RuyaTabirleri.com

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek rüya yorumcuları tarafından çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Bu tür bir rüya çeşitli yönleri ile hayra yorumlanabileceği gibi aynı zamanda şerre ve kötülüğe de yorumlanabilir. Rüya yorumlarının doğru bir şekilde yapılabilmesi için rüyalarınızı en iyi şekilde analiz etmeniz gerekmektedir. Rüyada karpuz ve kavun görmek aynı şekilde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen karpuz bazen hayırlı bir habere bazen yaşanacak sıkıntılı günlerin yaklaştığına bazen de bir dosta ve bu dost ile ilgili yaşanacak olumsuz gelişmelere işarettir. Bu durumda rüyanın içeriği hakkında net bir karara varmak ve yorumlamaları bu şekilde düzenlemek gerekmektedir.

Rüyada Karpuz Almak

Rüyada alınan karpuz yeni bir girişimi ifade etmektedir. İşinizde yapacağınız bir yükseliş ya da yeni bir iş için atacağınız adımı ifade etmektedir. Rüyada bir kişi karpuz satın aldığını görüyorsa bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Yakın bir zaman içerisinde işinde büyük bir adım atarak yatırım yapacağına ve bu durumda para yatıracağına işarettir. Ayrıca rüyada görülen karpuz iş hayatında yaşanılacak olumlu gelişmelere de işarettir.

Rüyada Karpuz Kesmek

Bir kişi rüyasında karpuz kestiğini görüyorsa bu durum rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada kesildiği görülen karpuz hayırsız ve kötü bir habere işarettir. Bu durumda kişinin yakın zamanda oldukça kötü bir haber alarak büyük üzüntü yaşayacağına işarettir. Ayrıca hayatında birçok olumsuz gelişme yaşanarak büyük oranda çöküntü yaşayacağına işarettir. Rüyada karpuz kesmek hayır ve güzellik olarak yorumlanmaz.

Tatlı Karpuz yemek

Rüyada kişinin kendisini tatlı karpuz yerken görmezi güzellik ve iyiliğe işarettir. Rüya sahibinin rüyası hayırlı bir şekilde yorumlanır. Yapmak istediği tüm işleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ve mutlu bir hayatı olacağına işarettir. Aynı zamanda tatlı karpuz görmek kişinin uzun süredir bekleyip de alamadığı çok istediği bir haberi alacağına ve tüm işlerinin hayırlı bir şekilde sonlanacağına işarettir.

Acı Karpuz Yemek

Bir kişi rüyasında yemiş olduğu karpuzun tadının acı olduğunu görürse bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaz. Kişinin yapmış olduğu bir işten dolayı ağzının tadının bozulacağına işlerinin olumsuz bir şekilde sonlanacağına işarettir. Aynı zamanda bir kişi rüyasında tatsız ve kötü bir karpuz yediğini görürse yakın zamanda olumsuz ve istemediği bir haber alarak büyük üzüntü yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek dedikodu ve gıybet anlamına gelir. Eğer kişi rüyasında karpuz yediğini görürse bu riya o kişinin arkasından dedikodusunu yapanlar olduğuna işarettir. Kişi rüyasında karpuz yediğini görürse yakın çevresindeki arkadaşlarının ve akrabalarının kendisi hakkında kötü dedikodu ve iftiralar ortaya atarak kişinin kötülüğünü istediklerine işarettir. Bu durumda rüyada karpuz yenildiğini görmek pek hayra ve güzelliğe yorulmaz.

Rüyada Tarladan Karpuz Almak

Bir kişi kendisini uçsuz bucaksız kocaman bir karpuz tarlasında görüyorsa ve aynı zamanda bulunmuş olduğu tarladan karpuz kopardığını görüyorsa bu rüya kavga ve gürültü olarak yorumlanır. Kişinin kısa zaman içerisinde çevresinde bulunan dost ya da akrabalar ile hararetli bir kavga yaşayacağı ifade edilmektedir. Bu açıdan etrafımızda olan biten olayları iyi gözlemleyerek dikkatli ve sakin davranmamızda fayda var.

Rüyada Birden Fazla Karpuz Görmek

Kişinin rüyasında sayıca fazla karpuz görmesi pek hayra yorumlanmaz. Kötü olayları ve üzüntüyü çağrıştırır. Ancak bu birden fazla karpuzları rüya sahibi kendi evinde görüyorsa bu durumda durum çok daha kötü bir şekilde yorumlanır. Kişinin yaşam alanı içerisinde birden fazla karpuz görmesi yakın zamanda yaşanması mümkün olan kötü bir olayı musibeti ve belayı çağrıştırır. Bu durumda tüm rüya yorumcuları tarafından durum oldukça olumsuz bir şekilde yorumlanır.

Rüyada Mevsiminde Karpuz Görmek

Bir kişi rüyasında almış olduğu karpuzun tam mevsiminde olduğunu görmesi hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde oldukça güzel haberler alıp mutlu olacağına işaret edilir. Aynı zamanda rüyada mevsiminde karpuz görmek kişi eğer zor ve kötü bir durumdaysa kısa zaman içerisinde içinde bulunduğu tüm olumsuz durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Karpuz Ekmek

Rüyada bir kişi kendisinin boş bir tarlaya karpuz ektiğini görürse yeni ve kendisi için hayırlı sonuçlanacak bir işe başlayacağına işarettir. Karpuz ekmek aynı zamanda yeni bir ekmek kapısı çıktığına ve kişinin maddi anlamda tüm yüklerinden kısa zaman içerisinde kurtulacağına işarettir. Rüyada karpuz ekmek rüya sahibinin önünde açılacak olan yeni kapıların varlığına işarettir. Bu durumda kişinin imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmesi gerekir.

 Bozulmuş Karpuz

Rüyada kişi kendisini bozulmuş ve çürümüş bir karpuz yerken görürse yakın zamanda çok ciddi bir hastalık yaşanacağına işarettir. Kişinin hayatında çeşitli olumsuzlukların yaşanacağına ve kendisinin ya da çevresinde bulunan birinin ciddi bir hastalık geçirerek çok zor günler atlatacağı ifade edilir. Bozulmuş karpuz pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Olgunlaşmış Karpuz

Bir kişi rüyasında olgunlaşmış ve olması gereken tada ulaşmış bir karpuz yediğini görürse bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı ve helal yoldan çeşitli mallar kazanacağına ve maddi açıdan büyük bir rahatlık yaşayacağına işarettir. Bu durumda rüyada görülen olgunlaşmış karpuz kişinin kazanacağı helal paraları ifade eder.

Genel olarak karpuz rüyaları farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüyanın içeriği ile yakından alakalıdır. Rüyada görülen karpuz bir kısım yorumcu tarafından üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Kişilerin yakın zamanda yakalanacakları ciddi bir hastalığın belirtisidir. Aynı zamanda rüyada görülen karpuz kişinin yakın dostları ile yaşayacağı şiddetli kavgaları ifade eder. Bir kısım rüya yorumcusuna göre sıkıntıdan ve çeşitli sorunlardan arınıp helal yoldan çeşitli mallar kazanılacağına işarettir. Ayrıca uzun zamandır beklenen bir haber olarak da ifade edilebilir. Rüyada görülen karpuz kavundan çok daha hayırlıdır şeklinde ifadelerde bulunmaktadır. Ayrıca görülen küçük karpuzlar iyi niyetin ve güzel bakışın bir ifadesidir.

RÜYADA KARPUZ GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyalarımız yaşadıklarımız ya da yaşayacaklarımız hakkında bizlere görülmesi gereken çeşitli ipuçları vermektedir. Rüyada karpuz görmek bilinçaltımızın içinde kaybolup giden çeşitli olayları açığa çıkarır. Hatta rüyalar kişilerin ruh ve karakter analizlerini de sağlamaktadır. Rüyada karpuz görmek sıkıntı ve üzüntüyü çağrıştırır. Bu durum ise kişinin kötü bir ruh halinde olduğunu ve bu nedenden dolayı çeşitli olumsuzlukları sürekli olarak bünyesine çektiğini söyleyebiliriz.

Ayrıca karpuz hastalığın habercisi olarak da söylenir. Bu durumda kişinin kolay bir bünyesinin olduğunu ve sıklıkla hastalanarak içerisinde hastalık huzursuzluğu yaşadığını söyleyebiliriz. Bazı durumlarda rüya yorumcuları rüyada karpuz görmenin kişinin tüm sıkıntılarından kurtulup rahat ve mutlu bir hayat süreceğine işaret olduğunu söylemektedir. Bu durumda kişi hakkında olumsuzlukları düşünmek istemeyen ruh hali olarak oldukça pozitif bir kişiliğe sahip tüm sorunlarını zorlanmadan kısa süre içerisinde çözebilen biri olduğunu söylememiz mümkündür. Ayrıca karpuz kesmek dedikodu olarak tamamlanır. Kişinin çevresindeki yakınlarından pek emin olmadığını onlara güvenmediğini ve içinde bu huzursuzları yaşadığını söylememiz mümkündür. Rüyaları hafife almamakta fayda vardır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Karpuz Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. doğan (20 Ocak 2014 saat: 22:30)

    selam rüyamda kerbelada şehit düşen imamlarla birlikte savaşıyordum. karşımda safhında savaştığım beyaz bir ata binmiş yüzü kapalı biri duruyordu ve ben onun imam hüseyin olduğunu biliyordum.sonra biri benim sol omzumun arkasından mızrağı sapladı ve ön taraftan çıkardı sonra beyaz ata binmiş olan yüzü kapalı olana ok atacakken ben mızrağın ucunu kırıp oku fırlatacak adamın çenesinin altından sapladım adam öldü. o sırada beya zata binmiş yüzü kapalı kimse bana bakıp güldü ve ben o sırada attan yere düştüm ölmek üzereyken uyandım.

  2. derya (08 Mart 2014 saat: 08:53)

    rüyamda deniz kenarındayım pazar kurulmuş bir kadının elinde çok büyük karpuz var arkasında 9 yaşlarında bir çocuk ondada büyük bir karpuz var ama onun karpuzunun üst kısmı kesik içi beyaz bende almak istiyorum kendime ham galiba ama aldıklarına göre tatlıdır diyorum almak için gidiyorum ama bir türlü ulaşamıyorum önüme çeşitli engeller çıkıyor. daha sonra kamp yerine gidiyorum çadırlar var çadırların bir tanesinin önünde sedir vardı. eşim sedire uzanıyor burası benim diyor. kızım da sedirin altına yatıyor, ben de bura da kalacam diyor. ben ise hala karpuz alma derdindeyim büyük bir mutfak var misafirler gelmeden karpuz almam lazım diye eşimi ikna etmeye çalışıyorum. sonra denize giriyorum dalgalar vardı. uyandım.

  3. mustafa (07 Mayıs 2014 saat: 05:41)

    Rüyamda bir yerden bir yere seyahat ediyorum. Molaverdiğim bir yerde birde bakıyorum karşı yoldan bir tanıdık ailecek görüştüğüm bir arkadaşım uzaktan elinde büyük bir karpuzlar geliyor. Tam bize. Yaklaşırken karpuzu yuvarlayarak bi ze doğru bırakıyor. Karpuz yuvarlsmanın etkisi ile bir yere çarpıp orada kalıyor yanında da yol kenarında bir asker nöbet tutuyormuş onun yanında duruyor. İçi çürükmüş bir sürü sinek çıkıyor içinden.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,