yardım etmeye çalışıyordu o arada bende yılanı öldürmek için fırsat kollamaya başladım yılan plastik bir kolinin içine girdi bende kürekle defalarca koliye vurup onu 5 6 yerinden yaraladım o arada yılanı kolinin dışında gördüm kafası parçalanmış yemek borusuyla bağırıyordu gördüğüm rüya bu

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,