RuyaTabirleri.com

Rüyada Kardeşle Kavga Etmek

Rüyada kardeşle kavga etmek, akrabalar arasında çıkacak bazı anlaşmazlıklara ve sıkıntılara işarettir. Bu rüyayı gören kişi ailevi bazı huzursuzluklar yaşar veya kendisine çok yakın olan bir kimseye karşı haksızlık içine girer. Kardeşi ile tekme tokat kavga ettiğini görmek, toplum içinde anarşiye ve huzursuzluğa yorumlanırken bazen de yaşayacağınız zorluklara delalettir. Kardeşle kavga edip onunla küsmek ise, düşmanlığa, kine ve nefrete başınıza gelecek birtakım kötü hadiselere, yaşayacağınız üzüntülere yorumlanmaktadır. Kardeşiyle küs olduğunu gören kimsenin, gerçek hayatında ailevi bağları güçlenir ve ailevi huzursuzlukları yerini rahatlığa ve sakinliğe bırakır.

Rüyada Kardeşle Tartışmak

Rüyasında kardeşi ile tartışan kişi, yaşamında birtakım huzursuzluklar yaşar. Bu rüya insanlar arasında sorunların çıkmasına, kişilerin birbirini arkasından vurmasına veya toplum içinde güvenilebilecek insanların azalmasına da delalet etmektedir. Kardeşin kardeşe hainlik etmesi, iki yüzlülüğe, nifak tohumların bir topluluğun içinde atılmasına, kişilerin birbirlerinin arkasından çeşitli oyunlar oynamasına yorumlanır. Kardeşler arasında çıkan tartışma, gerçek hayatta da tartışacağınıza, aile içinde birtakım problemlerin olmasına veya bazı alimlere göre ise sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Kardeşle Küsmek

Rüyasında kardeşi ile küsen kimse, çok güvendiği bir kimseden yanlış hareketler görür ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir. Alimlerin bazıları için ise bu rüya gerçek hayatta dargınların barışmasına, yaşanan kavgaların son bulmasına, kişinin içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmasına delalettir. Küslük gerçek yaşamda ferahlıktır, huzurdur ve rahatlamadır. Bazen de kişinin ailesinden uzaklaşmasına ve gurbete gitmesine yorumlanır.

Rüyada Kardeşle Kavga Etmeni Psikolojik Tabiri

Rüyada kardeşi ile kavga eden kişi, gerçek yaşamında yaşadığı ailevi problemlerinden dolayı sıkıntı içinde bulunur ve bu nedenle de bazı üzüntüler yaşar. Bu rüya içinizdeki bu duyguların yansımasıdır. Bazen de iç çatışmalarınızın bir göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kardeşle Kavga Etmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. esma (13 Aralık 2014 saat: 10:10)

  Ruyamda eski mahallemizde eski komsumuzun evindeydik babam uyuyordu annem is yapiyordu yan komsuun nun evinde tuvalete gitmek istedim fkat benden once kuzenm girdi sonrada erkek kardesim bende sinirleniyorum o arada annemlahmacun yaptirmis kardesime vermeyin diyorum kardesimle kavga ediyorum sonrada kardesimi babama şikayet ediyorum babam birsey deydemiyor sadece gülüyordu.


 2. bdhjd (07 Haziran 2015 saat: 09:20)

  Ruyamda eski mahallemizde eski komsumuzun evindeydik babam uyuyordu annem is yapiyordu yan komsuun nun evinde tuvalete gitmek istedim fkat benden once kuzenm girdi sonrada erkek kardesim bende sinirleniyorum o arada annemlahmacun yaptirmis kardesime vermeyin diyorum kardesimle kavga ediyorum sonrada kardesimi babama şikayet ediyorum babam birsey deydemiyor sadece gülüyordu.


 3. Habibe Demirkoparan (14 Ekim 2015 saat: 13:58)

  Rüyamda ablam annemin evinde mutfakta bulaşıkları görüyor bana kalk bulaşıklarını yıka diyor bende senin hizmetçin değilim diye kızıyorum bulaşıkları yıkamıyorum bana yemek hazırla diyor bende ablama kalk yemeğini kendin hazırla diyorum rüyamı yorumlarmısınız teşekürler


 4. Yağmur (17 Nisan 2016 saat: 09:10)

  Rüyamda annem kardeşimle beni kırtasiyeye görmemizi söyledi bende ceketimi almayı unuttum kardeşime getir dedim ama kardeşim kendin getir diye ters tepki gösterdi bende ona bi daha benle konuşma gerzek dedim ve ağlamaya başladı bende git getir şu ceketi yoksa dayak yersin dedim ve gidip getirdi o anda uyandım. Kardeşim ve ben gerçekte birbirimizi çok seviyoruz bana dünya daki tüm paraları hatta dünyanın kendisini verseler onunla deyışmem o beni ayakta tutan tek varlık.


 5. Oguzhan (04 Eylül 2016 saat: 08:57)

  SIMDI BENIM DOST DEDIGIM INSANLAR BENLE DUSMAN OLDU BENIM FACE SIFREM HERKESDE OLDUGU ICIN BIRISI BENIM ASK.FM DEN ARKADASIMIN SEVGILISINE KUFUR FALAN ETMIS ARKADASIMDA BENI ARADI SENLE KAVGA EDICEZ FALANN RUYAMI YANITLAYIN LUTFEN NE YAPMAM LAZIM ONLARLA ARAMI DUZELTMEM ICINN


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,