RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaza Yaptığını Görmek

Rüyada kaza yaptığını görmek, rüya sahibinin, uzun zamandan beri yaşamak istediği ve kendisine çok güzel şeyler katacak olan bir ilişkiye kısa bir zaman içerisinde kavuşacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, bu sayede çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine ve refah içinde yaşayacağına ve kendisini çok endişelendiren sorunların sona ereceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, kendisini tanımayan bir kişinin kötülüğüne uğrayacağına ve bu durumdan kurtulmak için bazı arkadaşlarından yardım alacağına rivayet eder.

Rüyada Başkasının Kaza Yaptığını Görmek

Son zamanlarda bozulan iş hayatının yakın bir zaman içerisinde çok büyük çaba gösterilerek düzeltileceğine, kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada Kaza Yaptığını Duymak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi işler gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine ve çok daha iyi adımlar atarak kariyer basamaklarında daha üst noktalara çıkılacağına yorulur.

Rüyada Trafik Kazası Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin hayat içerisinde çok büyük çileler çekerek ve çok sıkıntılı zamanlar yaşayarak pişeceğine, daha oturaklı, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, çok daha detaylı ve en ince ayrıntısına kadar düşünerek en doğru ve en yararlı kararı vereceğine işaret eder.

Rüyada Kaza Geçirmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında bazı sıkıntılar ile karşılaşılacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Kaza Yaptığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Muhammet Çetin (15 Temmuz 2014 saat: 09:15)

    görmüş olduğum rüya ;

    bizim kamyonumuzmuş yolda giderken bir anda bir kaza gerçekleşiyor kamyon sol tarafa yolun ortasına yatıyor ben fırlıyorum karşı tarafa…on dakika sonra kendime geliorum ama her yerim kırık..kimse beni sallamıo…ölmüş sanıolar herhalde diyorum ayağa kalkmaya çalışıyorum her yerim kırık…sonra düşündükçe ben içeride yatarım kazada ölü varsa die çünkü bi kaç arkadaşımda yanımda onlar ölmüştür diyorum..keşke ölseydim belki dur iç kanam falan vardır ölürüm diorum…kafamı yere koyuyorum…beklerken uyandım..

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,