Rüyada Kavga Etmek Görmek


Rüyada kavga etmek bir tek şekilde tabir edilmez. Rüyada birini tartaklamak, saçını çekmek, tekme ya da tokat atmak, sopayla dövmek o kişiye destek vermek anlamına gelir, aynı şartlar altında rüyada bir kişiden dayak yemek o kişiden destek ve yardım almak anlamına gelir. Rüyada bir toplumun ayağa kalkıp isyan etmesi ya da kavgaya tutuşması orada baş gösterecek olan ve tüm toplumu alakadar eden sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüyada biriyle kavga ettiğini görmek fikir çatışmalarına, alınan kararlarda muhalefete, görüşlerde sorunlar yaşamaya delalet eder. Rüyada kavga etmenin bir başka tabiri de birine karşı kin ve nefret beslemeye ya da nifak tohumları ekmeye işaret eder.

Rüyada Silahla Kavga Etmek

Rüyada silah ya da tüfekle kavga etmek hayırlı bir işe vesile olmaya işaret eder. Bir izdivaç için aracı olmaya ve bu izdivaca vesile olmaya delalettir.

Rüyada Kılıçla Kavga Etmek

Rüyada kılıçla kavga etmek, iş hayatındaki rakiplere karşı başarı elde etmek için strateji belirleyeme ya da plan geliştirmeye delalet eder.

Rüyada Savaş Alanında Olmak

Rüyada kişinin kendini savaş alanında savaşırken ya da düşmanla omuz omuza dövüşürken görmesi hak yolunda savaşarak güzel ve hayırlı işler yapacağı anlamına gelir. Rüya sahibi Allah katında güzel ve hayırlı bir şey yaparak yüksek bir mertebeye ulaşacak demektir.

Rüyada Elinde Kılıç Tuttuğunu Görmek

Rüyada elde tutulan kılıç da silah da çok hayırlıdır kişinin hem Allah katında hem de toplumda iyi biri olduğu anlamına gelir. Bu kişi güzel niyetleri, düşünceleri ve hayırlı işleri sayesinde toplumda herkesçe tanına, sevilen ve saygı duyulan biri olacak demektir.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak

Rüyada biriyle ağız münakaşası ya da ağız kavgası yapmak sorun anlamına gelir. Rüya sahibi sıkıntılı günler yaşayacak demektir.

Etiketler: , , , , ,
Rüyada Kavga Etmek Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. cerennn (04 Ocak 2014 saat: 07:40)

  rüyamda yeni yapılmıs bir bina vardi biz arkadaslarimla bir kac kez bu binanin cevresinde gectik sonra biri geldi bizi uyardi gecmeyin yeni yapilmis
  bir bina pirinc tanesine benzer , gelin beraber gecelim dedi gectik sonra o bina yikiliyor kacin dedi bn kuzenimle kactim ama tanimadigim insanlardan 3-5 ksi binanin altinda kalmisti. ben yardim edin yardim edin! diye ciglik atiyodum birileri geldi bir iple binayi cekerek kaldirdik altindan oluler alindi.sonrasinda uyandim. sizce bu yorum neye isaret ?

 2. kadir can (07 Ocak 2014 saat: 20:39)

  rüyamda uzaktan bi akrabamın kızıyla bir düğün çıkısında geç saatlerde konuşuyordum. bir süre sonra babası geldi beni aramaya başladı. hakkımda ileri geri konuşuyordu onun uzaktan akrabamızın oldugundan eminim ancak ve bende gittim yanına bana bağıran öz amcamdı rüyada bile neden amcam diye düşündüm ve ağlamaya başladım daha sonra amcam bağırarark çağırarak bırakın yer diyer üstüme üstüme geliyordu babam amcamı tutuyor du karışmasın diye amabirşey demiyordu sadece yeter babam en buyukleri yani amcamlardan kardeş olarak babam en büyük olanıdır ve saygınlığıda vardır sözü dinlenmesine rğmen yine beni dövmesi .. abimde uzaktan ağlayarak sadece karışma diyordu. bana vurdugunda ise hiç bir karşılık vermiyor ve sadece ağlıyordum sadece düşünüyordum rüyanın içinde bile çelişkiler yaşıyordum bana bağıranın uzak akrabam olmasına rağmen yakın akrabam çıkması kavgayı onunla yapmam.

 3. rüyanur (04 Şubat 2014 saat: 12:33)

  rüyamda vampirler beni kovalıyordu sonra bu vampir bir insana dönüştü 3 kişiydik riüyada vampir sadece bebi istiyordu ben kaçıyordum ve sonra beni yakaladı onla dövüştüm ve ben kazandım bunun anlamı ne ?stüme geliyordu babam amcamı tutuyor du karışmasın diye amabirşey demiyordu sadece yeter babam en buyukleri yani amcamlardan kardeş olarak babam en büyük olanıdır ve saygınlığıda vardır sözü dinlenmesine rğmen yine kalmisti. ben y

 4. neşe (26 Şubat 2014 saat: 04:53)

  bir eğlencenin ardından biraz sarhoşmuydum değilmiydim emin değilim işe gireceğim yerin sahibinin arkadaşımın eşinin kumar borcu yüzünden rencide edildiği için bağırmak ve tutlması sebebi ile saldırmak ama dokunamamak (başkaları tutuyordu ama o bağırdığım kşileri) üzüntü duyarak oradan ayrılıp eve giderken bir yere geçmek için uğradım o sırada ruhsatsız olduğu için basıldı toplarlarken onları kaçtım ve tam içimden söylenirken ruhsata bu kadar para istemeseniz diye bir adamla karşılaştıım elindeki çamtayı o istemesede rampa aşağı yardım etmek için aldım içine bir çeyrek altın koydu görmediğimi düşündü bu sırada yolda bir oyukta birçok çeyrek gördüm onları cwcime aldım 25 kuruşlarda vardı şaşırtmak için onları avuçladım ama orada atalira altınlar gördüm bir deste kadar onları aldım tam gideceğim arılar basmış heryeri ama yerde birçoğu ölü (beni soktumu hatırlamıyorum ama sanırım sadece kalçamda bir acı hissettim emin değilim) çatılardan asit gibi bir şey saçılıyor kafamı örterek ara yoldan rampa aşağı koşarken 4 yada beş yaşlarında bir erkek çocuğuda benle kaçarken düşmemesi için göbeğinden tampon olarak tutuyordum uyandım

 5. esra (02 Mart 2014 saat: 07:52)

  Rüyamda en yakın arkadaşım ve sevgilimle beraber yemek yiyecektik. En yakın arkadaşım ben ısmarlarım diye tutturdu. Bende sinirlendim yüksek sesle biz iki kişiyiz biz ödeyeceğiz falan diye sonra bu bana trip atmaya başladı bende sinirlendim ve kalktım masadan eve dönmek için yola çıktım. Daha sonra yolda bırak ısmarlasın ya diye düşündüm ve geri döndüm. Bu tripe devam etti sevgilime ve kendine yemek ısmarlamıs bana ise surat yapıyordu. Nasıl oldu anlamadım ağız dalaşına başladık sonra da saç baş kavga ettik o bana ağır küfürler etti. Onun elini yüzünü dağıttım kan içindeydi her yeri sonra çekip gittim. Niye dönüyorsun ki diye kendi kendime söylenirken uyandım

 6. kübra (18 Mart 2014 saat: 12:54)

  erkek arkadasimin evindeyim kendi ailemden bi kac kisiyle birlikte yemekler yeniyo oturuyoruz sonra ben elimde tepsiyle salona bisey goturuyorum yagli bi yiyecek ama goturdugum yerde yanlis hatirlamyosam kendi ailemden kimse yok yada varlar olaya mudahale etmiyolar.olay da erkek arkadasimla ben tam salona girerken tartsyoruz sacimdan tutuyo saka yapyo zannediyorum ama bana vuruyo felaket sekilde biz kavga ediyoruz o bana vuruyo ben ona tepsiyle kafasina vuruyorum defalarca bicak yere dusuyo alyo oldurcem bunla kendimi diyo ben alyorum bicagi orda oturan birine veryorum sakla diye kimse mudahale etmiyo ama ! . sonra ben aglaya aglaya odaya gidiyorum cok uzuluyorum sevgilimin annesi geliyo bana uzunca bi altin zinciri dolayip bilegime takmak istiyo ama ben ‘bundan sonra nasil takarim ben onu ‘diyorum istemiyorum ama cok seviyorum boyle bisey yapcak insan degil diyorum ruyamda bana hakaretler ediyo ..sonra biz cikyoruz ben bi yere giriyorum orda baya kalyorum beni bekle diyorum sonra cikyorum ama bulamiyorum yolun ortasinda oturup kalyorum .sonra uyanyorum

 7. sibel (10 Nisan 2014 saat: 11:37)

  Rüyamda mezarlıgın yanından geciyordum icimde korku vardi tanimadigim bir kız ben sana yardım ediyim geciriyim diyordu ama bende korkuyorum diyordu sonra bi anda bir mezarin basına bos bir kova koyuyorum daha sonra , arkadasimla yolda yururken bi kac kisi bizimle tartisma yaratiyor ve kavga ediyoruz ben cok sinirleniyorum ve dovuyorum birini yerden yere carparak diger arkadsim korkuyor ve ona yollarimizi ayaralim diyorum o aradn kacip gidiyor benim icime cok kucuk bir korku dusuyor cunku ben arkami dondugum sira ve arkadasimin o an gitti sıra arkami donuyorum ama arkamda olduklasrini biliyorum snra gene kavga ediyorum ve uyaniyorum

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.