RuyaTabirleri.com

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsü görmek, ileride büyük bir mevkiye geleceğinize, sıkıntı ve zorluk çekmeden ganimet elde edeceğinize işarettir. Yine karınca sürüsü, yeteneği olan insanlara, herkesin imrenerek bakacağı bir güce kavuşmaya, hep istediğiniz bir birlikteliğe de işarettir. Bazı yorumcular karınca sürüsünü, sıkıntı çekmeye, zorluk yaşamaya, iş hayatında problemlere yormuşlardır. Sıkıntı sonunda erilen ferahlığa ve üzüntü sonrası elde edilen başarıya da işaret olabilir.

Rüyada Karınca Görmek

Karınca görmek daha çok aile halkından olan kimselere, mala ya da gurbete işarettir. Rüyada karıncaların uçması hasretlik çekmeye veya uzak diyarlara gidileceğine yorumlanırken, malın artmasına, nimetin çoğalmasına da işaret olabilir. Karıncaların toplanması pahalılığa, ağızdan çıkan karınca, ölüme yorulur. Yine bolluk, bereket ve zenginliktir.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Karınca yuvası yaşanılan yere işarettir. Bu nedenle bu yuvada görülen şeylerin durumu ile gerçek hayattaki yer arasında ilişki kurulmaktadır. Karınca yuvası uyumlu çalışan ve birlik beraberlik içinde bulunan halka da işarettir.

Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karınca yemek yine bolluktur. Çoğalma ve artmaya işarettir. Evin içinde bereketin artacağına bolluk olacağına ve uzun ömre delalettir.

Rüyada Evde Karınca Görmek

Evinde bir sürü karınca görürseniz, o ev halkına ulaşacak bereket, bolluk, şan ve şöhrettir. Yemekler üzerinde toplanan karıncalar sıkıntıdan kurtulup feraha kavuşmaya işarettir.

Rüyada Evden Çıkan Karınca Görmek

Rüyada evinizden uçarak karıncaların çıktığını görmeniz, o ev halkından kimselerin gurbete gideceğine ve evden ayrılacağına işarettir.

Rüyada Atlıkarınca Görmek

Sevinçli bir haber, çabuk ulaşacak bir müjdedir. Atlıkarınca görmek beklediğiniz bir habere ulaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Çok Sayıda Karınca Görmek

Karıncanın çoğalması insanların çoğalması olarak düşünülür. Evde çoğalan karıncalar, çocukların artmasına işarettir. Karıncanın çoğaldığını görenin birçok torunu olur. Soyu artar ve genişler.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Karınca Sürüsü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Ceyhun (17 Ekim 2014 saat: 02:06)

  Rüyayı göreli bayağı oldu. Rüyamda kış mevsimiydi ve heryer karanlıktı.Büyük bir karınca sürüsünün en arkasındaydım.Vücudum sürünün sol tarafından gidiyordu ama ben sağ tarafı görüyordum. Sonra ilerlemeye başladım ve sürünün en önüne geldim. En önde meşale ile yolu aydınlatan karınca bana ”yüzbaşı eminmisiniz ?” dedi. Ve bende meşaleyi aldım.Alır almaz bir karıncaya bindim (bundan emin değilim) Ama meşaleye gerek kalmadan ay ışığı ile aydınlandı gece. Yolda devam ederken devasa bir ağaç bulduk,koskoca bir ormanın ortasında duruyordu ve onun etrafında ağaç yoktu 10-15 metre boyunca. Sonra sürü ile ağaca tırmanmaya başladık,ağacın gövdesinde ilerlerken benim göremedim,ağacın diğer tarafından mücadele sesleri geldi,sonra yanımda ki karıncaları yakalamaya örümcekler ve kuşlar geldi. Karınca sürüsü mücadele ediyordu ve sanki her biri öldüğünde onlarca karınca sürüye katılıyordu. Ay ışığı ile bütün mücadeleyi gördüm o sırada bende en önden bir karıncanın sırtında tırmanıyordum,sanki insandım,ama karınca boyutunda.


 2. birgül mısır (09 Aralık 2014 saat: 01:06)

  Merhaba rüyamda sek daki iciyorum ama normalde hic kullanmadım sarhoş olup avlamak istiyorum içimi dökmek istiyorum ama sarhoş olmam çok uzun sürüyo erkek kardeşim elinden şişeyi alip bi catiya atiyo bende şişeyi ariyorum bi bakiyorum toprağın üstünde bi bos mezar gibi biyer üstündeyim elimde daki şişesi ve yere baktigimda karıncasürüsü birden bagriyorum silkeliyom uüstünden bu bi kaç kez tekrarlaniyo ama pek bi korku yok sadece çok merak ediyorum yorum beklihorum


 3. zeliha (09 Mart 2015 saat: 06:50)

  Gunaydin
  Ben ruyayla uyandim sabah 6:30da.ruyamda annemin yatak odasinda yerde ölmus ve ölmek uzere olan kara sinekler,tirtil ve kabugundan cikmis 3 tanesalyangozlar biri sari gibi biri beyaz biri ufak gri gibi.ben bunlari toplayip disari atmak ostoyorum.arkadasim diyo ki sabaha kadar burda kalsinlar karincalar yer diyor.yerde de bi bakiyorum karincalar cogalmaya basliyor.ve o sirada uyandim.yorumunuzu bekliyorum..tesekkurler..


 4. Azize (30 Nisan 2015 saat: 09:59)

  Ruyamda cok sayida karincanin uzerime tirmandigini gordum elimle uzerimdeki karincalari cirparak atmaya calistim daha sonra esofmanimin ayak uclarini kivirip ayak ucumdan iceri giren karincalarida temizledim hatirladigim baska birsey de bir ev yada bina girisine benzer bir yerde oldugun oldukca buyuk bir girisi vardi anlamini cok merak ediyorum sevgilerle


 5. Satabay (03 Mayıs 2015 saat: 07:26)

  Rüyamda çok fazla kar yağıyordu. Arabayla çıkıp geziyorum niye yandan da Mayıs ın 2 si be bu kadar kar yağıyor diyorum. Her yer bembeyaz. Sonra boğaz kenarı gibi bir yerden geçerken deniz dalgalarını görüyorum birden bire çok büyük bir dalga benim üzerime geliyor ve denize sürüklüyor Eyvah burada öleceğim derken kendim denize girip arabayı tutup çıkarıyorum (bu arada bedenim arabanın içinde)
  Karaya çıkarıp arabayı oyuncak araba gibi ileriye savunuyorum. O sırada bacağımı birsey ısırıyor bir bakıyorum ki bir yığın karınca her yerde ve üzerimde oradaki insanlar artık karıncalarla baş edemiyoruz diyor. O anda eski sevgilim telefonla arıyor mutlaka görüşmemiz lazım diyor. Görüşüyoruz ve bir kitapçı gibi bir yerde ona bi kitap veriyorum. Bir kadın geliyor psikolog Muş mutlaka sizinle ilişkiniz ve bu kitap hk da konuşmalıyı diyor. Seans gibi bir şey yapıyoruz


 6. songul (07 Haziran 2015 saat: 09:10)

  Rüyamda evde bir sürü karınca sürüsü var. Sırf onlardan kurtulmak için bir abi kucak dolusu beyaz yılan getiriyor o yılanlarda karıncaları yiyor arada yılanların kuyruğu bacağıma değiyor çok korkuyorum ama bir yandan da karınca sürüsünün evden gitmesini istiyorum kucak kucak yılanları kapının eşiğine koyuyoruz ki köşede çikan karıncaları yesin.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,