RuyaTabirleri.com

Rüyada Kayınpeder Görmek

Rüyada kayınpeder görmek, bazen iyi şekillerde bazen de tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayır bulmasına, rahata ermesine ve huzur yaşamasına delalet eder. Rüyada kayınpeder gören kişinin kazancı yerine gelir, geçimi kolaylaşır, işleri hafifler ve hiç borcu kalmaz. Rüya sahibi önceden zarar ettiği işlerden şimdi bir bir fayda bulmaya başlar. Rüyada kayınpeder görmek bir yandan da sıkıntı ve zorluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin, şu sıralar pek çok kişi ile ters düşeceğine ve fikir ayrılıkları yaşayacağına delalet eder. Bu nedenle rüya sahibinin adı huysuza ve geçimsize bile çıkabilir.

Rüyada Kayınpederini Görmek

Rüyada kişinin kendi kayınpederini görmesi iki şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kayınpederi eğer iyi şekilde görünürse mutluluk verici haberler almaya ve güzel olaylarla karşılaşmaya işaret eder. Yok, kayınpeder kötü şekilde görünürse o halde tatsızlık ve sorun yaşanacağına yorulur.

Rüyada Kayınpederle Kavga Etmek

Tam tersi şekilde tabir edilir. İnsanlarla iyi geçinmeye ve yakınlaşmaya delalet eder. Rüya sahibinin bu aralar yakın çevresi, arkadaşları ve ailesi ile arası çok iyi olacak ve onlardan yana keyif bulacak demektir.

Rüyada Kayınpeder ve Kayınvalide Görmek

Rüyada kayınpeder ve kayınvalideyi birlikte görmek hayırlıdır. Rüya sahibinin aile büyüklerinin rızasını ve yardımını alarak bir işe girişeceğine bu sayede de çok başarılı olacağına işaret eder. Bu rüya, kişi için uğur anlamına gelir.

Rüyada Kayınbirader Görmek

Rüya sahibinin ani bir karar alarak hayatını değiştireceği anlamına gelir. Rüya sahibi radikal ve kesin bir karar ile yaşadığı çevreyi ve mesleğini değiştirecek demektir. Rüya sahibi gideceği yerde çok daha mutlu olacak ve huzur bulacaktır. Burada kafa dengi insanlarla tanışacak ve dost olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Kayınpeder Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. semra (19 Nisan 2014 saat: 08:49)

    Kayinpederim oleli 2yil oldu .ruyamda kayinpederimle oturmus masada yemek yiyoruz ama sadece kayinpederim ve ben varim masada kayinpederimin yemegine zehir koymusum kayinpederim oldugu yerde yigildi ben ambulans cagirip hastaneye goturdum tabi herkes geldi fakat goturdugum hastane kayinpederi kaybettigimiz hastane doktor yogun bakim dan cikip bize bilgi verio ben nasil olmus diyorum zehirlenmis dedi doktor herkes bana sen zehirledin diyo bende ben yapmam ole bisi ben zehirlemedim diyorum sonrasinda oturdugum evimin duvarlarini catlamis gordum yorumlarsaniz cok sevinirim


  2. demet (15 Ekim 2014 saat: 09:46)

    rüyamda başkasının boğası sele kapılır ve benim olduğun yönde sudan çırpınarak çıkmaya çalışır ve bi karı koca yaklaşır boğayı kurtarıp satmak için uraşır çıkaramazlar ve bende yardım edip çıkardık ve ben de hakkımı istedim ama hakım olanın çok altında bi rakam verildi ben kabul etmedim başka paranız yokmu diye sordum yok dediler ama elimi bayanın cebine atım ve dolar çıktı yedi yada sekiz dolar aldım ve uzaklaştım parayı geri almak istediler ama nafile verirmiyim hiç bu rüyamı bana yorumlarsanız çok mutlu olurum teşekürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,