RuyaTabirleri.com

Rüyada Karlı Dağ Görmek

Rüyada karlı dağ görmek, rüyayı gören kişinin gözünü en yüksek, en zorlu ve herkesin kolay kolay ulaşamayacağı yerlere dikeceğine ve bu uğurda çok mücadele edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin amacına ulaşacağı işlere gireceğine ve bu işlerde alacağı üstün başarılar ve büyük zaferler sayesinde en üst noktalara geleceğine ve hedeflerine ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Karlı Dağa Tırmanmak

Rüyayı gören kişinin tüm zorluklarla baş edecek gücü, inancı, kudreti ve hikmeti kendinde bulacağı anlamına gelir. Cesur, azimli, çalışkan ve mücadeleci bir kimseye ve onun yaşamı boyunca kazanacaklarına alamet eder.

Rüyada Karlı Dağda Yürümek

Cefa çekmeye, sıkıntılara karşı göğüs germeye, dayanmaya ve ayakta kalmaya çalışmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin güçlüklere rağmen amacına ulaşmaktan vazgeçmeyeceğine ve başarı için çok ısrarcı olacağına delalet eder.

Rüyada Karlı Dağdan İnmek

Rüyasında karlı dağdan indiğini gören kişi, umutlarını yitirerek hedeflerini, amaçlarını ve hayallerini terk edecek demektir. Rüya sahibi karşısına çıkan engeller nedeni ile korkuya kapılacak, cesareti kırılacak ve bu nedenle planlarından da vazgeçecektir diye kabul edilir.

Rüyada Dağlarda Kar Görmek

Rüyada dağlarda kar görmek, rüyayı göre kişinin maddi anlamda gücünü kaybetmesine neden olacak işler yapacağına ve zarar edeceğine işaret eder. Sorunlarla karşılaşmaya, borçlanmaya ve geçim derdine düşmeye işaret eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada mevsiminde görülen kar, şifa, kurtuluş ve hayır olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Fakat mevsimi dışında görülen kar iyi değildir ve şanssızlık olarak tabir edilir.

Rüyada Karla Oynamak

Ferahlamaya, esenliğe ve iyi günlere kavuşmaya, keyif içinde olmaya ve güzel duygular yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutlu olmasına vesile olacak olaylara yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Karlı Dağ Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. umran varlı (05 Aralık 2014 saat: 15:31)

  merabalar rüyamda çok güzel karlı dağlar dingin ferah deniz vardı güzelliğine hayran kaldım huzurluydu güneş pırıl pırıldı.bi kıyıda denizde çamaşırları yıkayıp yıkayıp denizin üstüne astım çamaşırlar rengarenkti. şimdiden çok teşekkür ederim.


 2. pedriye (19 Aralık 2014 saat: 12:29)

  Karlı bir tepede kayak yapıyorum ama umutsuz bir şekilde yolu bırakıp başka biyetden kendimi saliveriyorum, aşaiya düşüyorum. Ağlamaya başlıyorum.sonra yanıma kardeşim ve birkactane çocuk geliyor.Yardım ediyorlar. Geniş bir yoldan yukarı doğru çıkıyoruz. Yolun sonunda okuluma varıyorum. Sinav için gitmisim ve koridorda bekliyorum. Bu sırada bi arkadaşima borç para veriyorum. Biraz sonra da sevdiğim kişi yanımdan bana hiç bakmadan geçiyor. Sonra dönüyor bu seferde koluma ve sacima degip merdivenlerden yukarı çıkıyor.


 3. ibrahim (19 Aralık 2014 saat: 23:14)

  Mrb kayın valde ve kayin babamın bahçesi yem yesil avrupadaki evler gibi geniş bir bahçesi var bahcenin sınırlarında uzun ağaçlar var ben kavak ağacı olarak yorumluyorum ne ağacı olduğunu bilmiyorum, dağlarda kar var sanırım kış eşimle ayrılırken arabaya önce ben biniyorum iki çocuğum var arabaya binmek için kosturuyorlar biri benim bindiğim taraftan binmek için koşturuyor annesi de yavaş olması için sesleniyor eşim yabancı ruyada eşimin annesi ve babası evin eşiğinde durmuş bizi izliyorlar hüzünlü bir şekilde bu arada ben bekarim rüyada sanırım yurt dışındayım teşekkür ederim


 4. halil ortaç (28 Aralık 2014 saat: 20:06)

  rüyamda cok yüksek bır dağ gördüm ve dağda kar var dagın en üstü parlıyor bulutların arasında ve bu dağ bulutların arasında oldugundan dolayı kımse görmüyormuş sadece ben annem nenem gördük bide dagın basından bir ışık parlıyordu ve bu ışık bıze yansıyordu rüyamın tamamı budur yardımcı olursanız sevınırım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,